powrót12-12-2006 9:35

Dowody

źródło: www.gazeta.pl

początek cytatu >

Brak dowodów, że Lepper molestował Anetę Krawczyk

mar, PAP

2006-12-12, ostatnia aktualizacja 2006-12-12 07:46
PRZEGLĄD PRASY. Prokuratura nie ma dowodów na to, że szef Samoobrony wykorzystywał seksualnie Anetę Krawczyk - dowiedziała się "Rzeczpospolita".

Do tej pory żaden z kilkudziesięciu świadków nie złożył też jednoznacznych zeznań przeciwko Stanisławowi Łyżwińskiemu. Troje świadków przyznało co prawda, że słyszeli o relacjach Anety Krawczyk z posłem Stanisławem Łyżwińskim. Ale o ich stosunkach seksualnych słyszeli głównie od samej kobiety - pisze "Rzeczpospolita".

Świadkowie nie widzieli Krawczyk z Łyżwińskim?

Żadna z przesłuchanych osób nie była obecna przy rozmowach Krawczyk z Łyżwińskim. Nikt też nie widział Krawczyk z Łyżwińskim w intymnej sytuacji. - W śledztwie przesłuchano do tej pory 30 świadków, w tym kobiety, które mogły być pokrzywdzone. Teraz konieczne będzie przesłuchanie Andrzeja Leppera i Stanisława Łyżwińskiego - zapowiedział Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

"Rzeczpospolita" informuje, że prokuratura otrzymała nagranie rozmów Mariusza Strzępka, kluczowego świadka. Twierdzi on w nim, że czuje się współautorem artykułu w "Gazecie Wyborczej" i przewiduje, że tekst ten "obali rząd".

Celner chce pozwać Popeckiego

Z analiz przeprowadzonych w prokuraturze na podstawie zeznań Krawczyk wynika, że teoretycznie ojcem może być Lepper, który miał ją zmuszać do seksu. Jacek Popecki, asystent Łyżwińskiego, oświadczył z kolei, że ojcem Weroniki Krawczyk jest Marek Celner, niegdyś polityk Samoobrony, obecnie - radny Platformy Obywatelskiej w Tomaszowie Mazowieckim. - To zwykłe pomówienie. Złożę w tej sprawie pozew - zapowiada Celner. Twierdzi, że poznał Krawczyk, kiedy była w czwartym miesiącu ciąży. "Rzeczpospolita" dowiedziała się, że sama Aneta Krawczyk wyklucza ojcostwo Celnera.

< koniec cytatuKomentarz


W trakcie zbliżenie mężczyzny z kobietą, wskutek wylania nasienia do jej wnętrza , pomiędzy nimi wytwarza się trwałe połączenie w postaci żółtej nici energii CHI. To połączenie nie zanika samoistnie w czasie lecz trwa.


Pomiędzy Panią Anetą Krawczyk a Andrzejem Lepperem istnieje takie połączenie. Istnieje ono także pomiędzy Panią Anetą Krawczyk i Stanisławem Łyżwińskim. Brak takiego połączenia pomiędzy Panią Anetą Krawczyk a Panem Markiem Celnerem.

powrót