powrót21-07-2010 13:05RAPORT 2

Dobiegł końca kolejny proces , którym kieruję . Dotyczył on państw , grup i organizacji , które z różnych względów musiały utracić wpływy , a co za tym idzie samodzielność . Zaliczam do nich masonów, księży katolickich, satanistów , arystokrację europejską powstałą na gruncie chrześcijaństwa , grupy mafijne , urzędników unijnych i europosłów , a z narodów są to Niemcy, Rosjanie , Brytyjczycy oraz Amerykanie .


Do listy dopisuję także Janusza Palikota , który wyjątkowo negatywnie zaznaczył się w najnowszych dziejach Polski . Ponadto istnieje na świecie i w Polsce wiele inych osób szczególnie negatywnych , których wymieniać tu nie będę , a którym również odebrałem ich wpływy .

Na temat tych grup wypowiadałem się niejednokrotnie . Co do Unii Europejskiej , to w obecnej formie istnieć ona nie może , bo narzuca model zcentralizowany i narusza tym naturalne prawa poszczególnych swoich członków do decydowania o sobie . Unia Państw Europejskich ( Unia państw a nie Unia - podkreślić należy w nazwie nie jedność ale byt poszczególnych państw członków i tego bytu charakter ) będzie oparta o model zdecentralizowany , bez rozbudowanej centrali , jak obecnie , z minimalnymi kosztami administracyjnymi i będzie istnieć tylko jako dobudówka tworząca wzajemne wsparcie o charakterze eksperckim i doradczym . Potrzeba takiej organizacji wynika z wielokulturowości Europy i potrzeby wzajemnego porozumienia , a nie z wydumanej potrzeby tworzenia monstrum organizacyjnego dla wywierania wpływów na inne kolosy polityczne .


Powstał więc w przypadku powyżej wymienionych grup określony status osobowy , który odsuwa jednostki i całe grupy na bok nurtu życia . O ich losie będą teraz decydowali inni.

Czy coś może odmienić taki ich stan ? Tak . W przypadku organizacji wystarczy z nich wystąpić ale dotyczy to tylko masonów i arystokratów , którzy zrezygnują z tytułów . Podobnie jest z wszystkimi urzędnikami unijnymi i europosłami , wystarczy w ich przypadku rezygnacja z pracy .


Niemców uwolnię tylko tych , którzy przeniosą się na obszar Indonezji , tam jest ich miejsce ( o ograniczeniach na nich nałożonych pisałem w 2003 roku w Teraz bliżej , a miejsce określiłem na mapce Niemcy w Indonezji ) . Uwolnię ich , kiedy dowiem się , że dokonali przeprowadzki , i tylko tych .


Rosjan uwolnię dopiero wtedy , kiedy zrezygnują z imperialnej polityki i zajmą się sobą . Przy tym musi u nich nastąpić odsunięcie od władzy ludzi byłego KGB i dopuszczenie do wpływu opozycji demokratycznej . Wymaga to cofnięcia niekorzystnych zmian dokonanych za rządów Putina i pójścia w kierunku demokracji zachodnich . Ich sprawa , jak i kiedy to zrobią .

Nie jest konieczne przemieszczenie Rosjan do Australii , poza Obszar Trzeci, jak pisałem o tym w roku 2003. Ich obecność w Europie jest teraz neutralna .


Co do Amerykanów , to przestali panować nad swoim krajem i utracili dotychczasowe wpływy w świecie , tak jak nie panują nad wyciekiem w Zatoce Meksykańskiej (!) . Muszą wyjść z Afganistanu , wówczas ich uwolnię oraz muszą zaprzestać sztuczek politycznych w rodzaju tarczy czy też perygrynacji swoich wpływowych polityków , jak ostatnia trasa Hilary Clinton . Tylko tym sobie szkodzą . Polityka w dawnym stylu , polegająca na tworzeniu sobie sztucznie dobrego wizerunku i dobrego samopoczucia kosztem innych odeszła w niebyt . Teraz wszyscy gramy czysto albo żegnamy się z samodzielnością .


Brytyjczyków uwolnię , kiedy zrezygnują z monarchii.


Janusz Palikot nawet jeśli zaprzestanie swojego pajacowania , przeprosi publicznie za chamstwo i za brutalne manipulacje nastrojami , to i tak będzie pokutował kolejne 30 lat . Nie opłaciło się . Módl się , żebyś dożył i zdążył naprawić , coś napsuł , Januszu Palikocie .


Studiujcie PRAWO , bądźcie wobec siebie w porządku i unikajcie błędów , bo patrzę wam wszystkim na ręce .Wojciech Kamiński


powrót