powrót31-01-2011 17:00Obniżenie energii w Nazaret

Nazaret , miejsce rzekomych narodzin Chrystusa , katolickiego Boga ( lokalizacja >> tutaj , zdjęcie satelitarne bez etykiet >>tutaj , na tym zbliżeniu uderza niska energia tego miejsca ).

Otóż taki człowiek jak Chrystus nie istniał , stąd trudności w znalezieniu jakiejkolwiek dokumentacji , która potwierdziłaby , że żył . Jedynym źródłem informacji o nim jest Nowy Testament (NT) . Z tego , co wiemy o NT ( 1/) , to tekst ten nie jest godny wiary , ponieważ już na samym jego wstępie znajdujemy dwa wykluczające się zdania , co prowadzi nas do wniosku , że jedno z nich musi być fałszywe ( 3/ ). Skoro znaleźliśmy zdanie fałszywe , które nie mówi prawdy o świecie , to w konsekwencji cały tekst możemy wyrzucić do kosza . Dalsza lektura potwierdza czemu ten tekst służył ( 1/ 2/) . Był on pułapką na ludzi . Używając języka NT , był on siecią zarzucaną na ludzi jak na ryby . Sama historia nieistniejącej osoby była jedynie osnową dla utkania sieci pułapki . Autor czy autorzy tego tekstu zadbali , żeby jak najdalej oddalić tekst od prawdy o świecie , bo to zdecydowało o sile jego rażenia .

Długa historia tej mistyfikacji spowodowała w naszym świecie ogromne zamieszanie . Miliony , a nawet miliardy ludzi odwróciło swój wzrok w kierunku fałszywego Boga , Chrystusa , który na dodatek nie istniał .

Spójrzmy teraz na miejsce rzekomych narodzin bożka Chrystusa . Przeprowadziłem operację podobną do tej z przykładów 5/ do 9/ . Najpierw obwiodłem linią ( niebieska) teren o obniżonej energii ( >> tutaj) . Usunięcie świątyń chrześcijańskich , których w tym miejscu jest kilka , nie przywróciłoby energii temu miejscu . Usunięcie wszystkiego , co się tam znajduje również nie . Tym razem usunąłem więc wirtualnie zabudowania całego miasta ( zielony kształt w miejscu Nazaretu ). To także nic nie zmieniło . Energia nie powróciła . Efektem jest miejsce całkowicie pozbawione energii .

Obniżenie energii w Nazaret

Ziemia ta pozostanie jałowa na zawsze . Każdego , kto by tam zamieszkał , czeka katastrofa , bo jego i jego dobytek otoczy niszcząca forma CHI ( proces ten rozpocznie się 12 czerwca 2011 ) . Stwórca napiętnował to miejsce nieodwołanie i na zawsze , na dowód , że chrześcijaństwo było dla niego i dla nas wszystkich ciężką obrazą , dla której nie ma wybaczenia . To miejsce stało się na zawsze widomym śladem działania Stwórcy na Ziemi oraz znakiem , że dokonuje on nieustannej oceny działań człowieka .

Takie stanowisko w tej sprawie doszło do mnie od Stwórcy , i tak je przekazuję . Tym znakiem , poprzez taką formę wypowiedzi Stwórcy , zostaje zamknięta historia chrześcijaństwa . Religii Jemu niemiłej , którą w całości odrzucił i potępił .


1/ Nowy Testament – twór człowieka

2/ Zagadki w Nowym Testamencie

3 / Prawo Dunsa Scotusa a Nowy Testament

4/ Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej

5/ Wpływ obiektów sakralnych na stan energetyczny centrum Wrocławia

6/ Wpływ obiektów sakralnych na stan energetyczny centrum Krakowa

7/ Statua Wolności w Nowym Yorku

8/ Wpływ figury Chrystusa w Rio de Janeiro na stan energetyczny miasta

9/ Obniżenie energii na linii Waszyngton – Front Royal
powrót