powrót

Wrocław 2020-07-03 15:50

STOP epidemii Covid-19

Dzisiaj doszło do mnie polecenie od Stwórcy : "Usuń wpływ sprawców zła na powstawanie wirusa COVIDA-19 i zahamuj epidemię" .

Ciało wirusa zawiera w sobie ślady cierpień ludzkosci . Można w nim odnaleźć odwzorowanie zdarzeń na placu Tian'anmen , zdarzeń w Hongkongu z ostatnich 20 lat , także cierpień Palestyńczyków z ostatnich 25 lat i wiele innych. Jak już napisałem , około 3/4 winy leży po stronie Chin , a około 1/4 po stronie państwa Izrael wraz z USA , które aktywnie popierają Izrael w jego dążeniach krzywdzących Palestyńczyków .

Oceniłem winę sprawców proporcjonalnie do ich udziału . Skutkiem mojej oceny pojawią się po ich stronie straty a epidemia , która obecnie przyspieszyła , powinna wkrótce wygasnąć.

Po stronie sprawców zła pojawi się nacisk psychiczny i straty emocjonalne . Jeśli sprawcy uznają swoją winę i wycofają się z działań krzywdzących innych , to wycofam nacisk mojej oceny .

W przypadku Chin całkowite wycofanie nacisku będzie wymagało rezygnacji z komunizmu na rzecz demokracji oraz zgoda na podział Chin na wiele osobnych państw , niezależnych politycznie , liczących nie więcej jak maksymalnie 50-69,9mln każde . Wystarczy jawna deklaracja publiczna w samych Chinach i na zewnątrz oraz przystąpienie do przemian .powrót