powrót

2018-04-15 12:45

Czasy ostateczne

Po ataku na Syrię i po zniszczeniu kilku ośrodków rozwoju i produkcji materiałów chemicznych dla armii syryjskiej , Trump ogłosił sukces operacji ( Reuters ) . Sukces operacji , sukces USA , Ameryka wbija się w dumę i dobre samopoczucie .

Może i byłby to sukces , gdyby USA stało w opozycji do Rosji , która to wspierając Baszara al-Asada jest współwinna zbrodni zatrucia śmiertelnego wielu cywilów kobiet i dzieci , jednak USA idzie z Rosją ręka w rękę ( >>tutaj ) , udając tylko wzajemny antagonizm .

Dlatego wasz „sukces” , tylko udawany i bardzo brzydki , staje się waszą porażką . Nie pozwolę wam rozwinąć skrzydeł , a przycinam je jeszcze bardziej .

Te pańskie "marsowe" miny , Panie Trump , przetrwają w internecie po wsze czasy , jak bytują w nim ciągle wyniosłe miny pewnego wodza z wąsikiem i tego drugiego , z Włoch , z wysuniętą szczęką . Pora już zrozumieć , że czasy odgrywania komedii skończyły się . To są właśnie owe "czasy ostateczne" , kiedy zaczynamy z pełnym szacunkiem współistnieć i w pełni odrzucamy oszukiwanie się wzajemne ( „przestrzegaj praw , bo w nich jest człowiek „ >>PRAWO ) , tak właśnie teraz działamy w Polsce .

Tak, tak, wiem , dzielny kurczak wypina pierś z dumą do samego końca, nawet kiedy na gołych skrzydłach nie ma już ani jednego pióra .powrót