powrót

2018-03-27 12:10

Tora i dolar . Żydzi utracili wsparcie Stwórcy-Boga

Dzisiejszego ranka oto dowiadujemy się : "Grupa 59. czołowych amerykańskich senatorów w liście wystosowanym do premiera Mateusza Morawieckiego w poniedziałek zaapelowała o przyjęcie ustawy reprywatyzacyjnej sprawiedliwej wobec polskich Żydów, którzy przeżyli Holokaust i ich rodzin. ...senatorzy poparli stanowisko World Jewish Restitution Organization (WJRO) ."( >>tutaj )

Senatorowie USA , w imieniu Żydów domagają się dla nich sprawiedliwości , a Żydzi postąpili ostatnio bardzo niesprawiedliwie wobec Polski i Polaków .

O utracie wsparcia napisałem >>tutaj .

O wstrętnych praktykach poniżania Polaków i Polski napisałem >>tutaj .

Naciski wywierane na Polskę przy pomocy senatorów USA są niegodziwe i nie podobają się Stwórcy-Bogu , a także mnie . Działania te są dalszym ciągiem niegodziwości popełnionych przez Żydów wobec Polaków i Polski , szczególnie w tym roku .

W związku z powyższym Stwórca-Bóg okazuje swój gniew i od dzisiaj , od 2018-03-27 , żaden Żyd , ani jego syn, ani córka , ani wnuk , ani tym bardziej ktokolwiek z jego dalszej rodziny ( bo to jest sprzeczne także z polskim prawem , które jest w tym względzie dobre ) , nie może domagać się odszkodowań za IIWŚ od nikogo , nie tylko do Polski i Polaków . Zostanie za to ukarany domagający się odszkodowania on(a) i jego syn . Ukarany zostanie także ten , kto będzie pomagał w domaganiu się odszkodowania za straty poniesione w IIWŚ , ukarany będzie on i jego syn . Będą bali się na ulicy , będą bali się w swoim domu , będą bali się zrobić cokolwiek , co sobie zamierzą . Strach sparaliżuje ich życie . Ścieżki ich życia będą wykrzywione . Kto to zrozumie i cofnie się , ocali swoje życie .

I co jeszcze ?

Każdego ranka budzę się i zastanawiam się , co oni jeszcze niegodziwego wymyślą i jak bardzo się tym poniżą przed Stwórcą . Pójdzie tam ktoś po rozum do głowy ? Ostał się tam ktoś taki ? bo ja zaczynam wątpić .

Spoglądam na Biblię wydaną przez człowieka ze Światowego Kongresu Żydów , który umieścił na okładce swoje nazwisko "Lauder" , bo wyłożył na wydanie gotówkę . Wielkość proroków zrównana z wielkością dolara . Brak kultury i arogancja , i przywództwo , które wiedzie donikąd , i jeszcze ta marsowa twarz na publikowanych fotografiach , której internet nigdy nie zapomni , bo internet niczego nie zapomina .powrót