powrót

Wrocław 2020-04-27 12:35

Obstrukcja wyborów Prezydenta maj 2020

Źle się dzieje w państwie duńskim , kiedy prezydent jednego z największych miast w kraju buntuje się przeciwko legalnej władzy, która ponadto , w mojej ocenie , dobrze dba o nasz naród .

Wypowiedź p.Jacka Sutryka , Prezydenta Wrocławia z dnia 26 kwietnia 2020 (Gazeta Wrocławska >>tutaj ) : „Nie wezmę udziału w wyborach prezydenckich” .

Taka postawa głowy miasta wywołuje niepokój i ja ten niepokój odczułem dotkliwie .

Prezydent miasta , to prezydent wszystkich mieszkańców , a nie tylko jakiejś grupy i powinien wypowiadać się rozsądniej , dbając o dobre samopoczucie wszystkich . Swoje prywatne poglądy w tym przypadku niech sobie schowa dla siebie . Stawiam jemu ocenę niedostateczną i spodziewam się , że przestanie być prezydentem .

Te wybory są potrzebne i to w terminie ustawowym, czyli 10 maja 2020r . Popełnia poważne wykroczenie wobec Państwa i Obywateli Polski każdy , kto pełniąc eksponowaną funkcję stosuje obstrukcję , jak na przykład niektórzy senatorowie ( TVP_info : wypowiedź posła Marka Suskiego >> tutaj ) . Oceniam ich negatywnie - każdego , kto tak postępuje , mając władzę i wpływ administracyjny albo medialny . Polska jest miejscem spokojnym i takim ma dalej pozostać . Nikt nie ma prawa rozrywać jej na strzępy .

Każdy , kto ma jakąkolwiek władzę administracyjną , bądź wpływy medialne i używa jej do obstrukcji wyborów prezydenckich w maju 2020 , oraz każdy , kto mając władzę w administracji publicznej , deklaruje publicznie , że na wybory nie pójdzie , taki rozrywa Polskę . Kto mając władzę administracyjną państwową lub medialne wpływy , gdziekolwiek jest , w jakimkolwiek kraju i opowiada się po stronie opozycji w Polsce w kwestii wyborów prezydenckich w roku 2020 , taki rozrywa Polskę - takim osobom wystawiam ocenę negatywną .

Niezorientowanym przypomnę , że moja pozytywna ocena życie otwiera , a negatywna życie zamyka .powrót