powrót

2017-07-30 12:20

Z niektórych moich działań

W poniższych zdarzeniach skutecznie interweniowałem . Jest to sprawdzalne . Sytuacje dotyczyły pewnych obszarów i ludzi tam zamieszkujących . Po moich interwencjach uległ poprawie stan energetyczny tamtych miejsc i powróciła kontrola nad epidemią .

Ebola w Afryce

Październik rok 2014 , w Afryce epidemia wirusa krwotocznego Eboli . Obszary epidemiczne to : Gwinea, Liberia, Sierra Leona . Największa do tej pory … zarówno pod względem liczby przypadków zachorowań , jak i liczby przypadków śmiertelnych (Wiki) . Epidemia zaczęła się na początku 2014 , a jesienią pojawiają się przypadki zachorowań poza Afryką , w Europie i w USA . 8 sierpnia 2014 Dyrektor Generalny WHO ogłasza … zagrożenie zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym (Wiki).

Piszą o tym media . Dowiaduję się i interweniuję 9 października 2014 . Na terenach objętych epidemią pojawia się spokój i chociaż epidemia dalej trwa , to znajduje się już pod kontrolą .

W grudniu 2014 wygasa epidemia w USA, w marcu 2015 w Wielkiej Brytanii , w lipcu 2015 we Włoszech .

W 2016 WHO ogłasza zakończenie epidemii . ( szczegółowe dane Wiki) .

Cholera w Jemenie

Jemen lipiec 2017 . Na portalu Interia.pl możemy przeczytać :

Wciąż niedająca się skutecznie opanować epidemia cholery w ogarniętym wojną Jemenie może nasilić się jeszcze bardziej wraz z rozpoczynającą się porą deszczową - ostrzega w piątkowym komunikacie wydanym w Genewie Światowa Organizacja Zdrowia (WHO).

....

WHO zanotowała od kwietnia tego roku na Półwyspie Arabskim 368 207 przypadków, w których zachodzi podejrzenie cholery i 1 828 zgonów.

"Każdego dnia mamy 5 tys. nowych przypadków zachorowań z objawami ostrej biegunki lub cholery" - powiedziała Fadela Chaib, rzeczniczka organizacji podczas konferencji prasowej w Genewie.

"Jesteśmy daleko od opanowania epidemii cholery w Jemenie, a rozpoczynająca się tam pora deszczowa (lipiec-wrzesień) grozi dalszym rozszerzeniem epidemii, nawet do 600 tys. przypadków" - ostrzegła. Stanowiłoby to największą liczbę od 1949 r. odkąd prowadzone są statystyki.” ( Interia.pl )

Dowiaduję się o tym z mediów i interweniuję 21 lipca 2017 . Pojawia się spokój . Sprawy pójdą w dobrym kierunku .
powrót