powrót

Wrocław 2020-05-16 01:55

Rezygnacja z 5G

Pojawiło się wyłączenie w mojej dzielnicy , co za ulga i owszem – rozsądna decyzja , jak sądzę jednak pod przymusem dokonana . Mnie było gorzej , wam było gorzej . Mam na myśli sprawców . Mnie jest OK , wasze „gorzej” pozostało . Dlaczego ? wyjaśniam .

Jak mówią opracowania ( m.in. >>tutaj ) 5% populacji reaguje na pola elektromagnetycznie intensywnie , niektórzy wręcz dramatycznie jak ja i takich jest wielu . W Szwecji zrzeszyli się i jest ich obecnie 2400 osób ( ci co się odnaleźli wzajemnie ) . Szwedzi , jako jedyny kraj w Europie otoczyli te osoby opieką prawną . Od nich pochodzi ocena , ze 35% populacji także odczuwa dokuczliwość od pól , ale mniej dramatycznie . W Polsce to w razem czyni około 1/3 z 37 milionów . To ogromna masa osób . Podobnie w innych krajach i na innych kontynentach .

To , co napisałem >>tutaj , porównując działanie pól do skutków dużego hałasu , to ma uzmysłowić , że są to zakłócenia naturalnego środowiska , które osłabiają nasze sprawności umysłowe , komfort życia , a także zdrowie . Skoro tak jest , to nie wolno nam tego czynić . Straty są bowiem dużo , dużo większe od korzyści , tych w postaci ułatwionej komunikacji ( są zresztą dwa pasma 2,38GHZ (do 2,8GHZ) i 10GHZ (do 10,98GHZ) , które są bezpieczne i to nam powinno wystarczyć do komunikacji ; moce trzeba nawet w nich ograniczać ) .

Co do hałasu jest powszechna zgoda , ze szkodzi zdrowiu i są odpowiednie przepisy regulujące dopuszczalny jego poziom , a osoby przekraczające dopuszczalne granice podlegają karze .

Od lat trwa przepychanka w kwestii szkodliwości pól i niczego wiążącego nie ustalono , pomimo tego , że wiele osób protestuje , bo cierpią , a pozostali ich ignorują . Kiedy ktoś głośno odtwarza muzykę po 22 w nocy ( a nawet kiedy robi to za dnia ) , to uważamy go za szkodnika . NO WŁAŚNIE . Podobnie jest z emisją pola elektromagnetycznego . Ktoś taki jest szkodnikiem , a jego działanie jest atakiem na nasze wspólne dobro , jakim jest Ziemia , nasz wspólny dom .

W ISTOCIE MY NIE REAGUJEMY BEZPOŚREDNIO NA POLE ELEKTROMAGNETYCZNE , ALE EMOCJE W NAS WZBUDZONE I WTÓRNE SKUTKI W POSTACI USZKODZENIA CIAŁA , TO JEST REAKCJA NA BRUTALNOŚĆ . Taka reakcja jest wkomponowana w System Życia i pełni funkcję ostrzegawczą , i jest realizowana małymi mocami ( sygnałami ) . Oczywiście zachodzi jeszcze niszczenie komórek poprzez kumulację energii , ale to przy większych mocach. Te dwa zjawiska nakładają się i są trudne do rozdzielenia .

Podobnie silnie zareagujemy więc , kiedy ktokolwiek zaatakuje nas w konwencjonalny sposób , lub będzie miał taki zamiar , np. szykując przeciwko nam armię , czy wygłaszając groźby pod naszym adresem itp itd .

Nadszedł czas rozwiązania wszystkich problemów

Nadszedł czas rozwiązania tego problemu i nie tylko tego . Zmierzamy do odrodzenia świata . Otrzymałem od Stwórcy narzędzie , jakim jest możliwość oceny ataku i jest ona respektowana u Stwórcy . Mogę więc ocenić atak , i po moim osądzie następuje przekierowanie przykrości z ofiary na sprawcę . To dokonuje się w Systemie Życia , którym włada Stwórca .

Moja obecna ocena sprawców 5Gw Polsce objęła wszystkich sprawców gdziekolwiek są . Ulgę odczuły osoby w Londynie i w miastach amerykańskich , także ci w Szwajcarii itd .

Z pewnością jest potrzeba powiadomienia wszystkich o tej istotnej korekcie , jaka zaszła na Ziemi , żeby zrozumieli istotę rzeczy , i żeby mieli możliwość wycofania się ze złych działań . Ostatecznie , kiedy to zrobią , wówczas moja ocena przestanie ich dotyczyć i ulegną odrodzeniu ich zdolności życiowe .

Kiedy zostaną mi udostępnione oficjalne media , będę mógł to ogłosić . Zainteresowani są wszędzie .

Konkretnie za to , co do Polski , to nie wystarczy wyłączenie tylko mojej dzielnicy . Trzeba wyłączyć 5g w całej Polsce , gdzie zostało ostatnio włączone . Wówczas moja ocena przestanie dotyczyć polskich sprawców i odczują oni odrodzenie funkcji życiowych , wcześniej nie . ( to wynika nie z mojego widzimisię , ale z tego , że przedwczesne uwolnienie sprawców przywróciło by cierpienie ofiarom) .

Problemów jest sporo . Wszystkie wiążą się z łamaniem PRAW . Mogę wykluczyć z aktywnego życia każdego , kto przekracza PRAWA dane nam przez Stwórcę Ziemi i życia na niej . Otrzymałem takie prawo wykluczenia i tam gdzie zachodzi potrzeba , robię to .

Chrześcijaństwo, katolicyzm

Wspomnę w tej chwili tylko o jednym z problemów , bo jest on podstawowym zakłóceniem w naszym wspólnotowym życiu . Trzeba nam odrzucić chrześcijaństwo ( materiały wyjaśniające >>tutaj ) . Stwórcy nie podoba się powszechne kultywowanie tej oczywistej mistyfikacji . Zezwolenie jakie dajemy kapłanom tych wyznań ( około 40 wyznań wraz z katolicyzmem ) prowadzi do odarcia nas z człowieczeństwa . Pod hasłami miłości zostajemy bowiem wciągnięci w pułapkę . Ma tu miejsce kumulacja zła , bo wzbudzone zostaje w ofiarach zaufanie , po czym są one bezlitośnie masakrowane sprytnym oszustwem . Zniszczenie psychiki jest zwielokrotnione . Ofiary zostają poniżone i stają się bezwolne . Wydaje się , że więcej nie trzeba tu wyjaśniać . Dla mnie jest to obrzydliwość .

Od wielu lat czynię starania o powołanie interdyscyplinarnego zespołu naukowców , humanistów , historyków, psychologów , socjologów, językoznawców , którzy poddaliby rzetelnej ocenie pismo Nowego Testamentu pod kątem jego szkodliwości dla życia społecznego . Taka rozumna i rzetelna ocena będzie mogła być przedstawiona do publicznego osądu .

Chrześcijaństwo zawładnęło Europą w ciągu wielu stuleci , więc nie od razu ją opuści . Jednak taka ocena będzie dobrą podstawą do rozpoczęcia tego procesu , który potrwa , myślę , kilkadziesiąt lat . Ważne jest , żeby to elity zapoczątkowały ten proces . Nauka osiągnęła bardzo wiele i stąd naukowcy są szanowani , i to oni mogą poprowadzić proces odnowy .

Od razu zaznaczę , ze mój osąd NT pochodzi od Stwórcy i w tym sensie jest on obiektywny . Faktem niepodważalnym jest krzywda czyniona wyznawcom tego kultu , co jest sprzeczne z PRAWEM . Każdego upartego zwolennika tej mistyfikacji oceniam , jako osobę sprzyjająca przemocy . Te osoby zostają odsunięte na margines życia . Nie będą miały istotnego wpływu na proces odnowy , na tyle istotnego , żeby go powstrzymać .

Istnieje obecnie wiele kultów , które otrzymaliśmy w spadku po przodkach , które kaleczą nasze życie zbiorowe . Innym przykładem jest kult nieistniejącej bogini Słońca w Shinto , u Japończyków . Te sprawy trzeba uporządkować , a wówczas Stwórca otworzy nasze umysły i staniemy się dużo bardziej racjonalni i skłonni do pokojowego współistnienia .

Podsumowanie

Sprawcy 5G powinni je wyłączyć i najlepiej rozmontować . To zaboli, ale czyniona krzywda bolała jeszcze bardziej . Trzeba umożliwić mi przemówienie do sprawców 5G poza Polską , dla ich dobra głównie , bo ofiary 5G są już uwolnione .

Co do moich przykrości , jakich doznałem , to nie zachowuję urazy , ani nie będę domagał się odszkodowania . Uznaję te wydarzenia jako docieranie się naszych wspólnych . ludzkich spraw .

Co do chrześcijaństwa , to Bergolio z Rzymu został już przez mnie powiadomiony , żeby spakował interes , bo jego czas się skończył ( my mamy jeszcze Rydzyka – jego czas też się skończył ) . Tak więc droga jest wolna . Oni już nikomu krzywdy nie zrobią . Mamy PAN (Polską Akademie Nauk ) , niech podejmie trud interpretacji NT . Moje opracowania są dobrą podstawą , tak sądzę . Niech się w końcu za to wezmą . Prosiłem o to kilka razy bardzo wielu z nich . To mogą zrobić tylko elity . Stwórca będzie nam sprzyjał .

Ten i ów nazwie mnie Antychrystem , czym będzie wzbudzał niezdrowe emocje u bezradnych , ociemniałych przez NT . Kiedy zrobi to ktoś świadomy manipulacji , będzie to niemoralne , a nawet okrutne wobec ofiar chrześcijaństwa . Zostanie oceniony i odsunięty .

Chrystus to postać literacka jedynie , więc fikcyjna . Jeśli powiem , że Miś Puchatek z książki Alana Alexandra Milne to postać literacka , czy trafne będzie nazwanie mnie Antymisiem ? bynajmniej , takie określenie będzie nie tylko nietrafne , ale i bezsensowne , bo Anty można być tylko przeciw komuś , kto istniał w rzeczywistości . Można być przeciwnikiem jego poglądów i działań, ale tylko jeśli istniał w rzeczywistości . W przypadku niefajnej postaci literackiej można i owszem , stać się przeciwnikiem niefajnego autora niefajnej opowieści .

Skoro Chrystusa stworzono w książce , to mogę być jedynie przeciwnikiem twórców NT i ich rzeczywiście oceniam negatywnie , bo stworzyli pułapkę na ludzi - "pójdźcie , a uczynię was rybakami ludzi" . Nikt nie dał im prawa łapać ludzi w sieci . Uczynili to samowolnie i nieuczciwie w stosunku do bliźnich . Tak , jestem ich przeciwnikiem , właśnie dlatego .

Skoro ludzkość śniła sen o Chrystusie przez 2000 lat , to ja mówię tylko "zbudźcie się ze snu" i spojrzyjcie na nasz piękny świat i na siebie nawzajem bez oszołomienia nieprawdą .

Stwórca

Gdzie jest ? o tym napisałem >>tutaj . To dość odległa ( jak na nasze wyobrażenia ) cywilizacja , która ma z nami aktywny i szybki kanał informacyjny oraz sprawuje stały nadzór nad wszystkim , co żyje , do najmniejszego bytu , łącznie z materią nieożywioną . Dzieje się to dla nas w sposób , póki co niepojęty , ale może kiedyś ta wiedza zostanie nam udostępniona .

"Niech się dzieje wola nieba , z nią się zawsze zgadzać trzeba " , to oczywiście Fredro . W naszej kulturze nie jest to więc na szczęście nowość .

Kiedy myślimy o Bogu , to intuicyjnie myślimy o czymś , kimś wielkim ponad nami . Nasza intuicja jest tu jak najbardziej prawidłowa . Wmawianie w nas , że bogiem jest, był jakiś człowiek , jest zwykłym wciskaniem kitu i oddala nas od Stwórcy-Boga , a ten czeka , żebyśmy przestali dawać się zwodzić na Jego temat .

Tu trzeba koniecznie dodać , że nie ma przymusu bycia religijnym , za to trzeba przestrzegać PRAW, które na szczęście są intuicyjnie łatwo zrozumiałe i wszystkie mieszczą się w pojęciu „bycia człowiekiem” , co osobom przyzwoitym przyjdzie z łatwością i bez poczucia jakiegokolwiek przymusu . Z kolei religijność także może być naturalna , o ile nie jest nachalna i nie dąży do przeciągnięcia na swoją stronę . Wiem to , co wiem i czasami staje się to argumentem w dyskusji , więc mam prawo okazać swoje poglądy , skoro służy to sprawie .powrót