powrót

Wrocław 2020-05-10 16:10

5G w końcu przywędrowało do nas , maj 2020 ; Uzupełnienie 2020-05-13 1:18

Jak donosi TVP.info ( >>tutaj ) „przyszła panika i dezinformacja” . To oficjalne państwowe medium przyklaskuje rządowej decyzji , dopuszczającej 5G . Nie będę powtarzał licznych argumentów przeciw 5G . O 5G pisałem w kwietniu ubiegłego roku >>tutaj i >>tutaj .

Powstało mnóstwo krytycznych i ostrzegających raportów . Polecam artykuł ze szwajcarskiej gazety ( >>tutaj ) z lipca 2019 - minister Zagórski otrzymał ode mnie ten artykuł ( decydent w tej sprawie ) w sierpniu 2019. Powtarzanie tych argumentów nic nie daje , bo rządy nie słuchają , a może i słuchają , ale oprócz słuchania niezbędne jest jeszcze zrozumienie .

Żyjemy w czasach , kiedy prezydent największego mocarstwa , trzymający palec na guziku atomowym , proponuje picie wybielacza na chorobę koronawirusa ( trzeba by uciekać , tylko nie ma dokąd ). Powstało mnóstwo krytycznych i ostrzegających raportów , i analiz , o tym człowieku , którego zdolności umysłowe są wyraźnie i niewątpliwie mocno ograniczone , a on dalej zajmuje eksponowane stanowisko i przemawia doniosłym głosem . Niewątpliwie żyjemy w czasach zaniku rozumu . Dotyczy to także naszego kraju , niestety .

5G będzie dostępne od poniedziałku , ale żeby sprzęt był gotowy na czas , już go uruchomiono i jest testowany . Od wczoraj mam złe samopoczucie . Dzisiaj pojawiły się mdłości . To jest atak .

W takim razie ci , którzy to finansują i robią , stali się moimi bezpośrednimi wrogami . Oceniam ich odpowiednio do stopnia zagrożenia jaki stworzyli . Do nich dołączam wszystkich , podobnie „mądrych”, gdziekolwiek są . Oni atakują , ja się bronię . To przekonamy się kto kogo .

Uzupełnienie 2020-05-13 1:18

Podsumuję możliwie krótko . Z mapy zasięgu 5G we Wrocławiu (>>tutaj ) potwierdziłem sobie poprawność moich obserwacji i wnioskowania . Moje mieszkanie jest w zasięgu 5G .

Ekspozycja na pola 5G trwa już piątą dobę . Oprócz stanów oszołomienia , kłopotów z zasypianiem , budzeniem się co godzinę , zaobserwowałem silne mdłości , które zamiast mijać potęgowały się . Nie każdy jest tak wrażliwy , ale ja jestem . Pojawiły się tez inne efekty o charakterze zdecydowanie chorobowym . Te zjawiska kumulują się , a przykre efekty potęgują .

Gdyby nie to , że mam możliwość zablokowania złego wpływu , moje zdrowie i życie byłyby już poważnie zagrożone . Nie życzę nikomu choćby nawet tylko nieustających mdłości . Oczywiście jestem skuteczny w swoim działaniu i stąd panuję nad swoim zdrowiem i samopoczuciem .

Napisałem niedawno , że dobrze rządzicie Polską . Te wasze działania trudno nazwać dobrymi . Trafnie jest za to nazwać je skandalicznymi , a nawet przestępczymi , bo są działaniami na szkodę obywateli przeciw ich zdrowiu .

Odpowiedzialni są : Zagórski( >>tutaj maile wysłane do niego sekretariat.mzagorski@mc.gov.pl i jego zastępczyni Wandy Buk sekretariat.WBuk@mc.gov.pl w sierpniu 2019 ( bez odpowiedzi ) ; kim jest minister , którego nie obchodzi zdrowie obywateli ? i działa na ich szkodę ) , Morawiecki ( zwierzchnik ; kim jest premier , obojętny na los obywateli ? ) , Prezes Kaczyński ( miło jest rządzić , odpowiedzialność niekoniecznie musi być miła , kiedy popełnia się błędy ) , Solorz i wszystkie ekipy zarządzające tą dojną krową , a zarazem szkodliwym złomem – tylko zaorać .

Odwrotnie niż ze mną jest z wymienionymi osobami . Te ponoszą straty proporcjonalnie do przykrości , jakich przysporzyli mnie i bardzo wielu osobom spośród podobno już 900tys .

Wystarczy wyłączyć nadajniki , żeby powstrzymać proces , którego przykre efekty będą dla was rosnąć ( bo nie dla mnie ) . Nie musiałem tego pisać , jednak w odróżnieniu od was , ja myślę o przykrościach jakich doznajecie . Decyzja należy do was . Podpowiem , że „spieprzaj dziadu” nie będzie rozsądne , a na pewno nieskuteczne . Obciążając Premiera , ta historia obciąża cały Rząd . Proszę to mieć na uwadze .

ps

Rano (7:50) rzyga też mój kot , a sądzę , że także dookolne ptaki i myszy polne , i myślę , że dostaje się także roślinom na polach , drzewom itd. , bo wszyscy jesteśmy ulepieni z jednej gliny ( to przenośnia , bardzo znana , co wyjaśniam nieświadomym, bo kto ją dzisiaj jeszcze pamięta ? że to glina-nieglina i kto nas z niej ulepił ? bo Zagórski raczej nie , ze środowiska , a jakże „konserwatywnego” i co to tak naprawdę znaczy ? ) . Być może dzieci Zagórskiego i innych mają mdłości , a ich żony gnają wtedy do lekarza rodzinnego po pomoc , a ten cudotwórca wyciąga wtedy z szafki jakiś specyfik na mdłości - czego to nie może współczesna medycyna , kiedy głupi człowiek sam sobie zrobi krzywdę . I tak toczą się dzieje nowoczesnego świata od bardzo wielu już lat .


Doniesień z frontu ciąg dalszy 10:10

9:20 mój kot znowu rzyga ( patrzę na tę jego smutną mordkę i czuję się , jakby mnie dziecko chorowało – niektórym chorują dzieci ) . Żona pyta "co dzisiaj będziesz jadł " , a ja na to "zapytaj mnie raczej : Czym dzisiaj będziesz rzygał ?" . Siadam więc i przerzucam kamyczek do rządowego ogródka , niech rzyganie poleci w tamtą stronę ( a mam jakiś wybór ? ) . Kot jest mnie niezmiernie wdzięczny i wymęczony zasypia .

A co w Szwajcarii ? Jak donosi na Fejsie Bertrand Buchs 2020-04-22 ( >>tutaj ; ten od szwajcarskiego artykułu ; wciśnij Ctrl+F i wpisz w okienko 5G , to nacelujesz na Info ) , "Rada Federalna zaczęła nas w końcu słuchać ". I rzeczywiście ( >>tutaj ) Radę wreszcie ruszyło i chcą "wnikliwie" przyjrzeć się 5G . B.Buchs alarmował w lipcu 2019 , Radę ruszyło dopiero teraz , ale zamiary ma dobre , więc dobre i to , lepsze niż nic .

Zamiar o tyle szlachetny , co dość trudny do przeprowadzenia , bo tylko jakaś część populacji - dość niewielka , wykazuje silną reakcję uczuleniową na 5G , tak to nazwijmy roboczo , a więc działoby się dalej , jak do tej pory , co nazywa się "gadaniem ze ślepym o kolorach " .

Oczywiście można przesiedlić się np. w Tatry ( jeszcze trzeba mieć na to środki - może rząd przyzna dotacje ? tej uczulonej części społeczeństwa ) , jak to zrobiła pewna mieszkanka Szkocji , która śpi w worku z folii , a w mieście w ogóle nie może żyć ( ci ze szwajcarskiego artykułu , sądząc po objawach ( podobnych do moich) też raczej po Genewie chodzić nie powinni ) . Niestety nad Tatrami pojawi się wkrótce Mr Elon Musk ze swoją armadą satelitów i będzie do nas strzelał z góry ( "musk" , tak po naszemu wymawia się słowo określające "omysł" czyli mózg ; o-mysł , to nie błąd , nie poprawiać . Omysł jest nową formą umysłu , który cechuje się tym , że nie rozumie czynionych szkód , za to goni za zyskiem ) , a Mr Solorz wynajmie sobie u niego swój kącik , na swój uroczy Polsat .

Teraz sytuacja zmienia się , bo sprawcy tego nieszczęścia poczują na własnej skórze skutki swoich eksperymentów . No i w tym cała nadzieja , bo jak wszystkim wiadomo nie od dziś , punkt widzenia zależy od punktu siedzenia .powrót