powrót2-02-2011 14:45


Obniżenie energii wokół kościoła w Spiskiej Nowej Wsi , na Słowacji

W Spiskiej Nowej Wsi obserwujemy duże zakłócenie energii CHI , spowodowane wpływem kościoła katolickiego . Kościół pochodzi z XIV wieku i ma najwyższą na Słowacji wieżę 87 m , podwyższoną w XIX wieku . Obszar cienia rzucanego przez kościół na okolicę ma kształt wrzecionowaty i w dłuższej osi sięga 80 km , a w osi poprzecznej do 40 km ( Rys.1) . Największy spadek energii ma miejsce w węższym obszarze o szerokości maks.10km i długości 60 km . Długość osi głównej wrzeciona zależy od wysokości wieży . Dla wieży 30-metrowej wrzeciono nie wykroczyło by poza obszar miasta . Dla wieży 67-metrowej miało by połowę obecnego wydłużenia . Jak już napisałem , wieżę podwyższono w XIX wieku . Wnioskujemy z tego , że projektantem wieży powodowała chęć maksymalnego wydłużenia cienia niskiej energii na okolicę . Cień od poprzedniej wieży wykraczał poza miasto kilka kilometrów .


Rys.1

Co ciekawe , wokół samego kościoła istnieje podobnie wrzecionowaty pas ( jak podaje jeden z przewodników , typowy dla miast średniowiecznych) , w którym mieszczanie pobudowali swoje kamieniczki ( jest to największy wrzecionowaty rynek w Europie ) . Posesje są niezwykle wydłużone , tak , by zająć całą powierzchnię odczuwalną jako pozytywną . Musiały to być dla mieszczan miejsca atrakcyjne . Energia w tym pasie jest wysoka ale jest zakłócona , niespokojna . Kościół stoi na rynku odchylony od osi głównej rynku ku południowi , w pozycji odpowiadającej widokowi wielkiego wrzeciona obniżonej energii z rys.1.

Sam kościół na zdjęciu rynku wymazałem , bo emisja złej wibracji jest bardzo nieprzyjemna . Poza tym takiego zdjęcia nie wolno przechowywać z obawy przed skutkami groźnego związku z tym obiektem . Kreską ukośną zaznaczyłem na zielonej plamie oś główną kościoła , a niebieską plamą położenie wieży . Porównanie kształtu wielkiego cienia wskazuje wprost na jego związek z położeniem kościoła .

Energię w okolicach rynku obniżał jeszcze jeden obiekt ( mniejsza zielona plama ) .


Rys.2

W ostatnim kroku wykonałem operację wirtualnego usunięcia katedry , podobnie jak zrobiłem to w

5/ do 13/ . Efekt >> tutaj . Jak poprzednio , po stronie lewej obraz satelitarny miejscowości , po prawej ten sam obraz z usuniętym kościołem ( mała zielona plamka ) . I jak poprzednio , lewa strona emanuje niekorzystnie , kiedy prawa jest całkiem uspokojona . Negatywne oddziaływanie kościoła ustąpiło , powrócił normalny stan energi CHI .

Oczywistym jest , że kościół należy usunąć .


1/ Nowy Testament – twór człowieka

2/ Zagadki w Nowym Testamencie

3 / Prawo Dunsa Scotusa a Nowy Testament

4/ Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej

5/ Wpływ obiektów sakralnych na stan energetyczny centrum Wrocławia

6/ Wpływ obiektów sakralnych na stan energetyczny centrum Krakowa

7/ Statua Wolności w Nowym Yorku

8/ Wpływ figury Chrystusa w Rio de Janeiro na stan energetyczny miasta

9/ Obniżenie energii na linii Waszyngton – Front Royal

10 / Obniżenie energii w Nazaret

11/ Wpływ zespołu pałacowego w Osace na energię w tym mieście

12/ Obniżenie energii w Tokio , wokół pałacu cesarza oraz na obszarze morza japońskiego

13/ Obniżenie energii w Verdun, we Francji

powrót