powrót

2018-04-03 18:25

Izrael 2018, kwiecień ; aktualizacja 2018-04-10 13:10

( tytułowy artykuł poniżej )

No i mamy ciąg dalszy . Trwa współpraca głównych udziałowców USA i Rosji , i rosną koszty , jakie ponoszą z tego powodu obydwa narody , ale także pozostali wspólnicy zmowy . Dalej eksploatowany jest model , w którym Rosja jest złą stroną , a USA dobrą . Prezydent Trump kreowany jest i sam ochoczo kreuje się na bohatera i postać szlachetną . To ma , w zamierzeniu , przywrócić "wielkość" USA . Jest to dążenie do odnowy "ducha" narodu , który gdzieś im się zapodział - sami nie wiedzą gdzie , a metody stosowane od lat teraz całkowicie zawodzą . Stąd nieustanne demonstracje i pokrzykiwanie Trumpa , a to na Meksykanów, a to na Rosjan, a to na Kima w Korei północnej . Trump dwoi się i troi . Trump jest wielki , Trump jest wspaniały , Trump wam pokaże , a zza jego pleców wyglądają oklapnięci Amerykanie . Oklapnięci , chociaż , jak zawsze ze swoim doklejonym uśmiechem i w szykownych garniturkach . Pozwalam sobie na lekko ironizujący styl , żeby pokazać jak marna jest wielkość USA , oparta głównie na prostackim sprycie , i to od dziesiątków już lat , bo od końca IIWŚ.

Sprawy przybierają jednak bardzo nieprzyjemny i złowrogi bieg . W Syrii otruto chlorem dziesiątki cywilów , kobiety i dzieci . Syria współpracuje ściśle z Rosją i Iranem . Oczywiste jest , że Baszar al-Asad ani jednego kroku nie zrobi bez zgody Rosji . Żadna bomba z chlorem nie znajdzie się na pokładzie samolotu , jeśli o tym nie będą wiedzieć towarzysze z Moskwy . Kto żył w PRL-u , ten wie , że tak jest .

Po tym wszystkim Trump grzmi o wielkiej karze : "USA odpowiedzą rozwiązaniem siłowym na atak chemiczny w Syrii" ( bo Trump "wierzy święcie" w samodzielność Baszara al-Assada , czyli wmawia w nas , że jest dużo głupszy od zwykłego obywatela Polski , który przeżył PRL , w co tylko głupi uwierzy ) , a co mówi rosyjski ambasador ? Na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa w ONZ ( jak to dostojnie brzmi – niestety ta RADA żadnego dostojeństwa nie ma , skoro Rosjanie mogą tam wyczyniać takie rzeczy ) , ambasador Rosji oznajmił:

"Ambasador Rosji Wasilij Niebenzja przekonywał, że wydarzenia w Dumie zostały wyreżyserowane. Przekonywał, że syryjskie siły rządowe nie miały żadnego interesu by atakować cywilów." ( tvp.info >>tutaj )

I rzeczywiście . Reżyseria w wykonaniu USA i Rosji objęła zarówno sam bestialski mord , jak i następujące po nim wspaniałe oburzenie Trumpa . Rzeczywiście "siły rządowe syryjskie nie miały w tym żadnego interesu" , chociaż sam Baszar al-Asad wystąpił jako „cyngiel” Rosji . Interes mieli przede wszystkim Amerykanie , by zakwitnąć w chwale , a usłużni w zbrodni Rosjanie to im umożliwili , bo prowadzą wspólny interes z Amerykanami .

Teraz z kolei staje się ważne także to , co powiedziała ambasador USA przy ONZ : "Ambasador Haley w ostrych słowach skrytykowała działania władz Syrii, które obarczyła odpowiedzialnością za atak bronią chemiczną na cywilów.

Kto robi takie rzeczy? Tylko potwór. Tylko potwór atakuje cywilów i zapewnia, by na miejscu nie było ambulansów, by nie można przewieźć ofiar do szpitala, by nie było lekarzy mogących im pomóc i leków, które uśmierzyłyby ich ból – mówiła Haley."

Kto jest tym potworem ? Stoi za tym wszystkim Trump . Trump jest potworem . Pomagają mu Putin i Baszar al-Asad . Putin i Baszar al-Asad są potworami .

Co z tego , że mówię to do nich ? Gdyby tylko ja , ale takie uczynki nie podobają się Stwórcy-Bogu ( nie mylić z Chrystusem , to tylko bożek chrześcijański, który nic nie może , ani z jego niby Ojcem , to drugi bożek chrześcijański , też nic nie może ) . Oceniłem ich . Oceniłem obywateli ich państw , bo ponoszą winę razem z przywódcami-potworami . Stwórca-Bóg dokonał oceny u siebie , w górze .

Zbrodnia na bezbronnych jest obrzydliwością . Chwalenie się nią na forum ONZ w sprytny i przemyślny sposób jest bezczelnością i zwielokrotnioną obrzydliwością . Wypinanie po wszystkim z dumą piersi i rzucanie słów "pomsty" w wykonaniu Trumpa , czyli zbrodniarza kreującego się na szlachetnego obrońcę kobiet I dzieci , jest to najobrzydliwszą z obrzydliwości, jest ohydą . Ta ohyda oblepi wszystkich Amerykanów i żadne mydło jej nie zmyje , dopóki potwór Trump będzie ich bohaterem .

Prawdziwe wsparcie

Ktoś zakrzyknie "plujesz na naszego sojusznika !" . Odpowiem "nie", on sam na siebie napluł , a dosadniej mówiąc , to na siebie zwymiotował . A kto jest naszym sojusznikiem ? Jest nim Stwórca-Bóg ( nie mylić z Chrystusem , to tylko bożek chrześcijański, który nic nie może , ani z jego niby Ojcem , to drugi bożek chrześcijański , też nic nie może ) , dopóki działamy zgodnie z PRAWEM , czyli dopóki postępujemy sprawiedliwie , a my , jako naród postępujemy sprawiedliwie wobec drugich narodów i niczego nie musimy się wstydzić . Postępujemy także sprawiedliwie wobec własnych obywateli , a na pewno czyni tak obecny rząd - poprzedni taki niestety nie był i dlatego stracił wsparcie Stwórcy-Boga , i władzę utracił .

Wsparcia Stwórcy-Boga ( nie mylić z Chrystusem , to tylko bożek chrześcijański, który nic nie może , ani z jego niby Ojcem , to drugi bożek chrześcijański , też nic nie może ) dowodzi rozwój zdarzeń z tego roku , od stycznia , od wojny wypowiedzianej nam przez Żydów z Izraela i przez UE . Jak widzimy UE skapitulowało , a Żydzi biegają teraz zatrwożeni obecnością rozsierdzonych Palestyńczyków , tym razem dużo bardziej rozsierdzonych niż zwykle dotąd , tuż pod ich bokiem , i dalsza wojna z nami już im nie w głowie , a i amunicję całą w naszym kierunku wystrzelali .

I stało się odwrotnie , niż to zapowiadał były przewodniczący Światowego Związku Żydów Israel Singer : " Jeżeli Polska nie spełni roszczeń Żydów, będzie «publicznie atakowana i upokarzana» na forum międzynarodowym" . Teraz Izrael jest sponiewierany , bo ich siły mentalne zgasły . Ani mur, ani czołgi , ani ukryty arsenał nuklearny nie pomogą na to , że ich duch z nich uleciał za sprawą Stwórcy-Boga . Porzucą te swoje wojenne akcesoria i uciekną , gdzie pieprz rośnie , bo Stwórca-Bóg ich opuścił , za tę obrzydliwośc , którą nam uczynili ( patrz >>tutaj ) .

Podobnie opuścił I ukarał Stwórca-Bóg Niemców, Francuzów, Rosjan, Amerykanów i Chińczyków . Cwaniactwo czyimś kosztem nie popłaca , a jeszcze większa kara jest za zbrodnię . Należy postępować w zgodzie z PRAWEM.

<< koniec aktualizacji 2018-04-10


Izrael 2018, kwiecień

Premier Netanjahu umawia się z ONZ w spawie deportowanych , a potem zawiesza umowę (tutaj >> Reuters ) . Na granicy , pod murem protestują tysiące Palestyńczyków , chcących powrócić na swoje dawne ziemie (tutaj>> tutaj ) . W państwie trwa choroba ( >>tutaj ) : "Zwi Zamir, dyrektor Mosadu w latach 1968-74. „Znajdujemy się w krytycznym stanie (...). Może być tak, że kraj miał symptomy (choroby), gdy władzę przejął Netanjahu, ale doprowadził go do poważnego stanu złośliwej choroby”.

Zapewne premier Netanjahu gubi się w domysłach , który z tych czynników , spośród wielu innych , przyczynia się najbardziej do „choroby” .

Patrzymy na kilka państw współdziałających ze sobą ściśle , chociaż udają one , że konkurują ze sobą ( >>tutaj ); pierwsze dwa u góry , po lewej , to Polska i Anglia – tu widzimy spokój ; pozostałe to USA, Niemcy, Rosja, Chiny i Izrael , tu jest silny niepokój , wręcz desperacja i poczucie beznadziei . Kto umie patrzeć niech patrzy . Skąd się wzięła ta różnica w aktualnej kondycji tych narodów ? Pisałem o tym tutaj >>Rozwój Zdarzeń .

Polityka tych państw dalej nie ulega zmianie , więc zjawiska upadku ducha i upadku wewnętrznego pogłębiają się . Jaka siła tego dokonuje ? To Stwórca-Bóg tak czyni , bo nie podobają mu się działania tych państw . Proszę zauważyć , że objawy „choroby” dotyczą około 2 miliardów(!) ludzi .

Cierpi wiele osób , ale te wszystkie złe działania prowadzą wąskie elity . Za dużo tej manipulacji w naszym świecie . Obowiązuje nas PRAWO i proszę stosować się do jego zapisów , abyśmy mogli wszyscy żyć w spokoju .

Jest już czas , żeby wycofać się ze złego działania . Kiedy tak postąpią , kiedy zrezygnują z manipulacji , którymi oszukują ludzkość , to ja będę mógł cofnąć wpływ każącej ręki Boga-Stwórcy – mam taką władzę . Wówczas w tych państwach powróci ludziom równowaga psychiczna .

Wszystkie te państwa współdziałają ze sobą i wszystkie mają wpływ na sprawy z poniższej listy .

Krótka lista spraw najpilniejszych

1/USA i Rosja zaprzestaną udawania wrogów oraz zbrojenia się w celu trzymania reszty ludzkości w szachu. W ten sposób zakończy się terroryzowanie państw europejskich i nie tylko , także Syrii ( to pilne ) .

2/ UE zaprzestanie dążeń do stworzenia komunistycznego superpaństwa , co dzieje się za wiedzą i wsparciem Rosji i USA . Niemcy zaprzestaną dominowania w Europie .

3/ Zakończycie ataki na Polskę pod rządami PiS .

4/Jednocześnie .należy przystąpić do zdemaskowania mistyfikacji Nowego Testamentu ( czytaj >>tutaj ) , co doprowadzi do eliminacji NT z obiegu publicznego oraz do likwidacji Watykanu ( to jest sztuczny twór , żadne to państwo ). Należy zabronić rozpowszechniania NT – to wynika wprost z konstrukcji tego tworu oraz z intencji jego twórców , których jedynym celem było omamienie publiczności i dążenie do władzy .

5/ Masoni . Należy zakazać działalności masonom . Nigdzie nie może istnieć legalnie żadna organizacja , która nie ujawni swoich celów , statusu oraz swoich członków , a cele jej nie będą sprzeczne z obowiązującym prawem i zasadami współżycia . Masoni są organizacją ludzi ukrywających siebie i swoje cele . Mamy prawo przypuszczać , że gdybyśmy się o tych celach dowiedzieli , to nie dalibyśmy na nie zgody .

6/ Należy zaprzestać dążeń do stworzenia rządu światowego . Bogu-Stwórcy to się nie podoba.

A co , jeśli nie?

A co , jeśli moje słowa nie trafią Wam wszystkim do przekonania ? To każdego dnia będzie tylko gorzej , bo każdego dnia słychać przetaczanie wojsk Putina w te i we wte , w celu zastraszania sąsiadów . Każdego dnia słychać i widać Trumpa kreującego się , a to na bohatera zaprowadzającego pokój ( Korea) , a to na surowego sędzię ( Meksyk ) , a pomysłów ma wiele . Widać u niego nerwowość . Jednego dnia wygania dyplomatów rosyjskich i zaraz potem zaprasza do siebie Putina . Podobnie jak Netanjahu poszukuje skutecznego ruchu , a takiego nie ma .

Każdego dnia słychać Angelę Merkel i jej kolegów , kreujących stan nowej Europy . Każdego dnia słychać o armii chińskiej , podobnie jak Putin zastraszającej sąsiadów . Każdego dnia puchnie coraz bardziej konto win i narasta kara .powrót