powrót21-02-2011 16:40

Oddziaływanie obiektów z otoczeniem. Korekta wpływu.

Poniżej prezentuję zebrane artykuły o oddziaływaniu z otoczeniem różnych obiektów , będących tworem człowieka . To oddziaływanie w większości przypadków niszczy nasze środowisko naturalne , jakim jest energia CHI ( czytaj "ki" ) . W związku z tym , że efektem naruszeń stanu CHI są bardzo poważne zmiany jakości naszego bytu , proponuję w swoich artykułach przystosowanie tych nietrafionych konstrukcji do strumienia energii CHI .

Celem jest odzyskanie pełni wartości energii CHI , która pochodzi od Stwórcy i służy nam , ludziom oraz wszystkiemu , co żyje . Bez obecności tej energii stajemy się nie tylko ułomni i nieszczęśliwi , i nie możemy znaleźć ( stworzyć) sobie miejsca ale także , w konsekwencji , rozpada się nasz byt społeczny . Jesteśmy zmęczeni , zniechęceni do towarzystwa i życia , stajemy się agresywni , izolujemy się , chorujemy . Jest oczywiście ścisły związek pomiędzy ubytkiem CHI wokół nas , a osobistą moralnością ( PRAWO ; porównaj też >>tutaj rozdział : " Kiedy CHI zanika " ). Z drugiej strony zaś , żyjemy przecież wśród innych , którzy swoimi działaniami ( tworząc obiekty ) również mogą nas CHI pozbawić . I o tym właśnie tutaj mówię , o tym , jak swoimi działaniami wykraczamy daleko poza sferę prywatną i zaczynamy szkodzić drugim .

Swoje spostrzeżenia , które tutaj opisuję , opierają się na intuicji , która jest dana nam wszystkim ( dana oznacza otrzymana "z góry" , od Stwórcy (Boga) ) ale nie u wszystkich jest ona jednakowo rozwinięta , więc nie do każdego moje wywody , będą jednakowo przemawiać . Do swoich spostrzeżeń dodaję niekiedy propozycje eksperymentów , co jak sądzę , niejako przy okazji przekona niektórych nie przekonanych . Jest z tym podobnie jak z każdą wiedzą , nie wszyscy do niej dotrą .

Stajemy przed koniecznością zrozumienia i akceptacji wielkich zmian . Zmusza nas do tego zapaść , w jakiej się znaleźliśmy . Zanim nauczymy się kształtować obiekty harmonijne z CHI , musimy przedtem zablokować szkodliwe działanie obiektów , które tłumią nasze istnienie i myślenie (!) .

Ten dział dotyczy elektryczności (pól elektromagnetycznych ) , z którą mamy do czynienia przede wszystkim w energetyce , w łączności i w transporcie . Omawiam tutaj także pojazdy kołowe i pojazdy latające .

<<>>

6/ Wytwarzanie i dystrybucja ciepłej wody dla celów grzewczych – centralne ogrzewanie 4-03-2011

5/ Wytwarzanie energii elektrycznej 2-03-2011

4/ Technika . Broń palna , miotanie przedmiotów 22 lutego 2011

3/ Technika . Pojazdy . 21 lutego 2011

2/ Technika. Elektryczność. Pola elektromagnetyczne. Satelity 20 lutego 2011

1/ Technika. Telewizja . Korekta wpływu . Zakaz telewizji 3D 18 lutego 2011powrót