powrót

2019-04-10 12:45

Nieczystość 5G

Nieczystość 5G zwana jest powszechnie „technologią 5G” . Świadomie przywołuję tutaj starożytne, biblijne pojęcie nieczystości . Nieczystość była niepożądana . Należało jej unikać za wszelką cenę . Psuła byt , psuła całe życie . W stosunku do pól elektromagnetycznych emitowanych w przestrzeń już jakiś czas temu uznaliśmy , że psują nasze życie i nazwaliśmy je „smogiem elektronicznym”.

Pod wielce nadętą nazwą „technologii 5G” kryje się ludzka głupota , bo głupotą jest emitowanie do otoczenia pól elektromagnetycznych , a w szczególności , i tym bardziej mikrofal .

Słowo greckie "techne" gr - sposób , to po prostu "sposób" , metoda , pomysł na zrobienie czegoś i nic ponadto . Techniki, technologie to po prostu sposoby na urządzanie sobie (nam) lepszego(!) życia , ale nie na tego życia niszczenie . Wbij to sobie do głowy , kiedy coś wymyślasz (!)

Pomysły zaś mogą być jak wiadomo złe lub dobre i ten pomysł , zamaskowany i owianym tajemniczością terminu "technologia" , ten pomysł jest jak najbardziej złym pomysłem . Zachłystujemy się od jakiegoś czasu "technologiami" i straciliśmy zmysł krytycyzmu w stosunku do samych siebie .

Pojęcie "smogu elektronicznego" pojawiło się dziesiątki lat temu , jednak głupi mają taką moc i jest ich tak wielu , że wydaje się nie istnieć dla nich przeszkoda .

Oburzenie i obojętność

W internecie huczy od oburzonych głosów na "5G" . Nie będę więc ich przytaczał i powielał . Są głośne , dosadne , jasne w swoim przekazie , i … i chociaż oczywiste w swojej treści są całkowicie pomijane przez … głupków – nie bójmy się tego słowa . Głupi nie tylko „nosi drwa do lasu” , on nie ma wątpliwości , to jego znak szczególny , a dowody , jako niewygodne odsuwa od siebie . Pojawiły się protestujące apele , podpisywane przez setki lekarzy . Pojawiło się doniesienie o martwych ptakach spadających z drzew , w czasie prób , dokonywanych w pobliżu z masztem antenowym emitującym mikrofale z zakresu „5G” . Głosy głupków natchnionych przez technologie ( oraz przez żądzę pieniędzy ) dalej brzmią dostojnie i pełno ich w mediach. Historia ta jest niemal identyczna pod względem ogłupienia i omamienia techniką z historią LHC ( >>tutaj ) .

Wypowiedziałem się o smogu elektronicznym wiele lat temu (>>tutaj ) . Napisałem tam , że trzeba wtłoczyć emitowane pola w kable i zamknąć je w nich . Jest to sposób na zachowanie z jednej strony możliwości komunikacji ( bo świetna, bo dobrze nam służy ) ,z drugiej zachowanie czystości środowiska .

Nasuwa mnie się wspomnienie akwarium z rybkami i widok ładnych rybek pływających wśród ich odchodów opadających na dno . Nasza współczesna działalność , smog spalinowy , emisja CO2 i smog elektroniczny ,doskonale pasuje do tego obrazu . Nikt za nas tego nie posprząta.

Działania zmierzające do ochrony środowiska są podejmowane od dziesiątków lat i to napawa optymizmem . Świadomość konieczności takich działań jest coraz większa . Z drugiej strony odnotowuję niepokojący brak świadomości tego , że nasz byt , nasza świadomość , funkcjonowanie naszego umysłu , ale także całego organizmu , że jest to zanurzone w delikatnej strukturze pola energii CHI , które łatwo jest zakłócić emisją pól elektromagnetycznych , co od dziesiątków lat czynimy . Właśnie doszliśmy do granicy , której nam przekroczyć absolutnie nie wolno .

Powstrzymanie

Zagraża naszemu istnieniu i istnieniu całego bytu ożywionego każdy , kto rozwija "5G" , czy to konstruktor , producent , finansista , minister , "operator". Nakładam na nich , zgodnie z wolą Stwórcy-Boga , ograniczenie bytu , co doprowadzi ich do powstrzymania ich działań .
powrót