powrót

Wrocław 2021-04-27 2:45

Kiedy teksty nawarstwiają się , to w celu znalezienia w dole szukanej frazy z tytułu wciśnij Ctrl-F , wpisz w pole wyszukiwarki frazę ; wciskaj EnterUSA, Niemcy, Francja , Rosja, Chiny manipulują światem 2021-04-14 16:00 ; Masoni – czujcie się zdeaktywowani  2021-04-16 16:45 (poniżej) ; Elon Musk – kolejny atak bronią masowego rażenia 2021-04-17 1:55 < uzupełnienie 8:50 (poniżej ) ; Blef USA I błędne koło 2021-04-21 10:20 (poniżej) ; Wpływ Niemiec i Rosji na Covid w Polsce ( także w Europie środkowej ) 2021-04-27 (ponizej)

Znowu nam "rośnie" Covid , ale to nic dziwnego , skoro w regionie rośnie napięcie , bo Rosja krąży wokół Ukrainy jak sęp . To przekłada się nawet na wzrost u Niemców . Głównym czynnikiem zakłócającym była w ostatnim czasie hańba od Niemców ( Ujgurowie ) . Teraz włączyli się Amerykanie - Biden się już zorganizował i zaczął amerykańskie gierki pospołu z Rosjanami , i tak Rosjanie są „wstrętnymi” agresorami , a USA „dostojnie” niepokoją się i rośnie im „piękno i dostojność”( taka między nimi umowa od lat ) . Stress dotknął teraz całą Europę . Ich działania są uzgadniane i synchronizowane . Jedni straszą , drudzy oburzają się dostojnie . Teatr trwa . Teatr szkodzi . Teatr niszczy życie . Teatr wprowadza napięcie . Teatr potęguje chorobę .

Mataczący siedzą spokojnie , ale ogólna rzesza obywateli Europy drży ze strachu , że wybuchnie konflikt na Ukrainie i rozleje się na cała Europę . Jak ktoś trzeźwo zauważył , jest tak od co najmniej 2011 roku . Teatr trwa . Mataczący zyskują , a niewtajemniczeni i wystraszeni tracą . Tak konstruuje się „wielkość” Ameryki . Tak było jednak do czasu .

Odkąd ich oceniam ( od wielu już lat ) , ocena tych negatywnych działań nieustannie rośnie i powoduje blokadę inteligencji tych narodów ( USA, Rosja, Niemcy, Chiny , Francja oraz urzędnicy Unii Europejskiej ) . Procesy są powolne , ale wyraziste . Spada sprawność ich gospodarek . Rosną konflikty społeczne . Oni wszyscy , podobnie jak Niemcy mają "sałatkę kablową" rys1.

rys1

Zdjęcie pokazuje fragmenty okablowania na lotnisku BER . Nosi w oryginale tytuł "sałatka kablowa" . Pokazuję je nie po to tylko , żebyśmy mogli pośmiać się , choć jest z czego . To jest świetna ilustracja stwierdzeń naczelnego Spiegla o poplątaniu decyzyjnym , jakiego Niemcy doświadczają już od wielu lat . Przysłowiowa perfekcja niemiecka wykoślawiona do absurdu . Taką przechodzą od lat transfomację .

Powtórnie przywołuję tę ilustrację , bo świetnie oddaje stan ducha tych państw .

Sytuacja tej międzynarodowej sitwy wygląda tak , że stoją przed murem i "nic nie mogą" , żadnej decyzji . Mnożą się wątpliwości . Na każdą propozycję pada 5 kontrpropozycji itd . Gmatwanina propozycji , żadnego kryterium wyboru .

Zostaliście uchwyceni mocnym uchwytem uchwytem "z góry" u Stwórcy , od którego nie ma ucieczki . Ja mam w to wgląd i uprawnienia kontroli . Mogę to pogłębić , mogę to uwolnić .

Ekl. 3:13 Ale to, że mamy co jeść i pić, i pracując tworzymy udane dzieła, to udaje się nam z Jego woli

Koniec manipulacji , zaczynamy żyć porządnie

Albo zaprzestaniecie swoich gierek i będziecie zachowywać się przyzwoicie , albo pozostaniecie w tej matni bez wyjścia i będziecie stopniowo , ale skutecznie eliminowani , bo każdy kolejny fałszywy krok z waszej strony będzie skutkował pogłębieniem zjawiska "sałatki" .

Pozostaje wam naradzić się , ustalić zmianę i zgłosić się do mnie z zapewnieniem , ze zaczynamy nasz świat na nowo , przejrzyście i uczciwie .

Polska

To samo dotyczy obecnych władz Polski . Zawiniliście wieloma działaniami ( o wszystkim pisałem i zgłaszałem potrzebę działania ) , więc wasz bilans i ocena pogarszają się , i wasza pozycja nieustannie słabnie . Tracicie kontrolę ( wyskok Bodnara z anulowaniem odzysku prasy , czy uwolnienie z aresztu Nowaka ) , a "niemieccy i ruscy " wrogowie Polski nie śpią ( nawiasem mówiąc ich działania przeciw Polsce obciążają sprawców i mocodawców , więc niech Niemcy i Rosjanie , także UE wezmą pod uwagę , że wskutek wybryków Tuska , Bodnara , Nowaka itd. i innych , ich bilans stale się pogarsza ) .

Polski rząd

Co rząd powinien zrobić ? Najpierw cofnąć licencję na emisję na Polskę Elonowi Muskowi , bo ten sprowadza śmierć na na System Życia . Następnie poprawić Ustawę o Spisie i wycofać z niej wszelkie formy przymusu dla Obywateli ( czy zobowiązania ) dostarczania informacji o sobie , bo to jest sprzeczne z Konstytucją .

To są dwie ostatnie sprawy , które rząd i posłów obciążyły , a także Pana Prezydenta . Skutkiem jest obecna sytuacja utraty kontroli . Kolejnym krokiem jest całkowite odstąpienie od 5G . Te trzy kroki cofną sytuację ( sprawność ) i pozycję rządu na arenie politycznej około dwa lata wstecz . To wszystko da się zrobić kilkoma prostymi ruchami . Pozostaję chętny do współpracy .

Usuwanie ciąży – błędne orzeczenie TK

Pozostaje jeszcze kontrowersyjne orzeczenie TK w tej sprawie z ubiegłego roku, które poszło zbyt daleko i nie jest trafne . Nie trzeba zmieniać Konstytucji ( tu patrz błędną diagnozę Prezesa) , żeby zmieniać poglądy , szczególnie , kiedy okazują się szkodliwe .

Czynność przerywania ciąży nigdy nie jest przyjemna i radosna . Kiedy ciąża pochodzi z gwałtu , kobieta może nie chcieć jej donosić i to jej prawo . Także kiedy zachodzi niebezpieczeństwo utraty życia matki . Także kiedy kobieta utraci poczucie bezpieczeństwa jako matka , a próby wsparcia zawiodą . Do 17 tygodnia usunięcie niechcianej ciąży niczym nie zagraża , choć zawsze jest dla kobiety przykre . A co później ?

Usunięcie z uzasadnienia medycznego

Mamy medycynę , mamy wiedzę , mamy badania prenatalne . Potrafimy przewidzieć zdarzenia .

Jeśli płód może przeżyć więcej jak 11 lat ( czyli dojść do progu wieku odpowiedzialności osoby ) z prawdopodobieństwem większym jak 8 /100 ( osiem przypadków na sto ) , to nie wolno go usuwać ( i tak zespół downa daje szanse bardzo duże , nie wolno go usuwać ; innymi słowy jest szansa , że żył będzie dalej , poza 11 rok ) .

I z drugiej strony patrząc , z punktu widzenia śmiertelności , pewności , że płód nie przeżyje , to możemy go usunąć , jeśli :

1/ dajemy jemu 90/100 , że nie dożyje 9 roku życia ( płód fizycznie kompletny , ale z poważnymi wadami genetycznymi i chorobami ; jest duże zagrożenie , ze nie przeżyje 9 roku ) .

2/ dajemy jemu mniej szans na przeżycie kolejnych 6 miesięcy niż 8/100 ( płód poważnie zdeformowany lub z poważną chorobą ; bardzo małe szanse na przeżycie 6 miesięcy ) .

Usuwanie lub nie usuwanie zawsze za zgodą matki .

Tak chce Stwórca-Bóg .

W przypadkach wątpliwych , na pograniczu , rozstrzygać powinna głosowaniem komisja lekarska minimum 5 osobowa .

Masoni – czujcie się zdezaktywowani 2021-04-16 16:45

Masoni

Tajne (niejawne) stowarzyszenie . Tajność stowarzyszenia wnosi niepokój, a jak niepokój , to choroba w społeczeństwie . Nikt nie wie , co robią , co zamierzają , kto jest członkiem . To jest niepokojące . Dlaczego się ukrywają ?

Pisałem już parę razy, tu i tam , o konieczności odtajnienia , ale bez skutku . Jak wieść gminna niesie , rządzą z ukrycia naszym światem . U Stwórcy-Boga mają bardzo złe notowania .

Nakładam na was ograniczenia , które uwalniają świat od was . Od dzisiaj możecie się czuć zdezaktywowani ( dotyczy wszystkich masonów , gdziekolwiek są , np. w USA, Francji, Włoszech, Rosji czy Polsce ) .

Stowarzyszenia w Polsce

Wszystkie niejawne towarzystwa mogą realizować swoje prawa , jak czytamy w uzasadnieniu , we wstępie do Ustawy o Stowarzyszeniach :

W celu stworzenia warunków do pełnej realizacji gwarantowanej przepisami Konstytucji wolności zrzeszania się zgodnie z Powszechną Deklaracją Praw Człowieka i Międzynarodowym Paktem Praw Obywatelskich i Politycznych”

Dz.U.1989 Nr 20 poz.104

Elon Musk – kolejny atak bronią masowego rażenia 2021-04-17 1:55

Z komunikatu p.Firstenberga dowiadujemy się o doznaniach za oceanem , po uaktywnieniu się kolejnej serii satelitów Muska wystrzelonej 23 marca ( >> tutaj ) . Kolejna seria wyleciała 12 kwietnia ( następna planowana jest na koniec kwietnia) .

Pan Firstenberg wykonał porządną pracę , podobnie jak ja . Problem w tym , że trzeba to czytać , a czy komuś z decydentów się chce ? 5G i satelity Muska ( i innych ) to największy idiotyzm , jaki do tej pory wymyślono . To destrukcja podstaw Systemu Życia , w którym przyszło nam żyć .

Potwierdzam niektóre doznania za p.Firstenbergiem . Także nasze koty cierpią : najpierw były nadmiernie pobudzone , następnie wygaszona została ich aktywność - niechętnie jedzą , chudną . Mnie dotyka spadek aktywności i wygaszenie zainteresowania światem - to w ostatniej fazie ( np. wczoraj , dzisiaj – gapię się w ścianę i nie mam na nic ochoty ; tydzień temu , przez wiele godzin nie mogłem zasnąć i swędziało mnie całe ciało ) . Te łagodne zdawałoby się efekty ( zdawałoby się , bo kiedy będziesz siedział ze wzrokiem wbitym w ścianę , bez ochoty , żeby wstać i coś zrobić , przez tydzień , lub zawsze , to już łagodnie nie będzie ) nie przekraczają u mnie pewnej granicy , bo na bieżąco , każdego dnia koryguję p.Muska i rząd , który jego tu wpuścił .

To jest atak bronią masowego rażenia i dokonuje się najpierw w sferze mentalnej , która zanurzona jest w strumieniu CHI , w tym naturalnym środowisku . Ma miejsce zakłócenie strumienia CHI , który odpowiada za komunikację międzyludzką ( także zwierzęcą , także roślinną , bo i taka istnieje ) . System Życia ma możliwość korekty tego zakłócenia , kiedy wskażę winowajcę i obciążę go odpowiedzialnością .

Winowajcą jest Musk i rząd , który pozwala jemu na emisję . Mieszkam tu i chcę przetrwać , więc się bronię . Na to , że przed głupim Muskiem obroni mnie rząd nie mam co liczyć .

A po co o tym piszę ? bo może w końcu nasz rząd , dotknięty korektą własnego umysłu i ciała puknie się , stuknie w czoło i pojmie dramat sytuacji , najpierw swojej ( co boli osobiście , to zmusza do myślenia ) , a potem naszej wspólnej .

W naszym rządzie zatrzęsienie humanistów , na technice , fizyce , ani w ząb . Ulegają owczemu pędowi ku nowoczesności , napędzanej rządzą zysków . Po co nam ta psudo nowoczesność , jeśli zamordujemy całe życie dookoła i przestaniemy funkcjonować ? Można o tym do was gadać, gadać i gadać . Jedynie można nabawić się wątpliwości w zdolność do myślenia ludzkiej istoty .

Sprawdzam czy to , co robię jest dobre

W rozdziale Księgi Stworzenia Stwórca-Bóg , po każdym kolejnym akcie stwarzania Ziemi i życia na niej spogląda na swoje dzieło i stwierdza , że to , co uczynił jest dobre . My powinniśmy naśladować ten wzór postępowania . Cokolwiek robimy pytajmy , czy to jest dobre przedtem i potem . Przy najmniejszej wątpliwości wstrzymujmy nasze działanie . Tym bardziej , że te działania w obszarze techniki nie są niezbędne do przetrwania . One służą poprawie życia , jego usprawnieniu , umileniu , upiększeniu . Tu zawsze można się powstrzymać , rozważyć , zmienić , cofnąć . I tak należy postępować , ostrożnie , rozważnie , a nie pędzić na oślep .

Mamy zapisaną w Unijnym prawie zasadę ostrożnościową ( nie robimy tego , co szkodzi i tego , o czym nie mamy pewności , że może zaszkodzić , a są podejrzenia , że jednak może ) , która powinna nas chronić przed pochopnymi działaniami . Tej zasady nie przestrzegamy . Kiedy nie przestrzega się zasad , to wszystko się wywraca i ulega zniszczeniu i tak właśnie się dzieje .

Poczekamy, zobaczymy , kto pierwszy wśród bezrozumnych kwiknie , dźgnięty rozstaniem z normalnością . Lojalnie o tym uprzedzam , czekając na przebudzenie rozumu .

uzupełnienie 2021-04-17 8:50

7:50 rano . Budzę się po paru godzinach . Mam lekkie mdłości , kot rzyga – on ma duże mdłości . Kot jest małą istotą i ma słabszą energię osobistą od mojej . Od kilku lat budzę się w nocy po kilka razy z powodu różnych swoich i kocich przeżyć . Raz w miesiącu zdarza mi się przespać normalnie całą noc .

Parę lat temu mnożyły się doniesienia o dziwnych zjawiskach. Ludzie masowo zaczęli pisać w sieci , że wpływają na nich drukarki od sąsiadów i inne urządzenia . Posądzali ich posiadaczy ( także konstruktorów) o to , że są to narzędzia wpływu . Pamiętam , p.Macierewicz był wtedy ministrem i doszło do jakichś spotkań z tymi pokrzywdzonymi , których zaczęto wówczas nawet traktować serio ( gratulacje za wrażliwość społeczną dla p.Macierewicza ) .

Ja sam stwierdzałem wówczas u siebie swoistą nadpobudliwości . Doświadczałem panicznego lęku na dźwięki różnych urządzeń dochodzących od sąsiadów ( z góry , z dołu , zewsząd ) . Szczególnie , kiedy dźwięk był pulsujący np. od wirującej pralki . Wtedy przyczyną był LHC z Francji , wynalazek fizyków :

masa cząstek , wirująca 11tys razy na sekundę , po torze o promieniu 6km , o energii 300 tonowego pociągu rozpędzonego do 200km / godz ) . Taki fikuśny” wiatraczek , bliziutko, pod bokiem .

Nasza psychika wariowała . Zasięg tego „wariowania” był aż po Ural . Pani Zalewska , szefowa tego interesu miała to w nosie ( napędza ją pęd ku nowoczesności i przekonanie o własnej wielkości ; widzę ją wirującą na tym wiatraku – czarownica na miotle ) .

Było to bardzo pamiętne , wspólne doświadczenie ( aż po Ural ) . Po zlokalizowaniu przyczyny i winowajców udało się to zablokować . Z sieci znikły alarmujące zapisy , ja przestałem mieć napady paniki , a po jakimś czasie to cholerstwo im się popsuło , w czym upatruję palec boży.

Mistrzowie od LHC pracują obecnie bardzo intensywnie i z wielkim zapałem , i aktualnie właśnie rozpędzają ten swój wynalazek ( ten „pociąg” rozpędza się wiele dni i tyleż potem hamuje , jeśli potrzeba ) , który w międzyczasie udoskonalili i teraz ten „pociąg” będzie pędził jeszcze szybciej ( gdzieś pod koniec maja go rozpędzą ) . Śmiertelna maszyna . Będą nowe efekty . Bądźmy gotowi .

Blef USA i błędne koło 2021-04-21 10:15

Blef NATO , USA, Rosji, Niemiec

Prezydent Biden uaktywnił się i USA rozpoczęło grę z Rosją w starym stylu . Rosja atakuje sąsiadów , a "wspaniałe" USA broni ich , przynajmniej gębą i tylko gębą . My mamy dla nich całe morze wdzięczności , a oni wtedy kwitną . Mechanizm tego jest banalny , ale z gruntu nieuczciwy i szkodliwy dla państw słabszych , które tak właśnie się "rozgrywa" . To jest podłe .

Efektem dla nas jest pognębienie , bo USA wprawdzie trąbią głośny sprzeciw , ale z drugiej strony układają się z Rosją i to na wiele lat do przodu , a także prowadzą wspólne działania , jak chociażby budowa stacji kosmicznej . Państwa tak traktowane słabną , a ich społeczeństwa tracą siły żywotne . To jest wampiryzm energetyczny .

Niemcy postępują dokładnie tak samo : "Merkel o Nord Stream 2: Mamy konflikty, ale i tak musimy rozmawiać z Rosją" ( dzisiaj >>tutaj ) . Bo Niemcy są w tej sitwie , oni i Francja i jeszcze Chiny .

Ofiarami są słabsi , nad których głowami ta sitwa rozgrywa swoje gierki . To nie jest polityka, to dręczenie drugich .

Żyję wśród słabszych i doświadczam na co dzień tych fałszywych i niemoralnych zagrań od bardzo wielu lat . Mam możliwość blokowania negatywnych skutków i robię to . Efektem jest nieskuteczność tych manipulacji oraz odwracanie wpływu . To nam ( Ukrainie , Europie Środkowej , HongKongowi, Meksykowi itd ) miało ubyć sił , a skutkiem jest , że to oni je tracą , a my pozostajemy w dobrej kondycji .

Co dalej ?

USA podupada bardzo wyraźnie , więc powyższe ich działania są coraz intensywniejsze , na co ja niezmiennie odpowiadam kolejnymi blokadami . Ta grupa niegodziwych państw podupada oraz bardziej . Ich społeczeństwa są coraz mniej inteligentne i mają coraz mniej sił żywotnych . Informuję o tym na bieżąco od wielu już lat , bo może zreflektują się . Czas biegnie , a ich stan pogarsza się nieustannie .

Nie ma powrotu do dawnych metod , to oczywiste , ale oni tego nie rozumieją . Informuję więc po raz kolejny . Im bardziej kombinujecie , tym bardziej pogrążacie wasze społeczeństwa .

Czas nagli

Czas nagli , bo potrzebne są działania ratunkowe dla Ziemi , a sitwa manipuluje świadomością populacji i dzieje się to ze szkodą dla prężności umysłowej społeczeństw , które nie rozumieją konieczności działań . Populacja jest bierna i żyje pozorami . Stąd nieskuteczność apeli chociażby tych sekretarza ONZ o intensyfikację działań .

Kłamstwa sitwy skutkują całkowitym brakiem zaufania do polityków , ale i wycofaniem się społeczeństw z życia publicznego . Można uprawiać gierki , nawet z pozoru bardzo zręcznie , z uśmiechem na twarzach ( gębach raczej ) , pod krawatem i w eleganckich garniturkach , co nie zmienia faktu , że fałsz jest na tych gębach wygrawerowany , aż zionie ze stron gazet i ekranów telewizorów – zionie i odbiera chęć do angażowania się w cokolwiek , a bez zaangażowania społeczeństw możemy tylko pomarzyć o sukcesie . Nikt wam już nie ufa i dlatego stanęliśmy w miejscu .

Zagrożenia bezpośrednie

Elon Musk oraz CERN przekroczyli już swoim działaniami granicę śmierci .

Finał

Podejmiemy działania ratunkowe , w to nie wątpię , z wami , czy bez was .

Wpływ Niemiec i Rosji na Covid w Polsce ( także w Europie środkowej ) 2021-04-27

Omawiałem poprzednio sprawę Ujgurów i Niemców , którzy są krytykowani od paru już lat ( konkretnie Volkswagen ) , że mają fabryki w Chinach , w okręgu, gdzie Chiny dręczą Ujgurów . Sprawa była wałkowana , a ostatnio dało się słyszeć głosy ( w tym roku) , że problem nabrzmiał do tego stopnia , że nikt już nie ma wątpliwości , co do konieczności wycofania fabryk z tamtego rejonu . Jak każda sprawa , tak i ta miała swój termin wykonania .

Sprawa stawała się coraz głośniejsza w lutym , kulminacja nastąpiła 22 marca i raptem proces został domknięty , i nieodwracalnie Niemcy stali się współwinni z Chinami przemocy dokonywanej na Ujgurach . Wtedy napisałem , że Niemcy hańbią Europę .

Kiedy spojrzymy na krzywą choroby , to narastanie ilości przypadków przypada właśnie na luty i marzec . Rys1

rys1 ( 7 luty do 25 kwiecień)

22 marca napisałem o hańbie i oceniłem Niemców . Musiało upłynąć kolejne 10 dni ( cykl wygaszania bądź narastania choroby ) , i krzywa wypłaszczyła się ( ilość zachorowań przestała rosnąć ) . Potem nastąpił spadek zachorować . Spadek podążał by linią „a”, ale pojawiło się napięcie na Ukrainie , na skutek gromadzenia przez Rosjan wojsk na granicy Ukrainy z Rosją .

Pierwsze doniesienia o gromadzeniu wojsk pojawiły się w połowie marca , ale problem nabrzmiał w prasie dopiero na początku kwietnia . Wtedy informacja dotarła do mnie i rozpocząłem na bieżąco oceniać tamte zdarzenia i blokować wpływ winowajców , czyli Rosji , USA, Niemiec , Francji i Chin , ale napięcie trwało już jakiś czas i stąd krzywa choroby nie podążyła linią „a” ( przestała opadać ) .

Musiało znowu minąć około 10 dni , żeby 14-04 choroba ponownie wyhamowała i zaczęła gasnąć , podążając linią „b”. Wtedy też napisałem , że Rosja z USA manipulują światem . Od tamtego momentu nie przestaję blokować wpływu winnych prowokacji wojennych i krzywa opada , już niezakłócona , linią „b”.

Europa Środkowa

Podobny przebieg Covid można było obserwować w Europie Środkowej . Ten rejon jest szczególnie wrażliwy na napięcia spowodowane konfliktem wywoływanym przez Rosjan na granicy z Ukrainą . Rys2

rys2

Linia Węgier jest nieomal bliźniacza z naszą . Stres od Rosji odczuli nawet Włosi , mniej Rumuni , no i oczywiście odczuli go Ukraińcy . Wszystkie te państwa odczuły stress od hańby ściągniętej na nas przez Niemców .

Covid jest z przemocy

Pokazałem i omówiłem te wydarzenia , bo świetnie ilustrują moje twierdzenie , że Covid jest wynikiem przemocy i stressu związanego z przemocą ( przemocą różnego rodzaju i pochodzenia - tą współczesną , ale i tą dawną , sprzed wielu wieków , utrwaloną w obiektach materialnych ( zamki krzyżackie, obozy koncentracyjne itd) .

Ta diagnoza wyznacza kierunek postępowania w przyszłości . Jeśli chcemy przetrwać ( a niewątpliwie chcemy ) , to musimy poukładać nasze relacje wzajemne na zasadach pokojowego współistnienia . Musimy przestać oszukiwać się wzajemnie ( patrz Prawo ) . Musimy także wyeliminować z naszego życia te pozostałości z przeszłości , które stress powodują , jak np. NT (Nowy Testament ) .

Kiedy to wszystko zrobimy , to Covid i inne choroby oddalimy od siebie . Proste ? proste .
powrót