powrót

2017-03-15 15:45


Utrata władzy przez PiS i warunki jej przywrócenia

Odnośnie moich ostatnich komentarzy do Nowego Testamentu i jego głównego , książkowego bohatera Chrystusa ( >>tutaj i >> tutaj ) , oraz odnośnie moich listów do osób naczelnych w państwie polskim jak : Prezydent ( >>tutaj ) , Premier , zastępcy premiera .

Wszyscy zdajemy każdego dnia egzaminy . Wy swojego nie zdaliście . Pomimo przedłożenia wam przeze mnie klarownych , przejrzystych wywodów , będących faktycznie dowodami , odnośnie jakości wyznawanej przez was religii , wy wolicie trzymać się fikcji . Jak tacy ludzie mogą rządzić narodem ? Nie mogą . Została wam więc wystawiona opinia , w górze , u Stwórcy , bardzo niekorzystna i straciliście władzę , razem z waszym mocodawcą w Rzymie .

Jednak , ponieważ jesteście patriotami i macie dobre zamiary w stosunku do własnych rodaków , więc otrzymałem uprawnienie , żeby , po spełnieniu przez was pewnych warunków , tę władzę wam przywrócić . Utrata przez was władzy jest faktem , wy o tym wiecie , i ja wiem . Z faktami nie dyskutujemy .

1/ musicie usunąć spośród was Prezesa PiS-u Jarosława Kaczyńskiego i musi on odsunąć się od życia politycznego ( o przyczynach czytaj >>tutaj ) . Kiedy to zrobi, to i jemu przywrócę pozycję pierwotną w Systemie Życia (SŻ) .

2/ musicie usunąć spośród was wszystkich gejów , z administracji państwowej , z Sejmu , i Senatu . Wiem o nich . Jeśli jakikolwiek pozostanie nieusunięty , to władzy wam nie przywrócę .

3/ musicie zrezygnować z dalszego dochodzenia w sprawie Katastrofy Smoleńskiej . Sprawę należy zamknąć . Dla ścisłości , dochodzenie w tej sprawie do dzisiaj miało charakter pozytywny . Dzisiaj sytuacja w tej sprawie ulega odwróceniu , bo staje się jawna odpowiedzialność Lecha Kaczyńskiego ( o tym poniżej ) .


Kiedy już wam władzę przywrócę , to musicie doprowadzić do usunięcia gejów z władz lokalnych . Przykładowo , trzeba ponownie wybrać prezydenta miasta Słupska - obecnie p. Biedroń . Jest do dobry człowiek , ale musi się odsunąć ze stanowisk publicznych (o gejach i lesbijkach czytaj >>tutaj ) . Przy okazji utraty stanowiska nie wolno go wykpiwać, ani ośmieszać , ani poniżać w inny sposób , ani dyskryminować i podobnie jemu podobnymi .

Andrzej Duda

Nie przywrócę jednak władzy , ani poprzedniego stanu w SŻ p. Andrzejowi Dudzie i jego małżonce , gdyż jest on winien istnienia PKiN ( zwanego „pałacem” kultury i nauki w Warszawie ) , który to obiekt jest elementem propagandy komunistycznej . O konieczności usunięcia tego obiektu powiadomiłem go , ale nie odpowiedział na mój list ( wysłany 25 sierpnia 2015 na adres listy@przezydent.pl ) , ani nie uczynił tego , o co go prosiłem ( tu uzasadnienie usunięcia >>tutaj ) . Taki sam błąd popełnili jego dwaj poprzednicy , także przez mnie powiadomieni : Lech Kaczyński i Bronisław Komorowski . Pierwszy z tego powodu został usunięty z życia i pociągnął za sobą elitę polityczną Polski , a drugi z tego samego powodu utracił władzę . Powtórzę , za Katastrofę Smoleńską odpowiada Lech Kaczyński . Dalsze grzebanie się w tej sprawie jest nie tylko niepotrzebne , ale stało się szkodliwe i należy z niego zrezygnować .

Stanowisko Prezydenta RP

Stanowisko to jest zbędne , a nawet szkodliwe i należy je zlikwidować . Nikt nie jest aż tak mądry w pojedynkę , żeby dobre było dawać mu aż taką władzę . Ustawy pisane przez Sejm kontroluje Senat i to wystarczy w kwestii stanowienia reguł współżycia .

Zakończenie

O wykonaniu moich zaleceń powiadomi mnie Pani Premier Beata Szydło . Może być pocztą elektroniczną . Wówczas przywrócę wam władzę oraz zaproponuję dalszą współpracę , bo niewątpliwie taka będzie potrzebna . Jest parę tematów .
powrót