powrót

2019-06-06 13:10

Świat do przodu , oni do tyłu. Główni hamulcowi

Ośli most uzupełnienie 2019-06-08 13:00

Kiedy widzimy siedzącego pod płotem biedaka, który mamrocze pod nosem 2+2=3 , to chciażby z daleka krzykniemy do niego "mylisz się chłopie , 2+2=4" , żeby zmądrzał i żeby jemu żyło się lepiej ( bo przecież "mądrość droższa od złota" ) , chociaż co poniektórzy twierdzą , że "trzeba uszanować czyjąś wiarę" i gotowi są bić się o to .

Kiedy jednak ktoś zajmuje wysoki urząd i bredzi "2+2=3" , to już nie tylko z daleka krzyknąć trzeba "mylisz się" , bo tu o los milionów gra idzie , los tych , co to widząc bredzącego Prezydenta , gotowi są za nim powtarzać .

Duns Scotus ( >>tutaj , już 9 lat wisi w internecie ) żył i działał około 1300r. ( błogosławiony (!) - tego akurat błogosławić trzeba , za dociekliwość ) . Tyle lat minęło , odkąd wiedza ta leży na stole , tylko po nią sięgnąć . UJ powstał już po jego śmierci , więc ta wiedza już wtedy była , a Pan Prezydent biegał przecież na tę uczelnię . Trzeba zakasać rękawy i wysilić się lekko , nawet nie za bardzo , no chyba , że ktoś natknie się na swój "ośli most" ( nic nie poradzę , że istnieje coś takiego i ma nawet starożytny rodowód ).

Przykre to , co powiem , ale ośli most oznacza po prostu brak kompetencji , więc „bój się Boga”. < koniec uzupełnienia 2019-06-08

Świat do przodu , oni do tyłu. Główni hamulcowi

Świat do przodu, to oni do tyłu. Świat w prawo , to oni w lewo . Oni zawsze "przeciwko światu” ( ”...żywot człowieka chrześcijańskiego na świecie nic nie jest innego, jedno ustawiczne żołnierstwo przeciw Czartowi, Ciału i Światu ...” ( Jakub Wujek ) . No właśnie , "przeciwko światu ".

Wczoraj , przy okazji uroczystości 75 rocznicy lądowania wojsk sprzymierzonych w Normandii , ten "najdostojnieszy" gej z Rzymu też wtrącił , a jakże , swoje trzy grosze i jak zawsze "przeciwko światu” - powiedział oto te , dostojne z pozoru słowa ( źródło >>tutaj , relacja g.9:26 ) . Przy ich analizie posiłkujemy się metodą zastosowaną przy mowie innego geja , Prymasa W.Polaka (>>tutaj ) :

początek cytatu >> Przesłanie papieża, czytane przez kardynała Marca Ouelleta :

Normandia była decydująca w walce z nazistowskim barbarzyństwem i utorowała drogę do końca tej wojny.

Wojna, która głęboko pustoszyła Europę i świat. Dlatego z wdzięcznością wspominam wszystkich żołnierzy, którzy przybyli z kilku krajów, w tym Francji, byli dzielni, aby dołączyć do armii i oddać życie za wolność i pokój.

Ufam miłosiernej Bożej miłości tych żołnierzy, jak również miliony ofiar, nie zapominając o tych, którzy po stronie niemieckiej posłusznie walczyli z systemem rządów motywowanym śmiertelną ideologią.

Wyrażam nadzieję, że to wydarzenie upamiętniające pozwoli wszystkim pokoleniom w Europie i na całym świecie zdecydowanie potwierdzić, że pokój opiera się na szacunku dla każdej osoby, niezależnie od jej pochodzenia, poszanowania prawa i wspólnego dobra, szacunek dla środowiska powierzonego naszej opiece i dla bogactwa tradycji moralnej odziedziczonej po przeszłości.

I proszę Boga, aby pomógł chrześcijanom wszelkiej wiary, tym, którzy mają inne wierzenia religijne, jak również ludzi dobrej woli, w promowaniu prawdziwego ogólnoświatowego braterstwa, wspierając kulturę spotkania i dialogu pomocnych dla najsłabszych i biednych. <<koniec cytatu

Co oznajmił dostojny gej ? Normę wspominam, miliony uśmierconych , wyrażam (normę) I proszę pomocnych ( przywróćcie tę normę ) . W duchu swoim , w sercu i “rozumie” swoim , “dostojnemu” marzą się “miliony uśmierconych” , ku chwale jego boga . Szokujące ? ( >>tutaj też było szokujące, też ich elita ) . Czy można pragnąć cierpienia milionów ? Można , kiedy zamiast dobrych myśli , ma się w głowie robaki i gardzi się drugimi . Psychopaci tak mają .

Tak odwdzięcza się światu odrzucony gej ( nie chcemy ich naśladować ? prawda ? i oni to wiedzą ) , a w tym przypadku gej z Rzymu , z gejowskiej elity . - Że szokujące jest co myśli ? bo on to myśli , chociaż tego nie mówi otwarcie . Jego bogiem jest książę piekieł ( >>tutaj podtytuł “Księżyc ponownie pije u ojca” - patrz słowa Słońce jest ponownie na szczycie czary , a Księżyc znajduje się dokładnie w pionie , na samym dnie , w Ziemi , w królestwie ciemności i zła , u swojego Ojca „ ) ;

dowód przeprowadziłem na podstawie Nowego Testamentu , proszę czytać i zaznajamiać się , bo warto . W myśl zasady , że jak ciebie kiwają , to lepiej o tym wiedzieć . Jeśli kogoś dziwi , że własnie tam jest ten dowód , to odpowiem , jak w znanym powiedzeniu : "najciemniej pod latarnią").

Pod auspicjami tego boga przez 600 lat szalała inkwizycja , a wszędzie jej patronem był miejscowy biskup . Im więcej trupów , tym lepiej . Dopóki geje , a te geje w szczególności , będą patronować "rozumowi ludzkości" ( w szczególności w tym kraju ) , dopóty będziemy mieli wszechobecną agresję , bo takie są ich MARZENIA ( o gejach , jakie miejsce należy im wyznaczyć >>tutaj ) .

Już widzę te oburzone twarze, świątobliwością „częstochowską” pomazane ( "gadał dziad do obrazu , a obraz mu ani razu" - ta oczywistość komunikacji w jedną stronę , nie dla wszystkich jest oczywista , a dobry żart obraża ich uczucia , podobnie jak apele o myślenie ). Współczuję Panu Prezydentowi , biegającemy za opłatkiem , niestety wymylonemu . Ma chłop dobrą wolę ( chyba – nie przesadzajmy z ufnością , bo łatwo jest się „przejechać”) . Dla dobra Narodu polecam Panu lekturę moich opracowań . Pan Prezydent , prawnik z doktoratem , wykładowca akademicki miał na studiach wykład z logiki , może jednak na niego nie chodził ? albo po prostu nie uważał . No i jaka z tego wyszła strata .

Z widoku , wdzięcznie radosnego zwykle i dobrocią emanującego oblicza Pana Prezydenta wnoszę , że raczej nie podpisze się on pod „marzeniami” dostojnego geja z Rzymu , pod warunkiem , że przejrzy na oczy . Tak więc ku uwadze Pana Prezydenta . - A dlaczego właśnie pod tym adresem ? Bo z wielką pasją propaguje on to „coś” i jego wpływ na Naród jest równie wielki , o zgrozo .

powrót