powrót
2016-04-14 21:50

Kosmodromy - komunikat

Pozostało jeszcze jedno źródło niepokoju . Są to miejsca wystrzeliwania rakiet . Zarządzają nimi trzy agencje kosmiczne . Pisałem o tym >>tutaj w roku 2014 .

W międzyczasie zmieniły się osoby w organizacjach lub zmieniły się same organizacje , jak w przypadku Roskomosu . Szefem CNES został Jean Yves le Gall , szefem Roskosmosu przekształconego w spółkę ORKK został Własow Jurij Wieniaminowicz( www.rosorkk.ru ) . W NASA dalej szefem jest Charles F.Bolden .

Dokonuję aktualnej "korekty" szefów tych organizacji oraz premierów i v-ce premierów państw , do których te organizacje należą , w celu stabilizacji Systemu Życia (SŻ)

Ta “korekta” niweluje ( bo nie usuwa (!) - usunięcie to kwestia przyszlości ) ostatnie źródło zakłócenia . Jednak skutek powinien nam uświadomić jaką wagę mają przyszłe czynności naprawcze . Dokonało się całkowite uspokojenie ( o “wypłynięciu na szerokie i spokojne wody” pisałem >>tutaj ) . Co te wszystkie zakłócenia powodowały ?

Każde z nich : oszustwo Nowego Testamentu , otwarte pola elektromagnetyczne, zbyt wysokie budynki , reaktory jądrowe , straszna broń jądrowa , destrukcja przestrzeni wokoł pól startowych rakiet ( a także inne przyczyny jak m.in. broń palna, zbyt szybkie pojazdy – pisałem o tym i niwelowałem skutki wiele lat temu ) , one wszystkie były ( i są dalej ) destrukcyjne dla SŻ . “Korekty” wprowadzone w ostatnich kilku dniach domykają komplet moich działań z lat ubiegłych .

To co jest destrtukcyjne dla SŻ , to samo jest destrukcyjne dla nas , jako że stanowimy integralną część SŻ . Zrozumienie dla tych spraw jest z pewnością zbyt małe . Na razie znaleźliśmy się w punkcie dobrym do spokojnego rozważania i tworzenia nowego kształtu przyszłości .


powrót