powrót

2017-04-4 14:35

Zamieszanie w Rządzie

Kiedy napisałem ( >>tutaj ) , że odbieram wam władzę, to nie oznaczało , że zabiorę wam klucze od urzędów , ani że zabiorę wam stołki sprzed biurek . To oznaczało , że zaczniecie potykać się o własne nogi , aż doprowadzicie swoją obecność w rządzie do absurdu , i szukając przyczyn potknięć zagubicie się we własnych domysłach , i to właśnie się dzieje .

Przypominam , prezes Kaczyński musi odejść , jak to napisałem , a dopiero wtedy przywrócę wam rozeznanie , jak postępować właściwie do sytuacji . Teraz zostaliście pozbawieni takiego rozeznania i nie pomogą roszady na stanowiskach , bo następcy będą mieli taką samą dolegliwość . Rozumiecie doskonale , jakie będą dalsze tego konsekwencje .

Niezbędne jest publiczne oświadczenie Prezesa Kaczyńskiego o natychmiastowej rezygnacji z działalności politycznej oraz publicznej , a potem żadnych jego recept na rozwój Polski itp. , żadnych wywiadów .

Gejom w waszych szeregach normalność nie będzie przywrócona , aż sami odejdą , a wówczas muszą poczekać na to jeszcze 60 dni .powrót