powrót2-02-2011 01:00Obniżenie energii w Verdun , we Francji

W Verdun obserwujemy wpływ katedry katolickiej Notre-Dame de Verdun ( zbudowana w 990 roku) na energię CHI w okolicy . Wpływ ten jest ogromny , bo sięga od 30 km do 40 km , na obszarze wokół katedry . Obszar ma kształt kolisty . Obniżenie wewnątrz obszaru jest maksymalne za wyjątkiem czterech wąskich pasów , gdzie nie schodzi ono poniżej 70% wartości normalnej (Rys.1) Verdun widoczne jest w środku pola zakreślonego linią niebieską .


Rys.1

Rysunek 2 poniżej pokazuje plan katedry i jej położenie oraz ukierunkowanie w mieście .
Rys.2

Skojarzenie pola z kształtem budynku katedry jest oczywiste. Spodziewam się , że przyczyni się to do zrozumienia , czym była chrześcijańska architektura sakralna . Pisałem już o oddziaływaniu przez kapłanów katolickich na ludzi poprzez demony . Właśnie w warunkach obniżonej CHI na takich miejscach pojawiały się demony i miały dostęp do człowieka ( obecnie Ziemia jest z demonów oczyszczona ) . Budowle świątyń chrześcijańskich , katolickich w szczególności , posiadają właściwości obniżania energii CHI . W obrębie samej świątyni powodują to strome dachy i ostre , wysokie wieże .

Tutaj kilka słów o btwie pod Verdun . W całości odbyła się na terenie o obniżonej energii Rys.3 . Zakreskowane na niebiesko pola , to był jedyny obszar z pozytywną energią .


Rys.3

Obecność demonów sprzyjała śmierci , potęgowała ją . Bez nich bitwa przebiegała by dużo łagodniej i z całą pewnością inaczej , na pewno znacznie krócej . Znane jest powiedzenie : ''Gdy rozum śpi , wychodzą demony '' , a ja sądzę , że tu należy odwrócić kolejność . Była katedra , były demony , pojawił się niemijający strach , za nim pojawiła się agresja i rozum nie był w stanie przemówić .

Bitwa miała miejsce od lutego do grudnia 1916 roku . Zginęło w niej 362 tys. żołnierzy francuskich i 337 tys. niemieckich . Bitwa ta była bitwą pozycyjną i nie przyniosła niczego obydwu stronom poza ogromnymi stratami . Z całą pewnością może ona stać się symbolem działania bezsensownego i okrutnego , w żaden sposób niewytłumaczalnego dla kogoś , kto poszukuje sensu w działaniach człowieka .

W ostatnim kroku wykonałem operację wirtualnego usunięcia katedry , podobnie jak zrobiłem to w

5/ do 12/ . Efekt >> tutaj . Jak poprzednio , po stronie lewej obraz satelitarny Verdun, po prawej ten sam obraz z usunięta katedrą ( mała zielona plamka ) . I jak poprzednio , lewa strona emanuje niekorzystnie , kiedy prawa jest całkiem uspokojona . Negatywne oddziaływanie katedry ustąpiło , powrócił normalny stan energi CHI .

Oczywistym jest , że katedrę należy usunąć .1/ Nowy Testament – twór człowieka

2/ Zagadki w Nowym Testamencie

3 / Prawo Dunsa Scotusa a Nowy Testament

4/ Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej

5/ Wpływ obiektów sakralnych na stan energetyczny centrum Wrocławia

6/ Wpływ obiektów sakralnych na stan energetyczny centrum Krakowa

7/ Statua Wolności w Nowym Yorku

8/ Wpływ figury Chrystusa w Rio de Janeiro na stan energetyczny miasta

9/ Obniżenie energii na linii Waszyngton – Front Royal

10 / Obniżenie energii w Nazaret

11/ Wpływ zespołu pałacowego w Osace na energię w tym mieście

12/ Obniżenie energii w Tokio , wokół pałacu cesarza oraz na obszarze morza japońskiego
powrót