powrót
2016-05-02 9:25

Chrześcijanie

Napisałem, że "Dopóki ludzie będą sycić się Nowym Testamentem (NT) , dopóty nie opuści nas otumanienie i głupota" – wołami napisałem , na pierwszej stronie, żeby nawet ślepy namacał . Niejednemu powinny te słowa dać do myślenia , ale doświadczenie pokazuje , że efekt jest znikomy bądź żaden .

Zająłem się ostatnio polami elektromagnetycznymi , gdyż emitenci tych pól szkodzą Systemowi Życia () . Niestety dla wielbicieli NT , o nich można powiedzieć to samo , ich otumanienie także jest uszczerbkiem dla świata . Pół biedy ( ale jednak też - nie wolno tego bagatelizować , dlatego NT należy wycofać z obiegu ) , kiedy otumaniają się sami , ale gorzej jest , kiedy otumaniają drugich . Takie możliwości otrzymują zajmując eksponowane pozycje w społeczeństwie . Dotyczy to zarówno katolików jak i protestantów ( także „Świadków Jehowy”, także prawosławnych , wszystkich kierujących się NT ) , wszelkich odłamów chrześcijaństwa , a więc nie tylko w Polsce , ale także wszędzie gdzie są np. w USA . Nie czepiam się Pani Marysi i Pana Franka , pracujących na zmywaku . Ich możliwości przebicia się przez zawiłości mistyfikacji NT są znikome , ale taki na przykład Pan Prezydent , jako prawnik miał wykład z logiki i albo na niego nie chodził , albo na nim spał .

Żeby zrównoważyć umniejszam byt następujących osób chrześcijan : głowy w organizacjach od stopnia 2 włącznie w górę , głowy wszelkich organizacji ( głowy firm - inaczej przedsiębiorcy ) , prezesi ( czegokolwiek np. klubu sportowego ) , radni miejscy , głowy jednostek administracyjnych , sędziowie, prokuratorzy , dziennikarze ( nie dotyczy blogerów ) , wykładowcy , profesorowie , wydawcy , posłowie do Parlamentów , w armii od dowódcy 5 szczebla włącznie w górę . To są wszystko osoby , które nadają ton naszemu wspólnemu bytowaniu , więc będą go od teraz nadawać mniej , a wszystkim się poprawi , a gdyby na mnie narzekali , to zawsze mogą poczytać sobie moje wyjaśnienia na temat NT , i mogą wypisać się z kręgów NT , czym natychmiast unikną mojej kwalifikacji ( patrz moja instrukcja wypisania się z kościoła , z gatunku "ależ to proste" >>tutaj ) . Droga do edukacji stoi dla wszystkich otworem .

Wyglądam przez okno . Słońce świeci jaśniej, wróble ćwierkają weselej . Mniej chrześcijaństwa , to i świat stał się weselszy . Nawet bez pod moim oknem zakwitł , akurat dzisiaj . Razem ze światem stanowimy kompozycję , włącznie z naszym myśleniem , musimy mieć tego świadomość .

powrót