powrót
28-08-2011 15:45

Zmian ciąg dalszy , czas dla Polski

Kolejnym krokiem jest kwalifikacja negująca osoby szkodzące Polsce i to zarówno współcześnie jak i w dalekiej nawet przeszłości . Jest tak w naszych sprawach , że uczynki z dalekiej przyszłości i osoby za nimi stojące , mają wpływ na nas dzisiaj , i na dziejące się wydarzenia . Wpływ ten sięga do 600 lat wstecz .

Historia Polski naznaczona została zdradą . Państwa ościenne ( i inne ) dokładały starań , by zniszczyć polski byt narodowy i robią to nadal . Były to i są , niestety , działania skuteczne . Do dzisiaj . Żeby ten wpływ usunąć , dokonałem negatywnej oceny osób wysługujących się obcy państwom i działających na szkodę Polski w przeszłości , już nieżyjących oraz ich potomków w linii męskiej do czwartego pokolenia . Drugą grupą są osoby żyjące , wysługujące się obcy państwom i działające na szkodę Polski lub mające na sumieniu takie czyny , oraz ich potomkowie w linii męskiej do czwartego pokolenia . Dotyczy to także osób z nimi obecnie współdziałających i popierających .

Kolejną i ostatnia grupą są wszyscy , gdziekolwiek żyjący , którzy świadomie i celowo działają na niekorzyść Polski w celu osłabienia naszej gospodarki , w celu osłabienia naszego bytu państwowego bądź w celu jego likwidacji . Do grupy tej zakwalifikowałem obecny rząd , prezydenta , wszystkich członków PO ( jest ich około 50 tys. ) wraz z ich partnerami seksualnymi oraz poplecznikami i wspólnikami , środowisko Gazety Wyborczej itd. Wyliczyłem tylko ważniejsze grupy .

Kwalifikacja dokonana przeze mnie odsuwa wszystkie te osoby , zmarłe i żyjące od wpływu na bieg wydarzeń .

Zważywszy na to , że potęgi Rosji , Niemiec i Wielkiej Brytanii praktycznie przestały istnieć , otwiera to drogę dla Polski do sięgnięcia po prawdziwą niepodległość . Notatką tą potwierdzam słuszność takich przeczuć , już obecnych wśród osób żywiących uczucia patriotyczne . Obecna sytuacja jest dużo korzystniejsza dla odrodzenia bytu państwowego od tej z roku 1918 .

Na dowód słabości Rosji przypomnę , że ostatnie manewry rosyjskie z przemieszczeniem rakiet średniego zasięgu na teren Kaliningradu , przeszły prawie zupełnie bez echa . Zaprotestowała jedynie Litwa . W przeszłości tego typu działania napawały strachem , obecnie nic nie znaczą , bo nie osłabiają zastraszanych , małych państw , ani nie dają poczucia mocy rosyjskiemu agresorowi . Ponadto rosyjskie morale jest kiepskie , bo wskutek mojej kwalifikacji uległy uniscestwieniu ich więzi międzyosobowe , a co za tym idzie nie mają oni poczucia grupowej mocy , co w przeszłości stanowiło o ich sile ( co stanowi zwykle o sile każdych grup współdziałających osób ) .powrót