powrót15-03-2011 14:00

Pożar w japońskich siłowniach jądrowych

Na wstępie oznajmię , że zostałem zobowiązany do przekazania wiadomości , że skutki katastrofy jądrowej w Japonii nie będą rozległe . Zlokalizują się one w promieniu 30km od miejsca awarii . W tamtym rejonie powstała panika , więc takie zapewnienie jest niezbędne i powinno ją uspokoić . Taka jest moc moich słów dzięki temu , że pochodzą one 'z góry' i w sposób naturalny , po ich opublikowaniu , ich sens pojawi się w strumieniu CHI , który dociera wszędzie i będzie zdolny łagodzić , i uspokajać ludzkie emocje .

To , co przydarzyło się Japończykom jest dobrym przykładem tego , jak niebezpieczne jest użytkowanie reaktorów jądrowych . Jak to trafnie ujął w dyskusji publicznej TVN 24 jeden z dyskutantów , Profesor Politechniki : 'Jest to pakt z diabłem , w którym stawką jest własne życie '.

Pojawiają się głosy , cytuję dzisiejszą wypowiedź : 'Nie zrezygnuję z kupna samochodu tylko dlatego , że mogę mieć wypadek '. Jest wiele osób czerpiących dochody z przemysłu , w tym z tych jego gałęzi , które współtworzą energetykę jądrową . Takie osoby , będą zawsze skłonne unikać myślenia o zagrożeniach i będą ich wagę umniejszać , mając na uwadze korzyści , i tylko wysoki poziom intelektualny , i moralny , może je od tego powstrzymać .

W przeddzień tych zdarzeń napisałem , że z energii jądrowej należy zrezygnować ( >>tutaj ) . Moja argumentacja wyjaśnia wszystko w tej kwestii .<<>>powrót