powrót

2017-04-14 08:45

Telefonia komórkowa ponownie ; aktualizacja 2017-04-14 11:00 ; aktualizacja 2017-04-14 12:30 ; Aktualizacja 2017-04-16 11:50 ; Aktualizacja 2017-04-19 05:15; Aktualizacja 2017-04-20 14:00

O szkodliwości telefonii komórkowej pisałem dwa lata temu ( >>tutaj ) . Napisałem tam , że neutralizuję wpływ osób używających tych urządzeń oraz wszystkich właścicieli nadajników pól elektromagnetycznych .

Od tamtego czasu namnożyło się tych urządzeń i zaistniała potrzeba zmiany kwalifikacji dla ich właścicieli , a to w celu podtrzymania równowagi Systemu Życia , nie inaczej , i o tym niniejszym informuję .

Moja kwalifikacja umniejsza byt , wprowadza poczucie zagubienia , co utrudnia podejmowanie decyzji , a więc umniejsza skuteczność działania ( kto świat psuje, ten doświadcza zagubienia ; a dosadniej: ”za grzechy Bóg karze głupotą”) . Warto zauważyć , że spadek skuteczności działania poszczególnych osób przełoży się na spadek skuteczności instytucji , a to w konsekwencji na spadek skuteczności całych państw .

Zawsze można pozbyć się telefonu i po jakimś czasie powróci stan poprzedni ( dokładnie po 60 dniach nie używania ) .

Skutek

Docelowo dojdziemy niewątpliwie do pełnej destrukcji funkcjonowania ( produkcja urządzeń idzie wszak pełną parą ) , chyba , że po drodze opamiętamy się . System życia(SŻ) musi oczywiście przetrwać , to chyba dla każdego jest oczywiste . Proponowałem inne rozwiązania , które nie są szkodliwe . Myślę , jestem pewien , że w końcu dojdziemy do ich zastosowania . Technika jest wspaniała , daje ogromne korzyści , ale trzeba ją stosować rozumnie .

Aktualizacja 2017-04-14 11:00

A tutaj porównanie dla tych , którzy analizują dobro i zło . Posiadanie rzeźbionej figury zwierzęcia naturalnej wielkości -8,8 ( w skali 0-9,99) . Używanie komórki w paśmie poniżej 1 GHz -8 , a komórki z LTE ( szybka transmisja , pasmo powyżej 1GHz ) -8,8 . Waga zła rośnie wraz ze wzrostem ilości komórek . Każda kolejna powiększa sumę zła . Dlatego posiadanie jednej komórki rok temu miało mniejszą wagę niż dzisiaj .

W tempie produkcji nowych urządzeń jak dzisiaj , oraz przy obecnym tempie wzrostu szybkości transmisji kolejnych nowych wyrobów , za około 3 m-ce wartość komórki osiągnie -9,8 . Dojdzie , bo musi , bo ja nie pozostanę bierny , do kompletnego paraliżu decyzyjnego .

Aktualizacja 2017-04-14 12:30

A jak wygląda taki paraliż , to wystarczy przyjrzeć się zachowaniu Davida Lau i jego kolegów z Rady .

Aktualizacja 2017-04-16 11:50

A teraz , kiedy już wiecie na czym polega „paraliż decyzyjny” , to rozumiecie chyba także , do czego to może nas wszystkich razem doprowadzić . Dobrze byłoby teraz , gdybyście zechcieli podzielić się swoimi wrażeniami , bo byłoby to ostrzeżenie i dobry powód do powstrzymania dalszych złych działań . Moglibyśmy wreszcie rozpocząć proces naprawy, nie czekając na poważniejsze , bulwersujące wszystkich skutki , bo u bardzo wielu zachwieją one bezpowrotnie ich równowagą psychiczną , z czym nigdy potem już nie poradzą sobie .

Aktualizacja 2017-04-19 05:15

No, panowie, zajmijcie stanowisko - ostatnia szansa ( dzisiaj do 16:00) , a potem zrobię , co jest niezbędne , ale już bez was .

Aktualizacja 2017-04-20 14:00

Niestety nie odezwali się - Rabini , bo o nich mówię . Oni nie zauważają rzeczywistości . Pięć lat temu napisałem o zmianie , jaka nastąpiła na Ścianie Płaczu w Jerozolimie , o kluczowej zmianie , bo zanikła tam , dotąd obecna Szechina ( >>tutaj ) - nie zareagowali i dalej trwają pielgrzymki do tego miejsca , jakby nic się nie zmieniło . Bezmyślnie powtarzają zasłyszane treści , nie dokładając do nich własnych spostrzeżeń , bo ich nie mają . Nie dostrzegają zmian wokół siebie o podstawowym znaczeniu . Nie można od nich oczekiwać uczestnictwa , bo nie są do tego zdolni , żadna więc strata , że milczą . Milczą , bo nie mają nic do powiedzenia .

Inni zainteresowani

Może w takim razie sprawą zainteresują się ci najbardziej i bezpośrednio poszkodowani ? Telefonia komórkowa działa na względnie niskich częstotliwościach . Szkodliwość emisji rośnie wraz ze wzrostem częstotliwości . Wiele z urządzeń emitujących wysoko to instalacje wojskowe , a armiami dowodzą prezydenci , królowie - przykłady: w USA to Donald Trump, w Anglii Królowa, w Polsce Andrzej Duda , w Rosji Putin , u Niemców minister obrony pospołu z Kanclerz , Francja Prezydent itd. Przypisanie dowództwa armii głowie państwa dodaje mu mocy , ale jednocześnie to na niego spada odpowiedzialność za efekty działalności armii , i tak staje się właśnie tym razem . Mówiąc o paraliżu decyzyjnym , ich miałem między innymi na uwadze . Paraliż głowy państwa pociąga za sobą paraliż państwa , to oczywiste .

Co z tym można dalej począć ?

Należy zrezygnować z działania urządzeń emitujących szkodliwe pola . Wystarczy je wyłączyć oraz polikwidować ( rozbiórka , złomowanie itd.) . Głowy armii stoją na szczycie drabiny urzędniczej , więc w ich bezpośrednim otoczeniu mogą łatwo powstać takie decyzje . Od całkowitej eliminacji źródeł szkodliwych pól zależy , czy wycofam swoją kwalifikację eliminującą prezydentów . Oczywiście pojawią się protesty , bo jak można wyłączyć systemy radarowe , skoro są one podstawą linii obrony państw ? I tak właśnie doszliśmy do momentu krytycznego , który wymaga od nas całkowitego przemodelowania sposobów funkcjonowaniu i to nie jednego , a wielu sposobów , bo radary mamy także , na przykład w systemach komunikacji cywilnej czy w meteorologii . Z kolei telewizja naziemna ( także emisja pól ) służy nam od dawna wszędzie ( do zastąpienia TV internetową ) .

Zastąpienie wyeliminowanego prezydenta inną osobą przeniesie odpowiedzialność za armię na tę kolejną osobę , czy też grupę osób . Próby obejścia niemocy armii nie powiodą się w żaden sposób .

Stan Systemu Życia () doszedł do momentu krytycznego , a jego istnienie i niezakłócone funkcjonowanie stoi na miejscu pierwszym . Postępowaliśmy dotąd nierozsądnie i swoimi działaniami niszczyliśmy , nie bacząc na negatywne skutki . Nie możemy już w sposób nieograniczony cieszyć się postępem techniki . Przyszedł kres takiego działania i myślenia . Od teraz będzie liczył się rozsądek i on zajmie miejsce przed zwykłym chciejstwem , nie liczącym się z negatywnymi skutkami . Przestaniemy rozdeptywać Ziemię , a zaczniemy ją szanować na każdym swoim kroku i dopiero wtedy powróci równowaga .powrót