powrót
2016-07-17 14:10

Wszystko pod moim stałym nadzorem – komunikat

W poprzednim artykule pokazałem ( >>tutaj ) , że nie jesteśmy w świecie sami . To jest zapewne najważniejszy wniosek , jaki możemy wynieść z faktu , że System Życia (SŻ) wykazuje skłonność do zmian , kiedy rozumiemy jego konstrukcję i dostosowujemy się do niej . Ta obserwacja wnosi wiele dla tych osób , które postrzegały dotąd świat jako bezduszną strukturę czysto materialną .

Żyjemy więc w złożonej strukturze, kierowanej przez tego , który powołał ją do istnienia . Od wieków nazywamy go Stwórcą ( termin adekwatny , trudno z nim dyskutować ) .

Z tego źródła właśnie otrzymałem uprawnienia do ingerowania w działania ludzkie , kiedy są one destrukcyjne dla Systemu Życia . Obecnie zachodzą takie zdarzenia i wymienię krótko kilka z nich .

Działania destrukcyjne

Po pierwsze działania Rosji i USA na terenie Europy zmierzające do wywołania konfliktu zbrojnego na granicy Rosji z UE . Ograniczyłem funkcjonalność Rosjan i Amerykanów , w szczególności ich elit rządzących . Najważniejszych wymienię imiennie : Prezydent Obama i Prezydent Putin . To zapobiegnie wykonaniu ich zamierzeń .

Po drugie zamierzenia Niemców do przekształcenia UE w super-państwo . Jest to pomysł chybiony i szkodliwy dla narodów europejskich . Ograniczyłem funkcjonalność Niemców , w szczególności ich elit rządzących . Najważniejsi imiennie : Kanclerz Merkel i Prezydent Niemiec Gauck .

O Rosji , USA i Niemcach nie będę się rozpisywał , bo już to robiłem wiele razy , i skutek jest taki , jak przysłowiowe rzucanie grochem o ścianę .

Po trzecie Anglia . Upieranie się przy systemie społecznym z królową jako głową rządu , na dodatek głową kościoła chrześcijańskiego jest szkodliwe , zarówno dla Anglików jak i dla Europy , i dla świata . Ograniczyłem funkcjonalność Anglików i królowej ( bez Szkotów i Irlandczyków , i bez Londynu ), oraz obecnej Premier, której działania zmierzają do konserwowania tego układu .

Po czwarte Prezydent Turcji Recap Erdogan . Człowiek szkodliwy . Ograniczyłem jego funkcjonalność wraz z Premierem Bianli Yildirim i całym rządem , co powinno zahamować eskalację przemocy . Skoro Erdogan powołuje się na Boga , to będzie miał teraz okazję zastanowić się nad źródłem swoich problemów , które sam sobie stworzył .


To są zdarzenia aktualne i bardzo rozwojowe i są pod moim stałym nadzorem ( nie od dziś , ale od dawna ) - czy się to komuś podoba , czy nie . Jest tego więcej , opisałem tylko te najważniejsze . Puszczenie tego wszystkiego na żywioł doprowadziłoby do pełnej katastrofy , nie tylko w naszym rejonie , ale na całej Ziemi .

Obecnie wszystko zostało ze sobą tak silnie powiązane poprzez ONZ i inne globalne organizacje oraz umowy , że każdy poważny błąd , gdziekolwiek by nie powstał , natychmiast ogarnia wszystko i nas wszystkich .

W ubiegłych latach apelowałem o rozsądek , wyjaśniałem zasady dobrego istnienia i wskazywałem kierunki postępowania . Niestety było to nieskuteczne . Egoizm ludzki brał wszędzie górę , a rozsądek drzemał . Jestem bardzo wyrozumiały i moja cierpliwość wydaje się nie mieć końca , jednak kończy się ona tam , gdzie ktoś chce wysadzić całość ku nicości . Miejmy nadzieję , że świadomość powyższego ostudzi , jak to mówimy , co gorętsze głowy , jaką jest na przykład gromko pokrzykujący Żyrynowski ( jest więcej takich krzykaczy ) .

powrót