powrót
18-10-2011 13:25

Listy do przywódców państw ościennych

Napisałem do Angeli Merkel Kanclerz Niemiec oraz Christiana Wulffa Prezydenta Niemiec (>> tutaj ) . Poinformowałem ich , że miejscem przeznaczenia dla Niemców jest wyspa Celebes i jej okolice. Uzasadniłem tę przeprowadzkę zbrodniami niemieckimi w czasie II Wojny Światowej i tym , że Niemcy nigdy , zdecydowanie i do końca nie odcięli się od tych zbrodni oraz , że nie odszkodowali dostatecznie ofiar wojny . Napisałem też , że jeśli nie odejdą z Europy , to kryzs wewnątrz Niemiec będzie się pogłębiał i że jest on główną przyczyną kryzysu w Europie .

Kolejny list napisałem do Prezydenta Dmitrija Miedwiediewa ( >> tutaj ) . Poinformowałem go , że ponowne kandydowanie Putina na Prezydenta jest sprzeczne z wolą Stwórcy . Poinformowałem go , że wolą Stwórcy jest , żeby Rosja była demokratyczna i dlatego powinni przywrócić wolność mediom i nie ograniczać opozycji . Powinni także zwrócić wolność Czeczenom i zaprzestać wtrącania się w sprawy byłych republik radzieckich .

Ponadto poruszyłem sprawy polskie . Napisałem , że Rosja odebrała nam Ziemie Wschodnie i że powinna nam je oddać . Załączyłem stosowny rysunek , na ktorym zaznaczyłem cienką linią obszary , których zwrot nam się należy . Na tych obszarach znajdują się obecnie : Białoruś, Litwa i Ukraina . Napisałem , że w państwach tych zostanie przywrócona demokracja i wówczas Polska ułoży z nimi stosunki .

Dodałem , że Rosja nie powinna wtrącać się w sprawy państw Europy , wspomnianych państw leżących po części na terenach polskich , i w ogóle nie powina wtrącać się w sprawy jakiegokolwiek państwa na Ziemi .Jak zareagują ?

Są dumni . Ciężko im będzie nagiąć się do nowej rzeczywistości . Powinni jednak wziąć pod uwagę , że stawiane im wymagania pochodzą od Stwórcy , więc nie ma przed nimi ucieczki .PS

o ile formularze dla korespondencji na stronach niemieckich odpowiedziały mi potwierdzeniem odbioru listów dla Pani Kanclerz i dla Pana Prezydenta , to formularz na stronie Prezydenta Rosji milczał jak zaklęty , więc nie mam pewności , czy wiadomość dotarła na ręce Prezydenta Miedwiediewa . Pomimo tego wydaje się , że jednak dotrze , bo usłużnych dusz wokoło nie brakuje .

powrót