powrót12-03-2011 19:00

Zmiany w CHI . Termin 10 czerwca 2011 .

W artykule "Sky Tower we Wrocławiu . Koniec wysokich budowli " napisałem , że po 10 czerwca 2011 energia CHI w zetknięciu z budowlami wyższymi od 50m wyzwoli swoją negatywną formę i to zarówno wobec takich budowli , a w nich ich użytkowników , jak i wobec właścicieli budowli . Efekt będzie narastał do pełnej wartości w ciągu 12 dni .

W tym samym terminie objawi się reakcja negatywna CHI wobec zbyt szybko poruszających się obiektów . O takich obiektach pisałem >>tutaj . Tak więc dotknie to kierowców i właścicieli pojazdów poruszających się z prędkością powyżej 60km/h , samolotów poruszających się z prędkością większą od 350km/h ( ich pasażerów i właścicieli ) oraz osób używających broni palnej . Właściciele Formuły 1 już teraz powinni zastanowić się nad zwinięciem interesu . W przypadku kierowcy Formuły 1 wystapią zakłócenia koncentracji zagrażające jego życiu . W przypadku armii i policji , obie nie będą mogły używać broni .

Wyjątkiem są startujące i lądujące rakiety . Będą tylko dwa miejsca ich startu na Ziemi . Miejsca te muszą otrzymać specjalne oznakowanie . Będzie ono pochodziło ode mnie . Na razie nie będę się tym oznakowaniem zajmował . Bez takiego oznakowania energia CHI będzie reagowała na rakiety ( wahadłowce ) , miejsca ich startu i właścicieli tak samo jak w przypadku innych szybkich obiektów .powrót