powrót
3-09-2011 14:40

Gazeta Polska Codziennie

Założycielom Gazety Polskiej Codziennie odmówiono emisji spotów reklamowych w TVP ( czytaj >>tutaj ) . Telewizja Polska nie jest instytucją prywatną . Jest ona fnansowana z datków społeczeństwa , również ja płacę abonament . Jej misją jest informowanie społeczeństwa .

Gazeta Polska Codziennie jest przedsięwzięciem legalnym . Takie działania oznaczają więc nieuprawnioną cenzurę .

Pomysłodawców i wykonawców blokady emisji tych spotów reklamowych i ich partnerów seksualnych oraz szeroki krąg osób powiązanych ( w ścisłą definicję tutaj nie wnikam ale ogólnie dotyczy to osób powiązanych i aprobujących , i wspierających te działania ) , kwalifikuję jako osoby występne ze wszystkimi tego skutkami , które już opisałem w poprzednich komumikatach . Skutki ich działań będę cierpieć ich potomkowie w linii męskiej do dziesiątego pokolenia (1). Skutkiem dla nas najważniejszym jest to , że tracą one wpływ na przebieg zdarzeń .

Wielokrotnie uprzedzałem , że śledzę wydarzenia na bieżąco więc proszę działać w zgodzie z PRAWEM. Zamykanie ust drugiemu jest odbieraniem mu jego naturalnego prawa do wypowiedzi .(1) Ostatnia uwaga udzielana przy takiej okazji przez proroków w dalekiej przeszłości zawsze miała na celu pobudzenie poczucia odpowiedzialności za przyszłość ale także celem jej było , oprócz stwierdzenia ważnego faktu przyszłych cierpień , także odkrycie przed nami struktury naszego ludzkiego świata . Wiedza , a wraz z nią uświadomione skutki , może powstrzymać nas przed nierozważnym działaniem . Wszyscy odpowiadamy za kształt świata i warto o tym pamiętac wówczas , kiedy nam się on nie podoba .

powrót