powrót
27-07-2011 13:10

Zmian ciąg dalszy

Do grona występnych , ze wszystkimi konsekwencjami ( porównaj >>tutaj ) , dołączam osoby zajmujące się hazardem . Są to: właściciele kasyn gier oraz osoby odpowiedzialne za ich prowadzenie , właściele gier losowych , organizatorzy losowanych nagród za wysłanego płatnego SMS-a .

Kwalifikacja obejmuje także właścicieli punktów pobierania opłat , właścicieli sklepów w których punkt taki zostaje zainstalowany , operatorów telefonii udostepniających usługę pobierania opłaty ( zarząd i właścicieli) . Przez właściciela rozumieć należy także udziałowców takich przedsiębiorstw .

Dalej dołączam bukmacherów i organizatorów wyścigów oraz walk zwierząt , oraz walk ludzi ( boks i inne walki zwane kontaktowymi , w których zadaje się uderzenia na ciało przeciwnika w celu zadania bólu - zapasy i judo nie są takimi walkami ) , w tym osoby odpowiedzialne za organizację .


W szczególności wyłączeni zostają właściciele jednego lub dwóch automatów do gry jak również organizatorzy losowania nagród za sam udział , bez wpłaty jakiejkolwiek kwoty .

Jesteśmy jak dzieci , losowa zabawa pobudza naszą wyobraźnię , jednak nie wolno dostrzegać w tym interesu .

Ten drugi przypadek , losowanie nagród , jest stosowany w celu zwiększenia popularności firmy . Jest to sposób na popularność niskiego lotu , tyle można o tym powiedzieć . Dobra popularość wnika z jakości usługi , a nie z "chwytu marketingowego" . Dodam ponadto , że otrzymywanie czegokolwiek za darmo , w drodze losowania i odpowiedzi na proste ( dziecinnie proste) pytanie jest niewychowawcze . Od mediów można żądać świadomości w tej sprawie , a jeśli jej nie wykazują , to dają świadectwo braku troski o skutki swoich działań , co jest nieetyczne .


Wyjaśniam z jakich powodów "zabawa" w losowanie jest szkodliwa . "Zabawa" taka produkuje same niedobre emocje ( smutku, zawodu ), za wyjątkiem jednej dobrej u osoby ( kilku osób) wygrywającej i to właśnie jest złe . Czynność zasługuje na miano dobrej zabawy , kiedy wyzwala dobre emocje u wszystkich jej uczestników . Bawmy się tylko w dobre zabawy .

powrót