powrót10-05-2011 23:10

Utracone szczęście

Zgodnie z moją zapowiedzią sprzed kilkunastu dni ( czytaj >>tutaj ) , dzisiaj energia CHI została wycofana ze znacznego obszaru Polski ze stolicą włącznie (jednocześnie w części zachodniej kraju jej poziom uległ podwyższeniu ) . Tej stracie bezpośrednio winien jest Rząd oraz posłowie , którzy nie wprowadzają stosownych regulacji , jakich domagam się od nich od wielu już lat , a sporo jest tego . Winni są jednak także Obywatele tego kraju , ci , którzy treści mojej strony znają ale żadnych działań nie podejmują .

Wypada mi ubolewać , podobnie jak wszystkim dotąd prorokom w historii nad waszą głupotą i krnąbrnością . Pokazuję wam od lat , kim był poprzedni papież , że był złym człowiekiem ale wy uważacie za niezbędne urządzać dla niego kolejne święto narodowe . Uczestniczą w nim wszystkie media , o których można by mniemać , że pełne są ludzi mądrych , wykształconych , oświeconych , nic z tego . Owszem , słyszalne były głosy krytyczne ale to była kropla w morzu bezmyślnego , infantylnego bełkotu .

Pokazuję drobiazgowo , w szczegółach , czym jest Nowy Testament ale wy nie uważacie za konieczne bronić Polaków przed tą megamanipulacją . Tyle gada się o szkodliwości sekt i owszem , szkodliwych , ale pomija się milczeniem szkodliwość kościołów chrześcijańskich , wśród nich najgorszego , katolickiego . Zwracałem się bezpośrednio do osób z tytułami profesorów , do naczelnych redaktorów znanych i cenionych czasopism , do Posłów i nic , brak reakcji . Kto , jeśli nie wy , posiadacie moc intelektu i moc autorytetu , żeby uchronić Obywateli przed manipulacją ich duszami . Czyżbyście nie posiadali poczucia misji ? Czyżbyście zapomnieli , że zajęliście miejsca , które was do czegoś zobowiązują ? Czyżbyście naprawdę nie mieli świadomości , że od was zależy kształt życia Narodu ?

Gonicie za pieniędzmi , za stanowiskami , przestaliście myśleć - wy boicie się myśleć . Nie macie odwagi stanowić wokół siebie porządku , rozumujecie stereotypami i chowacie głowę w piasek. To powiem , że kapłani katoliccy nie mają już żadnej mocy nad wami , są grupą upadłą , całkowicie bez znaczenia - to fakt dokonany , pisałem o tym . Stało się tak z woli Stwórcy . Czas głowę podnieść i przegnać ich z życia publicznego .

Podobnie czas zacząć myśleć po polsku a nie po rosyjsku . Sam Stwórca domaga się od was tego (!). Widzicie to teraz na przykładzie Prezydenta Komorowskiego , który broniąc symbolu ''ruskiej'' dominacji i komunistycznej propagandy , utracił boże błogosławieństwo na zawsze , a nadto spowodował , że utraciła go znaczna część Obywateli , ta żyjąca po wschodniej stronie .

Teraz z mocy Stwórcy zostaliście pozbawienie tego , co najcenniejsze , jego błogosławieństwa . Duch Boży , tak właśnie , bo tym jest energia CHI , opuścił was , byście poczuli , co mieliście , co utraciliście i o co warto wam walczyć , przełamując stereotypy . Ta część kraju , na której przebywacie , przestałą być zieloną wyspą . A jeśli kto jeszcze w to wątpi , zapraszam na zachodnią stronę Polski , tu jest teraz pełnia szczęścia .


powrót