powrót

2018-05-08 14:45

Lewica nie zaprzestaje ataków

"Maski opadły! „Der Spiegel”: Dobrze by było, gdyby sankcje UE dotknęły zwykłych Polaków i Węgrów. „Wiedzieli w końcu na kogo głosują” " ( >>tutaj ) .

"Kto demontuje rządy prawa, nie powinien otrzymywać funduszy UE – oto plan Komisji Europejskiej. Ukarane mają zostać jednak tylko rządy, a nie ci, którzy te rządy wybrali. Dlaczego właściwie nie? " - zastanawia się publicysta niemieckiego tygodnika „Der Spiegel” Markus Becker.


Wiemy , że nie chodzi o rządy prawa , czy o łamanie praw , ale o to , że w Polsce i na Węgrzech rządzi prawica , a dokładniej ugrupowanie prochrześcijańskie i prokatolickie . Przeciwna temu jest lewica sprzyjająca komunizmowi ( Juncker na obchodach 200-lecia urodzin Marksa >> tutaj ) .

Starcie lewicy z chrześcijaństwem było trwającym wiele lat procesem , który miał finalnie zniszczyć chrześcijaństwo , jako że jest ono mistyfikacją , fałszywą religią niemiłą Stwórcy ( gdzie stwórca przebywa >>tutaj ) . Jednak pojawiam się ja i swoim działaniem , które znajduje swoje odbicie "w górze" , u Stwórcy , doprowadzam do zniweczenia wpływów Watykanu i wszystkich kapłanów katolickich rozsianych po całej Ziemi oraz do zniweczenia wpływu mistyfikacji Nowego Testamentu (NT) . W efekcie proces starcia lewicy z chrześcijaństwem staje się niepotrzebny i ulega zakończeniu .

Niedobre są działania lewicy w UE , zmierzające do stworzenia komunistycznego superpaństwa i dlatego zostaną one uniemożliwione . Grupa ta , podobnie jak kapłani katoliccy także utraciła swoje wpływy . Oznacza to , że wszelkie ich dotychczasowe i planowane działania ulegają zniweczeniu . Wszystko , co sobie zamierzą rozpłynie się w nicości , a stanie się tak ( i już tak się dzieje ) za sprawą Stwórcy , który decyduje o tym czyje dzieła powiodą się , a czyje zostaną zniweczone .

Stwórca wspiera tych , którzy Jemu się podobają , tych którzy przestrzegają PRAW i których zamiary nie stoją w sprzeczności z zamiarami Stwórcy .

Rządy prawicy w Polsce i na Węgrzech okażą się ostatecznie dobre , o ile doprowadzić w końcu do publicznej demaskacji NT . Ludzie tutaj wierzą w Boga "w górze" i mają w tym względzie dobrą intuicję . Jednak kościół katolicki podsuwa im z jednej strony "Boga Ojca" , który umiejscowiony jest "w dole" , w czeluściach Ziemi ( czytaj o tym w "Upojeni ze świętego Gralla" >>tutaj , w podtytule „Księżyc ponownie pije u Ojca” ) i dodają do niego zmyśloną , nieistniejącą nigdy w rzeczywistości postać Chrystusa , który jest tylko postacią literacką ( o tym czytaj >>tutaj ; w sposób zakamuflowany NT wprowadza kult Księżyca , stąd także kształt i barwa opłatka , tarcza Księżyca w pełni ) . Analizę mistyfikacji NT przeprowadziłem w ścisłym oparciu o tekst NT . Trzeba tylko zadać sobie trud zaznajomienia się z tymi tekstami .

Ostatecznie więc , po wyeliminowaniu mistyfikacji NT , w centrum Europy zaistnieje poprawna świadomość Stwórcy naszego ludzkiego świata . Obydwa narody , polski i węgierski są tego podstawą . To następnie stanie się podstawą odrodzenia świadomości najpierw Europejczyków , a następnie innych grup spoza Europy . Dlatego więc , mocne jest ugruntowanie sił prawicy w centralnej Europie i nic ich nie zachwieje .

Prawidłowo ukierunkowane nadzieje ludzkie , skierowane do rzeczywistego Stwórcy , a nie do fałszywych bożków , wygłoszone tutaj zostaną usłyszane i spełnione . Kierunki działania już zostały nam wyznaczone – zapisałem je . Musimy usunąć hamulce rozwoju . Przywrócimy Ziemi równowagę . Wówczas zaniknie agresja i pojawi się wola współdziałania , prawdziwa , nie zmanipulowana . Na to wszyscy czekamy .

Do lewicy apeluję o zaprzestanie swoich działań , którymi atakują Polskę i Węgry . Do Polaków i Węgrów apeluję o przeprowadzenie naprawy swoich postaw religijnych , o oczyszczenie swoich umysłów z mistyfikacji NT .

Wszystko jest przygotowane , tylko zacząć .powrót