powrót
2016-04-13 19:30

Reaktory jądrowe - komunikat

Czas na kolejną poprawkę stabilizującą System Życia ( ) . Podobnie jak w przypadkach poprzednich : pól elektromagnetycznych oraz zbyt wysokich budynków , trzeba zrezygnować z eksperymentów technik jądrowych oraz z energetyki jądrowej .

Zwróćcie Państwo uwagę , proszę , na ważny fakt , że w miarę niweczenia zagrożeń wypływamy jakby na "spokojne wody". Jest teraz jak po burzliwej podróży górską , rwącą rzeką , kiedy rozlewa się ona w końcu szeroko i spokojnie po równinie , i raptem dociera do nas ten spokój , który nas samych dziwi , bo mamy jeszcze w pamięci i odczuwamy w całym ciele napięcie niespokojnej podróży , tak właśnie dzieje się w tej chwili , dokładnie w tym miesiącu , który jest przedostatnim miesiącem roku 22 ( porównaj >> kalendarz ) . Koniec tego roku zamyka cykl odnowy i przynosi długo wyczekiwane rozwiązanie problemu kryzysu SŻ.

SŻ jest w kryzysie już 25 lat i to w ostrym kryzysie , bo lata poprzedzające też były kryzysowe , ale jednak były dużo łagodniejsze . Właśnie teraz odzyskujemy równowagę nieomal w pełni , ale to tylko dzięki temu , że "koryguję" osoby odpowiedzialne za kryzys , w tym głównie i przede wszystkim kapłanów kościoła katolickiego ( o tym nigdy nie zapomnimy ) . Pozostało kilka lat ( ściśle 4 lata ) , w których ten powrót do równowagi musi całkowicie nastąpić . Taki margines czasu został wyznaczony "w górze" , gdzie mieszka Mądrość , która powołała nasz świat do istnienia .

Minęło kilka lat , kiedy pisałem o wszystkim w szczegółach , co i gdzie należy zmienić , jednak nikt nie podjął tych działań . Czas minął . Stabilność SŻ ma absolutny priorytet .

Jest mała rezerwa czasu, to te cztery lata . W tym czasie osoby zakłócające SŻ otrzymują korektę ograniczoną , która może zostać cofnięta jeśli podejmą się zamknięcia reaktorów i powiadomią mnie o tym . Jeśli zadanie wykonają w ciągu 4 lat , to po kolejnych 11 latach ich straty zostaną zrekompensowane ( - niestety strat już teraz nie sposób uniknąć . Kilka lat temu , kiedy pisałem o tych sprawach po raz pierwszy , wówczas było to jeszcze możliwe ) . Po tych czterech latach , jeśli swoich zadań nie wykonają , "korekta" wzrośnie i zostanie poszerzona na współsprawców : projektantów , inżynierow , grupy normalizacyjne , producentów , instalatorów i dystrybutorów , kolejne ekipy rządzące itd. , słowem wszystkich , którzy przykładają rękę do sprawy . Oznaczać to będzie także ich stratę i tym razem rekompensata u nikogo nie będzie już możliwa .

Dla nieprzekonanych i zdziwionych całą sprawą użyję dobitnego porównania. Mały Jaś miał łopatkę i wiaderko , i bił tą łopatką inne dzieci w piaskownicy , więc łopatka i wiaderko zostały mu odebrane przez troskliwych rodziców , a Jaś został postawiony do kąta . To jest mniej więcej tak właśnie . Z tym , że po czterech latach już nie będzie powrotu z tego "kąta" .

Trzeba więc się sprężyć i dobrze te cztery lata wykorzystać .

Korekta – konkretnie

Od tej chwili poddaję "korekcie" rządy państw , w których istnieją pracujące reaktory jądrowe , zarówno tylko doświadczalne ( jak jest w Polsce ) , jak i energetyczne ( wiele państw - patrz >> Lista reaktorów jądrowych Wiki ). W rządach obejmuje to głowę rządu i jego zastępców oraz ministra i v-ce ministra resortu , w którego kręgu zaintersowania i odpowiedzialności znajdują się instalacje jądrowe . Głowami rządów w różnych państwach są premierzy bądź prezydenci jak w USA, a w monarchiach król, kalif, emir itp.

Cofnę „korektę” po otrzymaniu zapewnienia o zamknięciu działania wszystkich reaktorów w ciągu 4 lat , podpisanego przez szefa rządu danego kraju .

Reaktory eksperymentalne

Napisałem ( >>tutaj ) , że dopuszczalna jest praca siedmiu reaktorów eksperymentalnych dla celów naukowych . Uściślam , dopuszczalna ilość to sześć , siódmy w dalekiej przyszłości , za okolo 70 lat . Należy je rozmieścić : dwa w USA , jeden w Europie, jeden w Chinach , jeden w państwach arabskich , jeden w Rosji . Po wzajemnym uzgodnieniu pomiędzy zainteresowanymi ustali się , które z istniejących , być może , będą mogły być pozostawione .

Zakończenie

Na koniec dodam , w bardziej zdecydowanej formie ( ale czas powściągliwości już minął ) , że nie należy mi odmawiać , bo , dla dobra sprawy , dla dobra całości „korekta” zostanie zaostrzona . Jak powiedziałem , SŻ musi przetrwać .


Adres do korespondencji :

Wojciech Kamiński wkamin@przeslanie.wroclaw.pl

powrót