powrót27-01-2011 21:10Wpływ obiektów sakralnych na stan energetyczny centrum Krakowa

W artykule napisanym wczoraj ( 5/ ) poszukiwałem przyczyn obniżenia energii we Wrocławiu i znalazłem je w chrześcijańskich ( w większości katolickich) świątyniach . Dzisiaj przeprowadziłem podobną operację dla centrum Krakowa . Na zdjęciu po lewej stronie widzimy satelitarny widok miasta. Na zdjęciu po prawej stronie ten sam widok z usuniętymi sakralnymi obiektami . Na planie po prawej daje się wyczuć odprężenie i radość .

Centrum Krakowa

obie fotografie w wyższej rozdzielczości : fot.lewa , fot.prawa" Usunąłem" wirtualnie 16 obiektów sakralnych ( ponumerowane od 1 -16 , dwa niekatolickie ) , w tym Dom Księży Profesorów należący do Papieskiej Akademii Teologicznej ; dom ten zawiera coś wyjątkowo nagannego , być może figurę bożka , coś , co " nie podoba się Stwórcy" ( 4/ i 5/ ) . Ponadto ''usunąłem'' pięć obiektów nie sakralnych , oznaczonych a1 – a4 , które miały wpływ na obniżenie energii. Są to dwie kamienice na północnej stronie rynku oraz jedna na Bogusławskiego , i jedna przy Siennej . Usunąłem też pomnik Adama Mickiewicza na rynku (p1). Oczywiście należałoby usunąć wszystkie naturalistyczne pomniki ale są to obiekty na tyle małe , że na tym planie nie sposób je zlokalizować .

Zwróćmy uwagę na wyraźne pojaśnienie rynku . Ten efekt pojawił się dopiero w ostatnim kroku , po usunięciu pomnika A.Mickiewicza ; "pole bezpośredniego rażenia" pomnika obejmuje cały rynek .

To , co zrobiłem , to wystarczyło do wyraźnego i znaczącego podniesienia energii ( CHI ) w centrum miasta . Podobny efekt uzyskalibyśmy dla dowolnego miasta . Jestem przekonany , że powinniśmy usilnie dążyć do oczyszczenia naszych miast .1/ Nowy Testament – twór człowieka,

2/ Zagadki w Nowym Testamencie

3 / Prawo Dunsa Scotusa a Nowy Testament

4/ Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej

5/ Wpływ obiektów sakralnych na stan energetyczny centrum Wrocławia
powrót