powrót

2018-03-24 11:50

Rozwój zdarzeń

W poprzednim wpisie (>.tutaj ) napisałem:

"Ostatnie zdarzenia

Ostatnia fala ataków na nas pokazuje sprzymierzenie wielu sprawców . To Izrael, Rosja , USA (tak , oni też . To są egoiści , myślący tylko o sobie ) , Niemcy , urzędnicy Unii Europejskiej , którzy pragną zaprowadzić w Europie komunizm ( komunizmu nie będzie . Nie podoba się on Bogu , więc go nie będzie) ."

Do tego sprzymierzenia doszli teraz Francuzi oraz wciągnięci zostali : Chiny i Korea Płn. Trump poszerzył w ten sposób teatr , bo dotychczasowy nie był skuteczny do tworzenia "wielkości Ameryki" . Teraz przerzucają się cłami , USA z Chińczykami , niby to wrogo , a Kim Dzong "ulegnie" Trumpowi , czym Trump zaskarbi sobie "wdzięczność całego świata" - takie mniej więcej zapowiedzi ukazały się w prasie .

Stwórcy-Bogu to nie podoba się . Ja oceniam . Powiększa się degradacja społeczeństw uwikłanych w grę pozorów . Strach spotęgował się .

Czekamy , kto pierwszy ocknie się , że niedopuszczalne są te rutynowe już działania , bo trwające od lat 50-tych , że stały one się nieskuteczne , że prowadzą do coraz większej zapaści .

Mój komunikat jest kolejnym ostrzeżeniem , ale i wyjaśnieniem komplikujących się spraw .

Nowy ład

Powtórzę , co już pisałem wiele razy . Obowiązuje nas uczciwość w działaniu ( patrz PRAWO ) . Dostosujemy się , to wszystko poukłada się ładnie , czego wszyscy pragniemy .powrót