powrót

2018-02-27 16:50

Kłamstwo Żydowskie – wina i kara

W ostatnim miesiącu mieliśmy do czynienia z kłamstwami o roli Polaków i Państwa Polskiego w czasie II WŚ . Kłamstwa te rozpowszechniali i dalej rozpowszechniają Żydzi . Są to kłamstwa ogromnej wagi , bo odzierają Polaków , cały polski Naród z należnej chwały za ratowanie swoich Obywateli wyznania Mojżeszowego . Chwała ta przysługuje nam tym bardziej , że za ratowanie groziła śmierć całej rodzinie , łącznie z dziećmi i pomimo tego znalazło się bardzo wielu Polaków , którzy swoich rodaków wyznania Mojżeszowego ratowali - Państwo Polskie straciło łącznie 6 mln swoich Obywateli. Kłamstwa te nie tylko odzierają nas z należnej chwały , ale ponadto wskazują na nas jako sprawców mordu na ludności polskiej wyznania Mojżeszowego . Przybierają one dwa kształty . W jednym kłamstwie mówi się wprost , że Polacy zabijali Żydów . W drugim mówi się , że Niemcy tylko dlatego umieścili obozy zagłady na terenie Polski , że spodziewali się , że ludność miejscowa będzie im sprzyjała , gdyż była antysemicka .

Jak już dzisiaj wiemy , kłamstwa te są podtrzymywane intensywnie przez Państwo Izrael oraz przez Żydów amerykańskich – tych słychać najgłośniej . Ich młodzież jest systematycznie , od dziesiątków lat karmiona nienawiścią do Polski i Polaków . Co wydało się szokujące , zwolennikiem tych postaw jest Premier Netanjahu oraz Prezydent Riwlin , także większość posłów Knessetu . To oznacza , że po stronie kłamstwa opowiedziało się państwo Izrael .

Podobnie jak negowanie zagłady ludności polskiej w obozach takich jak Oświęcim otrzymało nazwę Kłamstwo Oświęcimskie , tak , całkiem podobnie kłamstwo o Polakach , czyniące z nas sprawców i zamazujące to , że byliśmy ofiarami , to powszechne w świecie żydowskim kłamstwo zasługuje na odrębną nazwę i nazwę je Kłamstwem Żydowskim .

Kłamstwo Żydowskie jest szczególnie ohydne , bo pod pozorem cierpień ( niekiedy rzeczywistych , ale tylko niekiedy ) spotwarza rzeczywistą ofiarę , a nawet zamienia ją w sprawcę . Na dodatek czyni to naród , twórca Biblii , spadkobierca wielowiekowej tradycji obrony Prawa , w którym naczelną pozycję zajmuje zasada "nie czyń drugiemu , co tobie niemiłe"oraz „miłuj bliźniego swego , jak siebie samego”. Myślę , że Kłamstwo Żydowskie , gdyby nie zostało potępione , to zrujnowałoby całą naszą współczesną kulturę . Potępiam je i tych , którzy się go dopuścili . Potępia je Stwórca-Bóg .

Relacje międzynarodowe i działanie zwane "polityką"

I wreszcie dochodzimy do polityki międzynarodowej oraz do wyjaśnienia , po co to wszystko i skąd taka zaciekłość , wręcz niepojęta po żydowskiej stronie .

Kiedy któreś państwo atakuje skutecznie drugie państwo , to czerpie z tego korzyści mentalne , rośnie w siłę . I to jest sedno obecnej napaści Izraela na Polskę .

Jest kilku uczestników zmowy . To USA , nasz rzekomy sojusznik , to Rosja oraz Izrael . Rosja z USA grają od lat role dobrego i złego policjanta - jeden jest okrutny, drugi współczujący , pierwszy bezwzględny, drugi wyciąga pomocną dłoń . Ci pozorni oponenci są w rzeczywistości zakamuflowanymi partnerami . Ten drugi uchodzi za dżentelmena , choć nim nie jest i czerpie z tego główną korzyść . Pomiędzy tymi dwoma kręci się zapobiegliwy i sprytny Izrael , czerpiąc z tego korzyści .

USA i Rosja od wielu już lat odczuwają silny niedosyt energetyczny , bo łobuzują ( delikatnie mówiąc ) na arenie międzynarodowej i ponoszą tego konsekwencje .

Teraz Żydzi zaoferowali im swoje usługi i dla celów wzmocnienia USA i Rosji SPRZEDALI swoje Kłamstwo Żydowskie .

W tej wojnie żydowsko-polskiej nie chodzi o prawdę . Chodzi o to , żeby nas oszkalować , osłabić , a my mamy to przyjąć . Nasza słabość oznacza ich wzmocnienie . Jeśli słabości nie okażemy , to nie będzie efektu . Stąd nieustanne , coraz bardziej zajadłe ataki . W to wpisuje się m.in. Tusk i Lauder , wskazujący , że jedyną drogą jest nasze wycofanie . Efektem ma być wzmocnienie USA i Rosji , a te odwdzięczą się Izraelowi dodatkowo , jak chociażby ustawą o restytucji mienia żydowskiego .


Ocena Kłamstwa Żydowskiego u Stwórcy-Boga

Kiedy uratowany od śmierci pokazuje palcem na ratującego nazywając go sprawcą i robi to w obecności rzeczywistego sprawcy w ogóle do tego nie przymuszony , a więc celowo i świadomie , mówiąc że jego zbawca jest gorszy od sprawcy ( "Polacy byli gorsi od Niemców" ) , to mamy do czynienia z całkowitym zaprzeczeniem etyki oraz kultury . To jest uderzenie w boski system wartości . Kto tak czyni oraz kto wspiera mentalnie taki czyn , inaczej zgadza się z takim postępowaniem , taki ponosi winę , a wraz z nim jego potomkowie z ojca na syna do dziesiątego pokolenia . Jest to przestępstwo dużo , dużo większej wagi od Kłamstwa Oświęcimskiego .

Kolejnym przestępstwem jeszcze większej wagi od poprzedniego jest użycie Kłamstwa Żydowskiego w tzw. "polityce" , co właśnie uczynił Izrael wraz z USA i Rosją . Jest to jeszcze głębsze niszczenie systemu wartości , bo dokonane w celu manipulowania stanem naszego świata . Stwórcy-Bogu to nie podoba się . To oznacza koniec ich elit .

Za taki czyn kara jest większa oraz skutki sięgają jeszcze dalej w głąb pokoleń, bo aż do 100(setnego)(!) pokolenia z ojca na syna .

Winni

W Izraelu winę za Kłamstwo Żydowskie ponoszą wszyscy obywatele , a za to drugie , „sprzedane” , winę ponoszą elity : Rząd , Prezydent, Knesset , podobnie elity w USA i w Rosji . Za udział elit USA i Rosji ponoszą winę oba narody w stopniu bliskim tego , co wszyscy Obywatele Izraela . W diasporze żydowskiej winę ponoszą odpowiednio ci , którzy dołączyli się mentalnie do Kłamstwa Żydowskiego i osobno do tej jego wersji „sprzedanej” , zgodzili się z nim , poparli je .powrót