powrót

2018-02-08 11:15

Do Żydów – straciliście głos 2018-02-08 11:15

W ostatnich dziesięciu dniach pokazaliście małpi upór , arogancję , egoizm , a przede wszystkim uparte lansowanie twierdzeń pozbawionych logiki , sprzecznych z rzeczywistością . To ostatnie zwie się po prostu głupotą .Wasza wizja świata nie pasuje do rzeczywistości . Stało się z wami to , co z Grzesiem z wierszyka Tuwima , który drwa do lasu nosił , sitem wodę czerpał . To miało swoje złe konsekwencje . To spowodowało ogromne napięcie w świecie .

Upierając się przy swoim poruszyliście wszystkie moce naszego świata . Włączyliście do swoich spraw USA , Rosję i Niemcy , czyli to , co jest największe i najmocniejsze . Dołączyliście do tego kłamliwość zmanipulowanych mediów i własny , krzykliwy głos wyprany z mądrości . Dość tego .

Jako naród boży ( naród Boga-Stwórcy ) czerpaliście dotąd z chwalebnych dokonań z bardzo dalekiej przeszłości . To uczyniło was wyjątkowymi i z woli Stwórcy uczyniło wyjątkowym , i znaczącym , wasze zdanie o świecie , aż do dzisiaj . Ono zawsze liczyło się , przez wielu było szanowane . Dlatego mieliście wpływ na bieg zdarzeń , na rozwój świata , ale dzisiaj to skończyło się , bo daliście dowód głupoty i staliście się dla świata zagrożeniem .


Z woli Stwórcy zakończyłem to wsparcie przeszłej wielkości , przerwałem ciągłość tradycji . Odebrałem wam to wyjątkowe znaczenie waszych postaw i osądów . Nie ma go . Zniknęło . Zniknęło też napięcie, bo wasz głos przestał rozlegać się po świecie z dotychczasową mocą .

Stajecie w jednym szeregu ze wszystkimi . Ponownie zacznijcie wsłuchiwać się w głos płynący do was z góry , jak czyniliście to niegdyś . Ponownie , jak kiedyś spróbujcie pojąć , czego potrzeba naszemu światu do niezbędnej równowagi , zamiast próbować zmieniać go według własnych , fałszywych wyobrażeń .
powrót