powrót
Rok 2010

<<>>

nowe Doświadczenie Nowego Roku 9 grudnia 2010 17:30

Wiedząc o tym , ze jutro po godzinie 15-stej rozpoczyna się Nowy Rok , usiłowałem sobie dzisiaj wyobrazić "jutro" ( to po 15-stej) i natknąłem się na barierę niemocy tego wyobrażenia . Spróbowałem znowu i znowu , i uświadomiłem sobie , że przecież próbuję sobie wyobrazić coś , co jeszcze nie istnieje , i właśnie ten fakt wyznacza ową niemoc .

"Jutro" nabierze kształtu dopiero jutro po 15-stej , wraz z całym Nowym Rokiem i kiedy jutro ( po 15-stej) będę próbował wyobrazić sobie kolejny dzień , to tej bariery już nie będzie . Sprawdzę to sobie jutro . Dzisiejszy , ostatni dzień jeszcze dzieje się i ten jego przebieg ma wpływ na kształt przyszłego roku . Nowy Rok , jego projekt , nabiera więc kształtu do ostatniej chwili , by zaistnieć raptownie , w ciągu dosłownie kilku minut , by domknąć się i zaistnieć najpierw gdzieś , tam , gdzie nasze sprawy są wstępnie planowane i potem dopiero zaistnieć tu , w naszej świadomości , w formie intuicji czasu przyszłego .

Powyższa obserwacja jest istotna dla określenia , czym jest czas i nasze jego odczucie , i wyobrażenie , i to , że nie jest gotowy , że tworzy się , że powstaje . Być może nie każdy odczuwa te sprawy podobnie jak ja . Ja od dziecka byłem wyczulony na rytmy dobowe , miesięczne i roczne . Zauważałem je i intrygowały mnie . To przyczyniło się potem do ułożenia kalendarza ( >>> tutaj ) oraz , także , do zrozumienia prac Dana Flavina ( >>> tutaj ) tych , które notują doświadczenie czasu .

Kto nie zdąży powtórzyć opisanego eksperymentu do jutra , do 15-stej , ten będzie mógł przeprowadzić go sobie za rok . Nic straconego .

<<>>

nowe KOMUNIKAT 22-11-10 23:05 ( uzupełnienie o masonach 23-11-10 13:20 ; uzupełnienie II o satanistach 24-11-10 16:10 )

Nie czekałem , aż decydujecie się odejść od fałszywej religii , bo pozbawieni kategorii prawdy ( czytaj poniżej Prawo Dunsa Scotusa ) nie mieliście takiej mocy . Po prostu usunąłem wpływ kapłanów chrześcijańskich ( w tym również kapłanów Koscioła Katolickiego ) na Wasze życie . Nie musicie się ich więcej obawiać , oni już nic nie znaczą i ich wysiłki , by komuś zaszkodzić zawsze będą nieskuteczne .

W górze , gdzie mieszka Mądrość , tam ocena tych ludzi jest wyjątkowo niska , są oni bardzo marni . Usilnie , z uporem i skutecznie , przez 2000 lat psuli istnienie człowieka na Ziemi . Teraz nastąpił kres ich działalności . Ogłaszam to z prawdziwą satysfakcją , bo była to jedna z najgorszych i najniebezpieczniejszych grup .

Następną grupą , której również już nie musicie się obawiać są masoni .

Kolejną grupą są sataniści , nie musicie się już ich obawiać .nowe Prawo Dunsa Scotusa a Nowy Testament 19-11-10 14:10

To , że J.Oleksy powiedział z rana w jednym radiu jedno , a w południe w drugim radiu sobie zaprzeczył , nijak nie wpłynęło na jego popularność ( jeden z publicystów wielce się tym dziwił . Miało to miejsce dawno temu, kiedy Oleksy był premierem ) .

>>>więcej

Jak będzie wyglądała nasza przyszłość 26-10-10 12:30

Teraz , kiedy wiemy już , jaki jest wpływ nieprzestrzegania PRAWA na życie człowieka , w tym również całych społeczeństw , musimy zadbać o to , by ogół ludzkości poznał PRAWO . Trzeba przetłumaczyć je na wszystkie języki . Sam tego na pewno nie zrobię . Dzięki internetowi z rozpowszechnieniem problemu nie będzie .

>>>więcej

Obecność PRAWA w naszym życiu 22-10-10 17:00

Ta sama obserwacja , jakiej dokonaliście Państwo na sąsiadujących z nami narodach , dostrzegając żywą obecność jednych i jakby "zanik" drugich , daje się przeprowadzić na pojedynczych osobach .

>>>więcej

Zmiany , kontynuacja2 21-10-10 7:40

Wiadomość dla Koalicji Afgańskiej . Jak wspomniałem w poprzedniej notatce , proces degradacji trwa . Dla ułatwienia podjęcia decyzji precyzuję kolejną datę . Kolejna niekorzystna dla was zmiana waszej sytuacji nastąpi po upływie 10 dni , od dzisiaj licząc , oczywiście o ile nie podejmiecie wiążacej dezycji o zakończeniu tej wojny . Nastąpi to 31 października po godzinie 16-stej .Tym razem proces odnowy wydłuży się do 30 lat . Dotychczasowe straty , to kryzys finansowy i obecna niemożność podźwignięcia się z niego . Kolejne straty będą o wiele większe . I nie pomogą żadne manipulacje ekonomiczne i polityczne , bowiem nastąpią zmiany w obszarze waszej świadomości i w sposobie podejmowania decyzji , takie , że to będą błędne decyzje . Jak mówi znane powiedzenie : ''Kiedy Bóg chce kogoś ukarać , to odbiera mu rozum''.

Uwaga:

Podany przeze mnie termin może ulec znacznemu skróceniu . Zależy to od reakcji zainteresowanych . Władzę opartę na przemocy cechuje arogancja . Nie zdziwmy się więc , jeśli nastąpi takie skrócenie . Niezależnie od uwarunkowań, ja na początek patrzę w przyszłość optymistycznie . 21-10-2010 g.10:55

Uwaga druga : niestety okazali sie aroganccy i już popadli w zapowiedziane kłopoty 22-10-10 17:00

Zmiany , kontynuacja 20-10-10 16:00

Kto śledzi stan państw w Europie , w sposób jaki ostatnio zaproponowałem , ten zauważył już zapewne , że do Rosji i Niemców dołączyły państwa Koalicji Afgańskiej .

>>>więcej

Zmian ciąg dalszy 14-10-10 16:50

Proponuję Państwu kolejne doświadczenie , po uprzednim , sprzed paru dni , dotyczącym przyszłości , która , jak to się nieoczekiwanie okazało , stanęła przed nami otwarta i zapraszająca do wejścia .

Rozejrzyjmy się wokoło siebie . Najpierw spojrzyjmy na wschód , na Rosję ...

>>> więcej

Zmiany 11-10-10 7:00

Już starożytni zauważyli i odnotowali ten fakt, że każde kolejne pokolenie jest gorsze do poprzedniego . Dlatego przyszłość była nieprzyjemnie naznaczona wrażeniem nieustającego upadku . Ten niemiły trend uległ właśnie odwróceniu .

Stało się to możliwe , bo niegodziwość została wreszcie osądzona i utrącona , i już z tego upadku nie powstanie .

Może być to źródłem optymizmu , że możemy doświadczać tej poprawy tak bezpośrednio , w swoim wnętrzu .

Przyjemnie jest przynosić dobre wieści .

Mord w Smoleńsku 10-10-10 23:55

Katastrofa w Smoleńsku to był mord dokonany przez Rosjan na polskiej delegacji . Ja to wiem , bo znam ludzkie sprawy takimi , jakimi one są . Jednak nie trzeba wielkiej inteligencji , żeby dojść do wniosku , że tak było . Kiedy w czyimś domu ktoś ginie , i gospodarz nie dopuszcza do śledztwa , i gorączkowo zaciera ślady , i jeśli na dodatek gospodarz jest recydywistą , który ma wiele ofiar na sumieniu , to orzeczenie jego winy nie podlega dyskusji . I tak właśnie jest z Rosjanami .

Poniesie karę cały ten naród , a największą jego elity , będziemy na to patrzeć . Poniosą karę wszyscy do dziesiątego pokolenia . Polska wyjdzie z tej napaści zwycięska .

KOMUNIKAT 25-08-10 00:05

Ostrzegałem i stało się . Rosjanie pomimo moich ostrzeżeń kontynuowali i kontynuują swoje postępowanie krzywdzące Polaków i Polskę . Zostali ukarani strachem .

>>>więcej

KOMUNIKAT 17-08-10 16:40

Podaję ograniczenia posiadania , które nakładam na wszystkich ludzi na Ziemi .>>>więcej

RAPORT 2 21-07-10 13:05

Dobiegł końca kolejny proces , którym kieruję . Dotyczył on państw , grup i organizacji , które z różnych względów musiały utracić wpływy , a co za tym idzie samodzielność .

>>> więcej

RAPORT 21-06-10 9:15

Liczna grupa społeczeństw przekroczyła właśnie granicę , poza którą można już mówić tylko o upadku . Są to : wszystkie państwa koalicji afgańskiej ...

>>> więcej

Ubezwłasnowolnienie 17-06-10 12:15

Po katastrofie smoleńskiej z samolotem prezydenckim dochodzenie w całości przejęli Rosjanie . Fakt ten wskazuje na utratę suwerenności Polski .

>>>więcej

Członkowie RBN nie odpowiedzieli 4-06-10 21:55

Minął termin , a odpowiedzi od członków RBN nie nadeszły . Odpowiedziała Kancelaria Prezydenta informacją zawartą w jednym zdaniu , że moje pismo nadeszło .

Swoim zaniechaniem , członkowie RBN wpisali się na listę osób popierających komunizm , jak poprzednio uczynił to Prezydent Lech Kaczyński , z której to przyczyny , jak wiemy , został usunięty spośród żywych . Im wyższa funkcja , tym wyższa odpowiedzialność za losy drugich .

Moim obowiązkiem było wykazanie konieczności usunięcia budynku PKiN i ostrzeżenie członków RBN przed skutkami zaniechania .Sprawa wyburzenia budynku PKiN w Warszawie cd. List do RBN przy Prezydencie RP 26-05-10 14:00

Mminął miesiąc od wysłania listu do Marszałka Bronisława Komorowskiego , na który odpowiedź nie przyszła . Osoby zasiadające w Radzie mają uprawnienia do wypowiadania się w sprawach bezpieczeństwa narodowego przed osobą pełniącą funkcję Prezydenta , będą więc miały okazję zająć stanowisko w tej sprawie .

>>więcej

<<>>

Powódź , przyczyny 21-05-10 11:00

...Pan Marszałek Bronisław Komorowski jest nieszczęściem narodowym ...

>>więcej

<<>>

Pan Marszałek Bronisław Komorowski nie odpisał , a dzisiaj o 12:00 w południe minął termin odpowiedzi 7-05-10 12:00

Tym zaniechaniem Pan Marszałek wpisał się na listę osób zadowolonych z obecności bydynku PKiN w Warszawie i tym samym jawnie dołączył do grona osób aktywnie popierających komunizm w Polsce. Jako najwyższy obecnie urzędnik w Państwie Polskim przyjął na siebie pełną odpowiedzialność za kontynuację propagandy komunizmu w Polsce.

Moim zadaniem jest pouczać i ostrzegać, co wielu się nie podoba. Niech oni nie zapominają , że nad nami jest Stwórca, Pan życia wszystkiego swojego stworzenia.

<<>>

List do Pana Marszałka Bronisława Komorowskiego, pełniącego funkcję Prezydenta RP 26-04-10 12:00

Zwracam się do Pana , jako osoby pełniącej funkcję Prezydenta RP , w sprawie nie cierpiącej zwłoki , bo w dużej mierze decydującej o poczuciu wolnościPolaków . Rzecz dotyczy wyburzenia budynku PKiN w Warszawie .

>>więcej

<<>>

Śmierć Prezydenta Kaczyńskiego 17-04-10 23:00

Wyjaśniam przyczynę śmierci Pana Prezydenta.

>>więcej

<<>>

Obudźcie się 16-04-10

Mówimy : "Bóg poruszył niebo i ziemię " ( mając na myśli Stwórcę ) ale czy tak myślimy ? Przestaliśmy myśleć o Stwórcy , który wypiętrza góry , sprowadza deszcze i susze , i kieruje naszym życiem , bo wydało się nam to nierzeczywiste . I oto mamy niepowtarzalną okazję ponownego spojrzenia na działanie Stwórcy , na Jego ingerencję w nasze ludzkie sprawy .

>>więcej

<<>>

Katastrofa samolotu z Prezydentem 12-04-10

Nic nie dzieje sie przypadkiem . Ufamy , że Stwórca kieruje naszym światem rozumnie i kiedy zabiera z niego niektóre swoje stworzenia , to czyni to sprawiedliwie , a to oznacza, że usuwa tylko takich , którzy swoim postępowaniem łamią Prawo i w ten sposób zagrażają bytowi drugich .

>>więcej

<<>>

Koniec dawnego porządku 10-03-10

Szanowni Państwo

Miło mi jest oznajmić, że dzisiaj , 10 marca 2010 roku o godzinie 12:30 dobiegł końca proces wprowadzania PRAWA ( wg nowego kalendarza 30 marca 16 roku g.12:30 ).

Oznacza to zakończenie wejścia nas wszystkich do nowej epoki . Czynienie zła drugim , zła opisanego w PRAWIE, będzie odtąd ujmowało takim osobom , degradując je zauważalnie w życiu społecznym jak również uniemożliwiając im drugie życie , po zakończonym pierwszym , tutaj na Ziemi .

W ten oto sposób nastąpił koniec świata , tamtego gorszego świata . Oto mamy go już wreszcie za sobą .

<<>>

nowe Vancouver, olimpijskie logo 19-02-10

Logo olimpijskie miało wpływ na szereg niepokojących zdarzeń na Olimpiadzie ...

>>więcej

<<>>

nowe Plan wprowadzenia Rosji do NATO i do Unii Europejskiej 5-02-10

Z publikacji w Onet.pl oraz z wiadomości PAP możemy dowiedzieć się , że Rosjanie planują wejść do Unii Europejskiej i do NATO ...

>>więcej
powrót