powrót

Wrocław 2020-06-22 15:30

Wizyta Dudy u Trumpa już za dwa dni

Jasne jest , że p.Duda jedzie po wsparcie przed samymi wyborami ( w niedzielę ) , bo jego szanse zmalały . Dlaczego zmalały ? bo oceniam negatywnie działania ekipy rządzącej za wprowadzenie 5G ( >>tutaj i >>tutaj ) , a moja ocena jest wiążąca ( że wiążąca widać po skutkach – osłabienie pozycji Dudy i PiS , a nie tylko po moich deklaracjach ) .

Od wprowadzenia 5G ( to już ponad 40 dni ) mam cały szereg przykrych doznań : od zaburzeń snu, poprzez bóle mięśni, gardła , a nawet gałek ocznych , utratę koncentracji , znużenie , podenerwowanie ( cierpiałaby rodzina , gdybym nad tym nie panował ) , utratę chęci do życia , poczucie zagubienia , a także zaburzenia fizjologii , czyli bóle brzucha (całego ) , bóle w klatce piersiowej , nadciśnienie , oraz najważniejsze , to efekty "rakowe" ( tak je nazwę ; rak bieże się z wielokrotnej dawki negatywnej energii w ciele - ja potrafię to usunąć , więc nie „zraczałem” , pozostaję w dobrym zdrowiu ) . Efekty są przykre , ale potrafię je neutralizować , ze stratą dla winowajców , o czym ich ostrzegłem . Kilkanaście aktów dziennie , po kilka z nich w nocy , to od 10 maja daje przeszło 500 incydentów(!), które wytrącają mnie skutecznie z równowagi i praktycznie uniemożliwiają normalne funkcjonowanie ( także teraz ,kiedy to piszę ,przerywam i znowu piszę , i znowu przerywam itd. ) . Zajęcie mam z tym na okrągło , całą dobę i powiem szczerze , jestem tym wyczerpany , bo doznane przykrości są naprawdę przykre , choć przy tym pół biedy , że finalnie nieskuteczne .

No więc oceniam negatywnie ekipę rządzącą , bo co tu dużo mówić , źle rządzicie , źle , bo krzywdzicie i to nie tylko mnie . Podatnych bardzo jest 5% , a w mniejszym stopniu ( jesli chodzi o gwałtowność objawów ) , ale w sposób istotny nawet 30% ( wszyscy powoli ale skutecznie "raczeją" ) - czytajcie prasę , interesujcie się , jest całe morze informacji . Takie są , powszechnie już znane oceny liczby krzywdzonych . To ponad 10 mln Polaków (!) , więc nie gadajcie bzdur o jakimś postępie . Trzeba kierować się rozumem , a nie naciskami przygłupich cwaniaków , napalonych na kasę . Ktoś , gdzieś tam wyliczył sobie , ile to tysięcy wagonów sprzętu trzeba naprodukować , żeby postawić antenę nadawczą co 70m i ile przy tym zarobi . Zdrowie drugich ma on przy tym za nic . Takiemu trzeba się postawić , a nie wysługiwać . Jeśli brakuje tobie odwagi , to nie nadajesz się do rządzenia ( to w łagodniejszej wersji ) , a jeśli się skorumpowałeś , to tym bardziej .

Straty społeczeństwa rosną , moja ocena negatywna w oparciu o PRAWO ( tylko i wyłącznie ! ) rośnie , to do jesieni utracicie całkowicie szanse na kolejne rządy . Poprzednia ekipa poległa głównie z tego powodu , że odebrała obywatelom ich własność , a były nią wkłady w OFE ( przyczyn było też więcej , z obrzydliwą arogancją demonstrowaną jawnie , włącznie ) . To także oceniłem, w swoim czasie .

Podróż po wsparcie do złego człowieka

Teraz osłabiony Duda jedzie do Trumpa . Niezależnie od tego , że to idiota ( ocena samych Amerykanów ; wybielacz do picia itd ) , pozer , nieuk , komediant i totalny egoista , który wszystko zgarnia pod siebie , włącznie z własnym narodem , jego prawami i dobrostanem ( więc drugich potraktuje nie lepiej ) , to jednak do tego przewodzi ogromnej sile armii amerykańskiej , więc daje wsparcie w naszym nieustającym rosyjskim zagrożeniu . Za to , żeby było dziwniej i śmieszniej , po cichu Trump „obściskuje się” z Putinem i razem budują stację kosmiczną ( i nie tylko ) , bo są "przyjaciółmi" , jak to przeuroczo ujął kiedyś Bush Jr , szczerząc twarz do kamery i poklepując Putina po ramieniu - rzecz niewątpliwie warta poważnego zastanowienia , widzimy bowiem , że to niewątpliwie teatr , a my w nim jesteśmy kukiełkami .

No więc Duda jedzie do Trumpa , a Trump niedawno pochwalił Xi za traktowanie Ujgurów , takie traktowanie , które już dawno określono jako zbrodnię dokonywaną na narodzie, na milionach jego członków ( tortury , gwałty, niewola ) . W szoku są Ujgurowie ( eskalacja przemocy od 2016 ) , w szoku jest cała populacja ludzka . Zauważmy kilkukrotny wzrost zachorowań na grypę w ostatnich czterech latach na całym świecie . Tak manifestuje się ludzka agresja . Obraca się ona wtórnie przeciwko nam i chorujemy .

Z Chinami wszyscy handlują ( 500 korporacji światowych tam zainwestowało ) , czyli wchodzą w bliski kontakt , czyli w istocie okazują akceptację dla ich działań , czyli wszyscy staliśmy się współwinni. Przypomnijmy sobie jak brzydko dzisiaj świadczy niegdysiejsza współpraca z Hitlerem , co wiadomo o kilku zachodnich firmach , w tym amerykańskich .

Chińczycy dorzucili do swoich zbrodni kolejną , dręczenie Hongkongów , którzy z ducha są Brytyjczykami , a Chińczycy chcą z nich zrobić na siłę Chińczyków . Eskalacja od pięciu lat do granic niemożliwości przetrwania w ostatnim roku . 1/3 Hongkongów wykazuje objawy stresu pourazowego (tak było na początku roku 2020, dzisiaj jest niewątpliwie więcej ) , więc de facto stali się oni psychicznymi inwalidami .

COVID-19 czy on „chiński”?

Trump nazywa złośliwie wirusa COVID-19 "chińskim" i jest w tym 3/4 racji , bo za pozostałe 1/4 odpowiadają Żydzi z Izraela , którzy mają swój zbrodniczy wkład w dzieje ludzkości , w postaci dręczenia Palestyńczyków. Trump pomaga im w tym dziele ( "deal stulecia" z planem zrobienia Palestyńczyków Libańczykami - kolejna zbrodnia na narodzie ; bez niego byłoby to niemozliwe ) , więc koło się zamyka . Wirus jest chińsko-żydowsko-amerykański . Po aneksji terenów Zachodniego Brzegu , co Żydzi planują za dni 8 , proporcje zmienią się zdecydowanie ( 90% wkładu żydowskiej agresywności ) i wirus stanie się amerykańsko-żydowsko-chiński .

Uratować honor

Skoro Duda jedzie do Trumpa , bo to sojusznik ( niestety - z uwagi na tę stację kosmiczną , deal i ten wybielacz i inne ), to oprócz całej listy tematów gospodarczych powinien - P O W I N I E N - zająć stanowisko względem Ujgurów .

Skoro już dał się wmanewrować w tę wizytę ( podobno to prezes wszystkim dyryguje , a ma niewątpliwie krzywe spojrzenie na świat – jak spojrzy tymi swoimi stalowymi oczami , to aż ciarki po plecach chodzą ) i zawinił ( w końcu zgodził się - ma wolną wolę ) , bo nie zająknął się ani słowem o Ujgurach ( znikąd nie usłyszałem ) , ani wstrętu nie okazał , to teraz będzie miał ostatnią okazję , by to zrobić i to bezpośrednio w oczy Trumpowi . Bez złośliwości , zdobędzie w ten sposób kolejną "harcerską sprawność" ( podoba mi się u niego to przywiązanie i nawiązywanie do harcerstwa . Brzmi świeżo i młodzieńczo , i choć lekko naiwnie to szczerze , i ładnie odznacza się na tle tych wszystkich tajemniczo usztywnionych twarzy i wypowiedzi wielu polityków , z których nigdy nie zabrzmi prawdziwie swojski akcent , a próby dogrzebania się prawdy zawodzą ) .

Małżonka

Jest jeszcze małżonka Pana Dudy . Co Chińczycy robią ujgurskim kobietom, o tym szeroko rozpisywała się nasza prasa w ubiegłym roku . Oszczędzę jej opisów i tym samym szoku pourazowego . Poproszę ją tylko , by zachęciła Pana małżonka , by napełniła go odwagą i otuchą , żeby wygarnął Trumpowi , co myśli o wspieraniu Xi w tym zbrodniczym dziele , jako Polak , którego germanizowano , rusyfikowano , mordowano i gwałcono setki lat .

Jeśli Pan Duda nie naprawi swojego błędu , to honoru nie uratuje , a moja ocena sprawi , że jego szanse na drugą kadencję staną się równe zeru .

Wartości wspólne

Co do wartości "wspólnych" , o które tak wytrwale walczy , jak powiedział , prowadząc obecną kampanię - ma on , jak sądzę na myśli te spod hasła "Bóg, Honor, Ojczyzna", to ja je podzielam . Wolę współdziałać z tymi , którzy dostrzegają boską siłę sprawczą , bo wizja świata z Bogiem dużo lepiej pozwala interpretować i rozumieć rzeczywistość oraz drugich ludzi , a trafne rozumienie , to warunek nieodzowny mądrości , co zwiększa szanse trafnych wyborów . Pytanie tylko , z którym bogiem , czy z Księżycem ( wersja fałszywa , podpowiedziana przez "czarnych" - opłatek , to biała tarcza w nowiu i to jest to odwieczne "ciało" unoszące się ponad nami ; porównaj "Trzech króli" >>tutaj ; ciągle to przypominam , bo nigdy dość , aż do znudzenia , ale i skutku ) , czy ze Stwórcą ( wersja biblijna , żydowska , starotestamentowa ) ? Pan Duda biegał za "tym" opłatkiem , co wszyscy widzieli , a to przecież tylko ułuda , błąd , ślepy zaułek .

Honor , walczysz o honor

Teraz pojedzie dla Ojczyzny , bez Boga ( z bożkiem jedynie ) , z Honorem wiszącym na włosku . Jeśli Honoru nie uratuje , to stanie się już całkiem brzydki i Ojczyzna się od niego odwróci , bo Ojczyzna ma ustalony pogląd na temat udręki Ujgurów .
powrót