powrót

2018-06-10 11:10

Kim Dzong Un , zagrożenie dla ludzkości

Fakt , że Kim jest zagrożeniem dla ludzkości nie wynika tylko z tego , że ma "bombę" . On jest zbrodniarzem i szefem zbrodniczego państewka . Napisałem kilka lat temu , że nie wolno wchodzić z nim w żadne kontakty , ani tym bardziej w zobowiązujące układy , a czymś takim są obecne manewry polityczne dookoła Kima prowadzone przez USA i Trumpa .

Mamy taką wrażliwość i rozumiemy np. że "brzydkie" było wchodzenie w układy z Hitlerem , czy Stalinem i do dzisiaj wypomina się takie związki z przeszłości nie tylko państwom i narodom , ale nawet firmom , które dopuściły się współpracy gospodarczej .

Ponieważ to wszystko dzieje się wbrew logice naszego nowoczesnego świata , który rzekomo odrzucił przemoc ( patrz dokumenty ONZ ) , więc , dla zachowania równowagi blokuję wpływy na System Życia wszystkich tych , którzy wchodzą lub wejdą w kontakt z Kimem bądź jakimkolwiek przedstawicielem administracji Korei Północnej oraz rządzącej tam partii komunistycznej , z wyłączeniem osób z koreańskiej struktury dyplomatycznej , funkcjonującej od dawna w innych państwach .

Oni wszyscy tam w Korei Północnej , oprócz szeregowych obywateli , są zarażeni wirusem przemocy i okrucieństwa . Dzięki mojej blokadzie wirus przemocy nie przeniknie do naszego świata .

Podaję konkretne granice , których przekroczyć nie wolno . Nie wolno przebywać z nim w jednym pojeździe i w jednym pomieszczeniu . Nie wolno z nim rozmawiać , ani podać mu ręki . Nie wolno zawierać z nim jakichkolwiek umów , zobowiązujących do określonych działań . Umowę zawiera podpisujący oraz naoczni świadkowie . Nie wolno przebywać z nim w jednym pomieszczeniu bądź w jednym pojeździe dłużej niż 1 minutę .powrót