powrót

2019-12-27...30

Powiadomienia o moim planie ratunkowym dla Ziemi

1/Wysłałem dzisiaj list do Pana Antoniego Gutierresa . Zaproponowałem jemu mój plan ratunkowy dla Ziemi . List do wglądu >>tutaj . Wysłany w formularzu https://www.un.org/en/contact-us/index.html . Dla pewności proszę o wysłanie tego listu UNIC w Warszawie - Ośrodek informacji ONZ w Warszawie www.unic.un.org.pl >> unic.poland@unic.org .

2/ O liście powiadamiam Panią Joannę Wronecką , Ambasador przy ONZ

nowyjork.onz.sekretariat@msz.gov.pl oraz Pana Ministra Czaputowicza min. Spraw zagranicznych bip@kprm.gov.pl

3/ O liście powiadamiam : Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudę ( listy@prezydent.pl ) i Pana Premiera RP Mateusza Morawieckiego ( bip@kprm.gov.pl) , z prośbą o odpowiedź , argumentując , że nasz kraj będzie miał swój udział w działaniach ratunkowych , więc powinno ich to interesować

4/ O liście powiadamiam Panią Ursulę von der Leyen Przewodniczącą Komisji Europejskiej ec-president-vdl@ec.europa.eu, z prośbą o odpowiedź , argumentując , że cała UE będzie miała swój udział w działaniach ratunkowych , więc powinno ją to interesować .

5/ O liście powiadamiam Prezydenta USA Pana Donalda Trumpa https://www.whitehouse.gov/contact/ , z prośbą o odpowiedź , argumentując , że USA będzie miała swój udział w działaniach ratunkowych , więc powinno jego to interesować .

6/ O liście powiadamiam Premiera Japonii Shinzo Abe https://www.kantei.go.jp/foreign/forms/comment_ssl.html , z prośbą o odpowiedź , argumentując , że Japonia będzie miała swój udział w działaniach ratunkowych , więc powinno jego to interesować .

7/ O liście powiadamiam Prezydenta Brazylii Jair Bolsonaro https://www.gov.br/secretariageral/pt-br/canais_atendimento/contact-info , z prośbą o odpowiedź , argumentując , że Brazylia będzie miała swój udział w działaniach ratunkowych , więc powinno jego to interesować .

8/O liście powiadamiam Prezydenta Francji Emmanuela Macron www.elysee.fr/ecrire-au-president-de-la-republique/ , z prośbą o odpowiedź , argumentując , że Francja będzie miała swój udział w działaniach ratunkowych , więc powinno jego to interesować .

9/ O liście powiadamiam Prezydenta Chi Xi-Jinpinga poprzez Ambasadora Chin w Warszawie Pana Liu Guangyuan political@chinaembassy.org.pl , z prośbą o odpowiedź , argumentując , że Chiny będą miały swój udział w działaniach ratunkowych , więc powinno jego to interesować . Dodaję także :”Korzystając z miejsca zwrócę pańską uwagę na wasze postępowanie w Hong Kongu. To jest 8 mln osób , które nie chcą należeć do waszego państwa . Musicie zrezygnować z prób wcielania ich do Chin. Niech Hong Kong będzie całkowicie wolnym politycznie krajem bez żadnego nadzoru , bez żadnej ingerencji .( list >> pXi-Jinping letter 2019-12-28.zip )

10/O liście powiadamiam Premiera United Kingdom Borisa Johnsona https://email.number10.gov.uk , z prośbą o odpowiedź , argumentując , że UK będzie miała swój udział w działaniach ratunkowych , więc powinno jego to interesować .

11/O liście powiadamiam Prezydenta Indonezji Joko Widodo https://kemlu.go.id/portal/en/kontak-kami , z prośbą o odpowiedź , argumentując , że Indonezja będzie miała swój udział w działaniach ratunkowych , więc powinno jego to interesować .

12/O liście powiadamiam Premiera Kanady Justina Trudeau https://pm.gc.ca/en/connect/contact (2019-12-29) , z prośbą o odpowiedź , argumentując , że Kanada będzie miała swój udział w działaniach ratunkowych , więc powinno jego to interesować .

13/O liście powiadamiam Prezydenta Indii Pana Ram Nath Kovind , Biuro Prezydenta https://presidentofindia.nic.in/contact-us.htm , ksamresh.nbt@nic.in (2019-12-29) , z prośbą o odpowiedź , argumentując , że Indie będą miały swój udział w działaniach ratunkowych , więc powinno jego to interesować .

14/O liście powiadamiam Premiera Australii Scotta Morrisona , Biuro Premiera https://www.pm.gov.au/contact-your-pm, (2019-12-29) , z prośbą o odpowiedź , argumentując , że Australia będzie miały swój udział w działaniach ratunkowych , więc powinno jego to interesować .

Zachęciłem go także do lektury artykułu o Katrinie( Ziarnko piasku) , żeby sobie uświadomił źródło pożarów w Australii . W końcu ludzkość powinna zrozumieć , że gangsterka polityczna grozi przedziurawieniem naszej wspólnej łodzi i jej zatonięciem .

15/O liście powiadamiam Prezydenta Republiki Południowej Afryki , Biuro Prezydenta malebo@presidency.gov.za , (2019-12-29) , z prośbą o odpowiedź , argumentując , że RPA będzie miały swój udział w działaniach ratunkowych , więc powinno jego to interesować .

16/O liście powiadamiam Premiera Rządu Arabii Saudyjskiej Salman ibn Abd al-Aziz Al Su’ud , Ambasada w Londynie ukemb@mofa.gov.sa , (2019-12-30) , z prośbą o odpowiedź , argumentując , że Arabia Saudyjska będzie miała swój udział w działaniach ratunkowych , więc powinno jego to interesować .

17/O liście powiadamiam Prezydenta Rosji Władimira Putina (próba przesłania na Kreml nie powiodła się) , Ambasada w Warszawie rusembpol@mid.ru , (2019-12-30) , z prośbą o odpowiedź , argumentując , że Rosja będzie miały swój udział w działaniach ratunkowych , więc powinno jego to interesować .

18/O liście powiadamiam Prezydenta Niemiec Franka-Waltera Steinmeiera bundespraesidialamt@bpra.bund.de , (2019-12-30) , z prośbą o odpowiedź , argumentując , że Niemcy będą miały swój udział w działaniach ratunkowych , więc powinno jego to interesować .

19/O liście powiadamiam Prezydenta Meksyku Andres Manuel Lopez Obrador , Ambasada Meksyku w Londynie mexuk@sre.gob.mx , (2019-12-30) , z prośbą o odpowiedź , argumentując , że Meksyk będzie miał swój udział w działaniach ratunkowych , więc powinno jego to interesować .

20/O liście powiadamiam Prezydenta Włoch Sergio Mattarella , https://servizi.quirinale.it/webmail/ , (2019-12-30) , z prośbą o odpowiedź , argumentując , że Włochy będą miały swój udział w działaniach ratunkowych , więc powinno jego to interesować .listy do innych osób zainteresowanych w państwach o największych emisjach – w przygotowaniu


Uwaga porządkowa:

Zwróciłem się do Sekretarza ONZ , bo taką mamy utrwaloną strukturę . Jeśli zaangażuje się , to dobrze . Jeśli zignoruje , to żaden problem . W istocie problemem są najwięksi truciciele , czyli państwa wysokorozwinięte i za ten stan odpowiadają ich rządy . Powiadomię rządy . Jeśli zaangażują się w plan , to dobrze. Jeśli zignorują plan , to żaden problem – zostaną wyeliminowani z procesu decyzyjnego , a ich miejsce zajmą zwolennicy planu . Będę informował na bieżąco .

Co ciekawsze listy opublikuję np. do Chińczyków , którym powiem , by zaprzestali dręczenia HongKongów . Jeśli się zgodzą , to nie będę dalej tłumił ich mocy mentalnych z tego powodu , a jeśli zignorują , to będą ponosić dalsze straty .

powrót