powrót
2016-06-28 20:45

Anglia po Brexicie

Wyjaśniam . Dążąc do zminimalizowania emocji targających Wielką Brytanią tuż przed referendum , zostałem uprawniony do osłabienia wpływu królowej , bo to jej obecność była powodem zamieszania i napięcia , a to zostało wprowadzone do Systemu Życia ( ) , w górze , gdzie mieszka Mądrość , czyli jak to mówimy „u Boga” . Przypominam , królowa jest zwierzchnikiem kościoła anglikańskiego na terenie Anglii , a kościół ten nie podoba się Bogu , więc działa On tak , żeby oddalić Anglię od Europy . Wycofanie królowej częściowo ten proces zahamowało.

Jednak pomimo wyciszenia doszło do Brexitu , bo działania niszczące trwały już na tyle długo , że dokonało się utrwalenie postaw . Można powiedzieć , że obecnie królowa nie istnieje w relacjach międzyludzkich . Jest , żyje , ale nie funkcjonuje jako członek społeczności . Jej dotychczasowy wpływ mentalny został wygaszony . W Anglii jest bezkrólewie . Stąd zdecydowanie doszły do głosu , dawno istniejące , lecz dotąd tłumione jej obecnością tendencje rozkładu królestwa . Jednak z drugiej strony , pomimo jej nieistnienia , jej poddani dalej są przekonani o jej istnieniu i akceptują jej pozycję społeczną . To powoduje , że ich świadomość konserwuje stary układ społeczny . Tym samym kryzys trwa dalej i nie ma sposobu do jego wygaszenia dotychczasowymi metodami , bo królowej nie ma ( rodzaj błędnego koła ). Co proponuję ?

Królowa powinna teraz abdykować , a Obywatele powinni dowiedzieć się , że firmowała swoją osobą mistyfikację zawartą w Nowym Testamencie (NT) (o NT napisałem już wszystko, co trzeba >>tutaj , a o tym , że Anglia powinna pozbyć się królowej napisałem po raz pierwszy kilkanaście lat temu , więc moi czytelnicy mieli sporo czasu , żeby przyzwyczaić się do tej myśli ) . Jestem przekonany , że potrafimy spojrzeć sobie w oczy , żeby powiedzieć pełną prawdę o chrześcijańskiej mistyfikacji . Jak ktoś słusznie zauważył : „Tylko prawda jest interesująca” . Mamy ponadto do wygrania wiele , bo inaczej szykują się wielkie straty .

Następnie należy odejść w Anglii od dotychczasowego układu społecznego z królową , w kierunku demokracji parlamentarnej na wzór europejski . Kiedy tak się stanie ( kiedy elity zgodzą się z taką koniecznością ) , mam uprawnienia do przywrócenia mieszkańcom Anglii poprzedniej pozycji w , która obecnie została silnie osłabiona przy moim współudziale ( poza Londynem , Szkocją i Irlandią Północną ) . Powoduje to , że stanowią oni grupę upadłą , o osłabionej zdolności do istnienia ( ale i do szkodzenia drugim ) . Nie trudno zgadnąć , że dalszy byt tej grupy będzie nieciekawy .


Fakt , że uczestniczyłem w tej boskiej interwencji , że stałem się jej współsprawcą , że jestem tego w pełni świadomy , rozumiem cały proces , i że mogę go zatrzymać , i chcę to zrobić dla dobra wszystkich , to otwiera przed nami możliwość naprawy .

No cóż , ja powiedziałem wszystko , teraz kolejny krok muszą wykonać zainteresowani , głównie Anglicy , ale nie wątpię , że i reszta Europy chciałaby uniknąć tego zamieszania i strat , więc zapraszam do działania wszystkich zainteresowanych .

powrót