powrót

Wrocław 2020-01-13 15:55

Komunikat – nowa sytuacja w USA

Donald Trump jest agresywny i narusza równowagę Systemu Życia () .

" Nie wolno przeoczyć tej podstawowej prawdy: Donald Trump jest moralnie podłym człowiekiem." - napisał Robert Reich, były amerykański sekretarz pracy ; jest profesorem polityki publicznej na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Jest także felietonistą Guardian US . https://www.theguardian.com/commentisfree/2019/apr/21/donald-trump-impeachment-white-house-2020

To agresywny cynik i jak o nim mówią "złośliwy narcyz" , człowiek pusty w swoim wnętrzu .

Oto wypowiedź Dr Bandy Lee, profesor Yale Medical School, który kieruje grupą specjalistów ds. Zdrowia psychicznego. Twierdzą oni , że:

"Trump „stanowi jasne i aktualne zagrożenie dla narodu i świata”. Ze względu na „nieprzystosowany mechanizm radzenia sobie Trumpa Lee widzi mężczyznę „bez zdolności umysłowych”, „ niezdolnego do dostosowania swoich myśli do faktów”. https://www.commondreams.org/further/2019/11/22/i-do-want-always-corruption-and-more-hits-ramones

Z analizy sytuacji politycznej w USA wynika , że aż 85% tzw. bazy politycznej Trumpa nie wierzy w globalne ocieplenie , i nie ufa naukowcom . W komentarzu stwierdzono dalej , że Trumpowi nie pozostaje nic innego , jak rozłożyć bezradnie ręce i z tego narodziło się jego wycofanie USA z paryskiego porozumienia klimatycznego . Być może intencją autora była głównie obrona Trumpa , ale powiedział on wyraźnie jedno : Ameryka wykazuje brak orientacji w rzeczywistości , a jej elity posłusznie podążają w błędnym kierunku . Ich obecny przywódca idealnie pasuje do profilu jego politycznej bazy , także "nie dostosowuje swoich myśli do faktów" .

Konferencja w Madrycie grudzień 2019 poniosła fiasko , bo nie powstały ustalenia wspólnych działań ratunkowych .

"To absolutna tragedia i parodia” - powiedział Ian Fry, ambasador zmian klimatu z wyspy Tuvalu na Pacyfiku. Fry wytknął Stanom Zjednoczonym, że odegrały destrukcyjną rolę w rozmowach. https://www.sciencealert.com/un-climate-talks-falter-thanks-to-obstructions-by-major-emitting-nations

USA stały się niezdolne nie tylko do przewodzenia narodom , do czego od dawna aspirowały , ale także stały się niezdolne do harmonijnego współistnienia z drugimi narodami , a ponadto stały się obecnie , czy nie głównym hamulcowym dążeń do uratowania Ziemi przed totalną katastrofą .

Nałożona została blokada na Trumpa i Amerykanów

Trump jest agresywny i napastliwy od początku swojej prezydenckiej kadencji i od wtedy reguluję równowagę SŻ , blokując jego siły żywotne . Proces destrukcji pogłębiał się 3 lata . Ostatnie jego dokonania były tak agresywne ( zabójstwo generała irańskiego i dzisiejsze prowokacyjne wpisy z zapewnieniami "dbałości" o Irańczyków , co ostatecznie wyprowadziło ich z równowagi ), że ograniczenia jakie na nich dzisiaj polecono mi nałożyć unieruchamiają obywateli USA wraz z ich wodzem .

Jako grupa stają się bezradni . Można więc mówić o upadku USA . Mówiąc wprost , USA nadaje się teraz tylko do przebudowy .

Po dokonaniu gruntownych zmian odblokuję Amerykanów . To jest dla nich informacja optymistyczna .powrót